Είσαι ρετρό, απόδειξέ το

http://www.zimbio.com/quiz/ITwdsZexsrP/90s+TV+Boyfriend+Right

παμε και για το 90 αγόρι μας, σκεφτείτε ότι τοτε ημασταν και μεις πιτσιρικια, πολλοι από αυτους εχουν την ιδια ηλικια με μας σημερα :cool:

perlastar είπε:
Moυ βγήκε ο Lloyd Dobbler. Δεν ξέρω, από περιγραφή μπορεί να μην πέφτει και τόσο έξω το κουιζ, αλλά η εμφάνισή του με ξενέρωσε, δεν μου αρέσει καθόλου. Το κουιζ έπρεπε να έχει και 80's μακρυμάλληδες μεταλλάδες για να μου αρέσει. :cool:
Προβολή συνημμένου 111567
κοιτα να δεις και μενα ο ιδιος μου ετυχε :D αχα θα υπάρξει ανταγωνισμος λοιπόν, με το ραδιο εκανε προταση γαμου;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για εμάς τα αγόρια

http://www.zimbio.com/quiz/cjllGfQ3PXk/Celebrity+Girlfriend

ZQVkyRtqizWl.jpg


δεν μου κακόπεσε.........αλλά ούτε και εγώ σε αυτήν!!
 
JPqTFQCkOKzl.jpg

Kαθόλου άσχημα... :D
 
Συγγνωμη, η Beyonce ειναι μαυρη και βαφει το μαλλι ξανθο; Ημαρτον, Θεε μου!
 
χιλια συγνωμη αγαπητα αγορακια αλλα δεν είναι ρετρο τα ταιρια σας :D μια λεπτομερεια που πρεπει να εκτιμηθεί, θα κοιτάξω να βρω και για σας μια Μπρουκ σιλντς, μια ναστασια κινσκι, μια μπασιντερ, μια ραιντερ εστω!

για δες τε εδώ:

http://www.playbuzz.com/mikethompson10/who-is-your-80s-girlfriend

επισης ένα άλλο:

http://www.playbuzz.com/jennifers/which-decade-should-you-have-been-born-in
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bambinella 100 είπε:
Ωστε σου αρεσουν οι μακρυμαλληδες....Εμενα παλι το αντιθετο. Αρρωσταινω οταν βλεπω αντρα με μακρυ μαλλι.Αν δεν ειναι κοντοκουρεμενος και τον Καρυ Γκραντ να δω, δε θα του ριξω δευτερη ματια. :)
Ήμουν σίγουρη ότι αυτά είναι τα γούστα σου Bambinella! Απ'ότι σε έχω γνωρίσει εδώ μέσα, σκέφτηκα ότι το ιδανικό προφίλ για σένα (αν δεν κάνω λάθος), είναι κοντοκουρεμένος, με κουστούμι, τζέντλεμαν, με εκτίμηση και σεβασμό για το γυναικείο φύλο. Ένας σωστός κύριος με αέρα άλλης εποχής δηλαδή. Εγώ ναι, είμαι εντελώς διαφορετική, και ως επί το πλείστον μου αρέσουν οι μακρυμάλληδες, όχι όμως πολύ μακρύ, δεν μου αρέσει να ανταγωνίζονται τα γυναικεία μαλλιά!

Στο 90's κουιζ μου βγήκε ο Pacey Witter. Ότι είπα για τα αποτελέσματά μου στο 80's αγόρι ισχύει και εδώ δυστυχώς...

Witter.jpg
 
Jennifer Jason Leigh. Καλή ήταν, αλλά λίγο παλαβή στους ρόλους της... :D

fc1f0e86-2030-46b6-a310-3754101bb427.jpg
 
perlastar είπε:
Ήμουν σίγουρη ότι αυτά είναι τα γούστα σου Bambinella! Απ'ότι σε έχω γνωρίσει εδώ μέσα, σκέφτηκα ότι το ιδανικό προφίλ για σένα (αν δεν κάνω λάθος), είναι κοντοκουρεμένος, με κουστούμι, τζέντλεμαν, με εκτίμηση και σεβασμό για το γυναικείο φύλο. Ένας σωστός κύριος με αέρα άλλης εποχής δηλαδή. Εγώ ναι, είμαι εντελώς διαφορετική, και ως επί το πλείστον μου αρέσουν οι μακρυμάλληδες, όχι όμως πολύ μακρύ, δεν μου αρέσει να ανταγωνίζονται τα γυναικεία μαλλιά!
Καθολου λαθος δεν κανεις, perlastar. Mε ψυχολογησες θαυμασια. :)

Δεν με ενδιαφερει τοσο αν ο αντρας που με συνοδευει θα φοραει κοστουμι. Και ποιος φοραει στη σημερινη εποχη για να φοραει ο δικος μου, αλλωστε; Κι ενα απλο μπλουζακι με παντελονι να φοραει, αρκει να ειναι καθαρος, περιποημενος και κυριως τζεντλεμαν. Κι αυτο το τελευταιο μη σου πω πως ειναι σημερα ακομα πιο ακριβοθωρητο απο το κοστουμι....
 
Πρέπει να ανυσηχήσω για αυτήν που μου έτυχε??

b0b0eded-6579-4382-99c7-ac6f04de7f18.jpg
 
Έχω φίλη την Jennifer Jason και η δεκαετία μου είναι τα 50s...

Οκ, είμαι καλά! :)
 
αριαδνη είπε:
Ήμουν σίγουρη από τη στιγμή που απάντησα σε ερώτηση το Rubik's qube :D

ae341dc9-0d4d-4b69-83b5-857f4cacc5eb.jpg

You are Pinhead. You are often curious about life and enjoy tapping into your spiritual side. You also enjoy things that are of dark and mysterious nature. You have a few good friends that are always there by your side. You don't mind sticking up for yourself and your friends, even if it means having to peel off an enemy's skin with a rusty hook in the process.
 
johnny19818 είπε:
Στο παραπάνω κουίζ μου έβγαλε την Serilyn Fenn (ποια είναι αυτή ρε παιδιά; )
Προβολή συνημμένου 111595
fa94d4be00fecc9fd22148d3db417dd7.jpg


θυμαστε το boxing elena, μια ταινια που ήταν να παιξει η μπασιντζερ και επειδή ηταν πολύ πολύ τολμηρη τον ρολο τον πήρε η φεν
 
Ωραίο το horror τεστ! Μου έβγαλε τον Jason.

jason.jpg

You are Jason Voorhees. You enjoy nature and the outdoors, and have a love for the arts. Some may consider you the strong, silent type. You wish for peace, but when someone trespasses on your territory you may just have to kill them in the most creative and original way possible.
 
Ήμουν σίγουρος... :cool:

4f17f41f-990f-4c2b-b499-6fc7d58ccfd7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αριαδνη είπε:
ποιο είναι αυτό το ντροπαλο αγορι; :p και ο τζεισον είναι από την νυκτα με τις μάσκες; παιδια εμεις δεν ξερουμε γιατι δν βλέπουμε χορορ
Όχι, ο Jason είναι το άλλο "ντροπαλό αγόρι" του Friday the 13th. :p O ωραίος τύπος που δεν αφήνει κανέναν ζωντανό στην αγαπημένη του λίμνη.
 
Πίσω
Μπλουζα