Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

evanuos είπε:
Αν και δεν κανει να στειλω δευτερο μηνυμα πριν απο λιγο βρηκα ενα σχολιο στο 90lepta.com που λεει οτι πεθανε πριν απο μια εβδομαδα ο ηθοποιος θωμας κωνσταντινιδης
Παντοτε είχα την απορία τι να απέγινε αυτή ή ψυχή! Μόλις το διάβασα και γώ απο το συγκεκριμένο cite ,δεν νομίζω να λένε ψέματα!

Τι κρίμα!! Εάν το ξερα μια βδομάδα νοριτερα μπορεί και να πήγενα στο 2ο νεκροταφείο ,για να παραστο στην κηδεία (δεν κάνω πλάκα)και να σας μετέφερα εντυπώσεις & κατά ποσο είναι αλήθεια το γεγονός (που μάλλον είναι).

Δεν θα ασχοληθεί κανείς πιστεύω , ευχαριστώ απο την πλευρά μου τη φίλη ΑΙΜILIA7 που μας ενημέρωσε και φισικα εσένα evanuos.

Είμαστε εδώ στις επάλξεις για να μαθένουμε - διαιωνίζουμε τα νέα που αφορουν τους αγαπημένους μας καρατερίστες του ελληνικού βίντεο ,είτε είναι ευχάριστα είτε δυσάρεστα (οπως τώρα).
 
Κριμα! Ο Θωμας Κωνσταντινιδης μου ηταν πολυ συμπαθης σαν ηθοποιος!
 
Ο κυριος Μελετης εχει ''γερασει'' καλα μπορω να πω.Επισης να πω καλο ταξιδι στον κυριο Κωνσταντινιδη, ηταν πολυ καλος ηθοποιος και πολυ συμπαθης.
 
προσφατη συνεντευξη της Τετα Κωνσταντα .

 
Ευχαριστώ πολύ τον evanuos , είναι πολύ μεγάλη η συνυσφορά του στο thread.

Ωρέα συνέντευξη , αλλά και πολύ φλιαρία απο το...Γωγουλίνι , εγώ θα είθελα να μάθω και άλλα πράγματα για την ηθοποιό.
 
video80 είπε:
Ευχαριστώ πολύ τον evanuos , είναι πολύ μεγάλη η συνυσφορά του στο thread. Ωρέα συνέντευξη , αλλά και πολύ φλιαρία απο το...Γωγουλίνι , εγώ θα είθελα να μάθω και άλλα πράγματα για την ηθοποιό.
το ψωνιο μας κανουμε! για το γωγολουνι πως τη λενε τελος παντων εχεις δικιο θελει να προβαλει τον ευατο της παρα τον καλεσμενο !
 
Χτές είδα τον Σπύρο Θεοδόση στις οικογενιακές ιστορίες ,σε ένα ρόλο εντελώς έξω απο τα συνιθησμένα του.

Μεσήλικας ποια-υποδιόταν τον κακό πεθερό πρός τον άνεργο γαμπρό του. Εντομεταξύ είδα κάπου στα γυρίσματα ή μου μιαξε οτι είδα την αυλή του σπιτιού που είταν το σπίτι του Τσάκωνα στη " μεγάλη αποφραξη" , θα το ξαναδώ στο youtube Και θα επανέλθω επι του θέματος.

Θα είθελα να δώ και άλλους καρατερίστες απο το ελληνικό βιντεο σε αυτήν την εκπομπή ,μπορεί να μας εκπλήξει ο σταθμός ,έστω και με αυτόν τον τρόπο ξαναβγένουν στην επιφάνεια αγαπημένα προσωπα του τότε και άν μη τι άλλο μαθένουμε οτι υπάρχουνε!

Καλές γιορτές σε όλους...
 
video80 είπε:
Χτές είδα τον Σπύρο Θεοδόση στις οικογενιακές ιστορίες ,σε ένα ρόλο εντελώς έξω απο τα συνιθησμένα του.Μεσήλικας ποια-υποδιόταν τον κακό πεθερό πρός τον άνεργο γαμπρό του. Εντομεταξύ είδα κάπου στα γυρίσματα ή μου μιαξε οτι είδα την αυλή του σπιτιού που είταν το σπίτι του Τσάκωνα στη " μεγάλη αποφραξη" , θα το ξαναδώ στο youtube Και θα επανέλθω επι του θέματος.

Θα είθελα να δώ και άλλους καρατερίστες απο το ελληνικό βιντεο σε αυτήν την εκπομπή ,μπορεί να μας εκπλήξει ο σταθμός ,έστω και με αυτόν τον τρόπο ξαναβγένουν στην επιφάνεια αγαπημένα προσωπα του τότε και άν μη τι άλλο μαθένουμε οτι υπάρχουνε!

Καλές γιορτές σε όλους...
το επεισοδιο ηταν επαναληψη ειχε ξαναπαιξει πριν 2 μηνες εχω επικοινωνια με τον σπυρο θεοδοση παιζει σε μια καινουργια ταινια μικρου μηκους μαζι με την καιτη φινου την σκηνοθετει ενας φιλος μου και συζηταει και για μια θεατρικη παρασταση απο τι μου ειπε
 
εμαθα οτι εχει πεθανει εδω και αρκετα χρονια ο γιωργος παρμαξιζογλου (ο τυπος με τα σγουρα μαλλια που επαιζε συνηθως τον μπραβο και επαιζε σε πολλες ταινιες του ταμτακου) ειχε λουλουδαδικο το οποιο διατηρει τωρα η κορη του
 
θανος είπε:
εμαθα οτι εχει πεθανει εδω και αρκετα χρονια ο γιωργος παρμαξιζογλου (ο τυπος με τα σγουρα μαλλια που επαιζε συνηθως τον μπραβο και επαιζε σε πολλες ταινιες του ταμτακου) ειχε λουλουδαδικο το οποιο διατηρει τωρα η κορη του

Δεν είχα ιδέα! Πολύ θλιβερό! Νέος άνθρωπος 55-60 χρ. το πολύ να είτανε. Ξέρεις απο ποιά αίτια?
 
δεν μου το αναφερανε δυστυχως παντως ετοιμαζομαστε τωρα για το cult festival θα σας δω εκει ελπιω
 
θανος είπε:
εμαθα οτι εχει πεθανει εδω και αρκετα χρονια ο γιωργος παρμαξιζογλου (ο τυπος με τα σγουρα μαλλια που επαιζε συνηθως τον μπραβο και επαιζε σε πολλες ταινιες του ταμτακου) ειχε λουλουδαδικο το οποιο διατηρει τωρα η κορη του
Μεγαλη μορφη !!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
βγηκε το προγραμμα του φετινου greek cult film festival αλλα δεν βλεπω κατι αξιολογο οι ταινιες ειναι πολυ λιγες και οι περισοτερες ειναι καινουργιες οποτε δεν παιζει λογος για cult δεν ξερω αν θα αλλαξει κατι παντως ξενερωσα.... http://www.greekcultfilmfestival.gr/program/sat-19/
 
Δυστυχως...πολυ κατωτερο απο αυτο που περιμενα imho.

Ελπιζω να εμφανιστει τουλαχιστον ο Ξανθος...
 
^

εν συνεχεία του από πάνω.

Πως μπορεί μία παραγωγή του 2013 να είναι cult? Από πότε η κορινθίου και το deep end είναι cult?
 
ο Σωτήρης Τζεβελέκος με τη σύζυγο του Έφη Θεοχάρη και την κόρη τους:

2r24oe8.jpg
 
ntsmrtz είπε:
^εν συνεχεία του από πάνω.

Πως μπορεί μία παραγωγή του 2013 να είναι cult? Από πότε η κορινθίου και το deep end είναι cult?
Συμφωνώ!

Εχει χάσει τον προσανατολισμό του και το νόημα του ο θεσμός. Δεν θα πάω φισικά.
 
video80 είπε:
Συμφωνώ!Εχει χάσει τον προσανατολισμό του και το νόημα του ο θεσμός. Δεν θα πάω φισικά.
το συζηταμε και στην αλλη μερια αν θες πες και εσυ την γνωμη σου εγω αν θα παω θα παω παρασκευη να δω τον ξανθο απο κοντα
 
Πίσω
Μπλουζα