Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

δεν ξερω αν εχει αναφερθει ηκαι αν ναι , αν το εχετε τσεκαρει αλλα μολις ειδα στην σελιδα της καιτης φινου στο fb που εχει αναρτησει μια φωτο με την ποπη μονταναρη [edit] φήμες [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
georgeikos είπε:
δεν ξερω αν εχει αναφερθει ηκαι αν ναι , αν το εχετε τσεκαρει αλλα μολις ειδα στην σελιδα της καιτης φινου στο fb που εχει αναρτησει μια φωτο με την ποπη μονταναρη [edit] φήμες [/edit]
Προς το παρόν το διαψεύδω ,νομίζω οτι η ηθοποιός είταν μεγαλήτερη απο αυτήν την ιλικία την περίοδο (1985-90) που έπεζε στις βιντεοταινίες.

Μπορεί ομως να απεβίωσε αρκετά χρόνια μετά.

Δεν ξέρω εάν κατά πόσο είναι δινατόν απο το διαδύκτιο να μαθει κανεις για την υπαρξή της.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω περάσει αρκετές φορές από τη συγκεκριμένη απάντηση και το σκέφτηκα αρκετά προτού επέμβω με edit.

Παρακαλώ θερμά, όταν μεταφέρουμε ειδήσεις θανάτου που είδαμε κάπου στο διαδίκτυο, ας συνοδεύονται με το αντίστοιχο link του ιστότοπου, που δημοσίευσε την είδηση.

Μπήκα στη σελίδα της Κας Φίνου στο F/b και παρά το ψάξιμο που έκανα, δεν είδα κάτι.

Είχαμε ένα παράδειγμα ηθοποιού, που τη βγάλαμε "μακαρίτισσα" τη γυναίκα και μπήκε στο φόρουμ κι έκανε παράπονα (και με το δίκιο της!).

Οπότε, πολύ μεγάλη προσοχή παρακαλώ στην αναδημοσίευση ειδήσεων που δεν υπάρχει αντίστοιχο αποδεικτικό υλικό για να της στηρίξουμε!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θανος είπε:
βρηκα την φωτογραφια στο προφιλ της καιτης φινου και ανεβαζω εδω τον συνδεσμο η ιδια απανταει σε ερωτηση πως πεθανε η ποπη μονταναρη οτι εφυγε απο καρκινο 32 χρονων http://www.facebook.com/photo.php?fbid=336259116472088&set=pb.100002640075663.-2207520000.1351549749&type=3&theater
χιλια συγγνωμη δεν ηξερα οτι επρεπε να βαλω και το λινκ με την φωτο και τα λεγομενα της κυριας φινου...ευχαριστω τον φιλο θανο που το εκανε
 
θανος είπε:
βρηκα την φωτογραφια στο προφιλ της καιτης φινου και ανεβαζω εδω τον συνδεσμο η ιδια απανταει σε ερωτηση πως πεθανε η ποπη μονταναρη οτι εφυγε απο καρκινο 32 χρονων http://www.facebook.com/photo.php?fbid=336259116472088&set=pb.100002640075663.-2207520000.1351549749&type=3&theater
Θάνο, ευχαριστώ πολύ! :)

georgeikos είπε:
χιλια συγγνωμη δεν ηξερα οτι επρεπε να βαλω και το λινκ με την φωτο και τα λεγομενα της κυριας φινου...ευχαριστω τον φιλο θανο που το εκανε
Ναι, παρακαλώ. Αν είναι να μεταφέρουμε τέτοιες μακάβριες ειδήσεις, ας συνοδεύονται με το αντίστοιχο Link. :)

Ευχαριστώ και πάλι, αμφότερους!
 
τυχαια τελείως έβλεπα ένα επεισόδιο απο το εκέινες και εγω επεισοδιο 30 και έπαιζε γκεστ η ποπη μονταναρη

η σειρά ήταν το 1997

ζει τελικά? πάντως 32 αποκλείεται να πέθανε δεν βγάινουν τα χρόνια

[edit by D@redevil] http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=u_ut_j_pi_qwj_y_u=
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tweety27 είπε:
τυχαια τελείως έβλεπα ένα επεισόδιο απο το εκέινες και εγω επεισοδιο 30 και έπαιζε γκεστ η ποπη μονταναρηη σειρά ήταν το 1997

ζει τελικά? πάντως 32 αποκλείεται να πέθανε δεν βγάινουν τα χρόνια

[edit by D@redevil] http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=u_ut_j_pi_qwj_y_u=
Το ειδα και εγω αυτο το επεισοδιο μαλλον πρεπει να εχει γινει λαθος απο τη καιτη φινου , ειδα και εγω την φωτογραφια και το σχολιο της ελπιζω οτι καποιος απο το forum θα την ρωτησει!
 
evanuos είπε:
Το ειδα και εγω αυτο το επεισοδιο μαλλον πρεπει να εχει γινει λαθος απο τη καιτη φινου , ειδα και εγω την φωτογραφια και το σχολιο της ελπιζω οτι καποιος απο το forum θα την ρωτησει!
Ισως να εχει πεθανει τελικα αλλα πιο μετα αλλα ισως και να ζει και να εχει γινει λαθος

παντως αν ζει ειναι τραγικο να πεθαινουμε κοσμο ετσι απο λαθος

Σημερα πεθαναν τον τσακωνα και φυσικα δεν ισχυει

Εγω εχω να ρωτησω για φρυνη αρβανιτη τζεβελεκο θεοχαρη
 
Τωρα είμαι πια πεπησμένος οτι ούτε η κ. Μοντανάρη έχει πεθάνει ,αλλά ούτε και ο Αλέκος Ζαρταλούδης είταν [edited] φήμες ή όχι καλύτερα ας μη το γράφουμε καν :) Δεν ξες πως θα το εκλάβει κάποιος [edited]!

Ο νοών...νοείτω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
η σελιδα ειναι της κυριας θεοχαρη λοιπον θα ρωτησω την κυρια φινου για την ποπη μονταναρη και θα σας πω λοιπον μιλησα με την κυρια φινου η οποια προσπαθησε να κανει και εγγραφη στο forum και δεν τις εμπαινε ο κωδικος και μου ειπε οτι η ποπη μονταναρη εχει πεθανει απο καρκινο αλλα δεν θυμαται την ημερομηνια που εγινε αυτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα χαρουμε να την εχουμε εδω.Αν εχει καπιο τεχνικο θεμα (μαλλον δεν απαντησε το confirmation email της εγγραφης) μπορουμε να τη βοηθησουμε αν μας στειλει το username της
 
Wally είπε:
Θα χαρουμε να την εχουμε εδω.
Μέλος του Retromaniax η Καίτη Φίνου? Θα είταν τεράστια η τιμή!!

Για την ιστορία να αναφέρω οτι η Πόπη Μοντανάρη ζούσε τουλάχιστον και μέχρι το 1997 οπου την είδα guest στη σειρά " Εκείνες και γώ" με τον Γιάννη Μπέζο!
 
video80 είπε:
Μέλος του Retromaniax η Καίτη Φίνου? Θα είταν τεράστια η τιμή!!
Για την ιστορία να αναφέρω οτι η Πόπη Μοντανάρη ζούσε τουλάχιστον και μέχρι το 1997 οπου την είδα guest στη σειρά " Εκείνες και γώ" με τον Γιάννη Μπέζο!
[edit] Αν για κάτι δεν είμαστε σίγουροι καλό είναι να μην το αναφέρουμε. Μπορεί να προκαλέσει παρεξηγήσεις :) [edit]

Σημασια εχει οτι η γυναικα δεν ζει πολυ λυπηρο γιατι ηταν πολυ νεα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οι λάτρεις της Καίτης Φίνου, μπορούν να την απολαύσουν ΖΩΝΤΑΝΑ

αυτή την Τετάρτη, στις 10:30 το βράδυ, στο ILIASKAKLAMANIS.GR
 
tzias57 είπε:
Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι αυτός που παίζει τον πατέρα στις οικογενειακές ιστορίες που προβάλονται συτή την στιγμή στον ALPHA είναι ο ηθοποιος Σπύρος Ιωάννου.http://www.retrodb.gr/wiki/index.php/%CE%A3%CF%80%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%82_%CE%99%CF%89%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%BF%CF%85
Οντος φίλε μου!!! Είναι επική η στιγμή!!!!

Το ντουέτο : Σπύρος Ιωάννου - Κάτια Μυλωνά πέζει στις "Οικογενιακές Ιστορίες" , μια απο τις αγαπιμένες μου εκπομπές του σήμερα.

Σπεύσατε...
 
Πίσω
Μπλουζα