Θάντερκατς - Thundercats (1985)

candy είπε:
Sonic σε επαναφέρω στην τάξη!!!Μια η Candy με τις απαγορευμένες σκηνές,τώρα η Cheetara με την WilyKit α λα Playmates.Το επόμενο θύμα να υποθέσω πως θα είναι η Στρουμφίτα;;; :help:
:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:

smurfs_hardcore.jpg
 
Έχω μια ιδέα για ταινία !

Ο τίτλος της θα είναι ...

GANG-BANG ANGELS IN SMURF VILLAGE ! :animrolleyes:
 
Aardvark απίστευτο!!!! :biglaugh:
 
candy είπε:
Sonic σε επαναφέρω στην τάξη!!!Μια η Candy με τις απαγορευμένες σκηνές,τώρα η Cheetara με την WilyKit α λα Playmates.Το επόμενο θύμα να υποθέσω πως θα είναι η Στρουμφίτα;;; :help:
Αφου το ζητησε η Candy δεν μπορω να αρνηθω!

Hodge.jpg


Dollase.jpg


Hardin2.jpg


smurfette.jpg


papa-smurf-spanks-smurfette.gif


Smurfette_by_sygnin-732617.jpg


smurfette.900.jpg


Παντως AARDVARK το δικο σου με εποιασε απροετοιμαστο παραλιγο να πεθανω απο τα γελια!!!!!!
 
:eek:Ούτε η άμοιρη στρουμφίτα γλίτωσε απο τα πονηρά σας σχόλια.Λυπάμαι θʼαναγκαστώ να τα καρφώσω όλα στον μπαμπαστρούμφ.
 
bi-bi είπε:
:eek:Ούτε η άμοιρη στρουμφίτα γλίτωσε απο τα πονηρά σας σχόλια.Λυπάμαι θʼαναγκαστώ να τα καρφώσω όλα στον μπαμπαστρούμφ.
Αν δεις προσεκτικα τις εικονες και ο μπαμπαστρουμφ στο κολπο ειναι :diablotin:
 
SONIC είπε:
Αν δεις προσεκτικα τις εικονες και ο μπαμπαστρουμφ στο κολπο ειναι :diablotin:
Sonic, δεν είναι σωστό να λες τέτοιες κακοήθειες είμαι σίγουρη ότι είναι φωτομοντάζ. :)
 
Δυστυχώς τις περισσότερες από αυτές τις έχω ξαναδεί.Μάλιστα είχε κυκλοφορήσει και ένα βιντεάκι εντελώς ανάρμοστο το οποίο υπάρχει ακόμα.Δεν έχουν το θεό τους!!!:mad:
 
candy είπε:
Δυστυχώς τις περισσότερες από αυτές τις έχω ξαναδεί.Μάλιστα είχε κυκλοφορήσει και ένα βιντεάκι εντελώς ανάρμοστο το οποίο υπάρχει ακόμα.Δεν έχουν το θεό τους!!!:mad:
XExexe τι σε πειραζει εσενα τη κανουν τα στρουμφακια για να περασουν την ωρα τους:biglaugh:

Παντος εξω απο τα αστεια η υπαρξη τετοιων βιντεο αποδεικνυει πως απο παντα ο κοσμος φαντασιονοταν τους ηρωες του σε τετοιες φασεις(Αφου να φανταστης ο αδερφος της μανας μου ειχε κορνιζαρισμενο στο δωματιο του την χιονατη της Disney να δεχεται gang bang απο τους 7 νανους οταν ηταν νεος)

Οποτε τσαμπα ειχατε αρπαξει τον φουκαρα Johnk10 απο τη μυτη :)

Παντος με ολη την ειλικρινεια σας κοριτσια εσεις δεν ειχατε η εχετε φαντασιοθει ποτε καποιον ηρωα τον παιδικων σας χρονων?:goit:
 
SONIC είπε:
XExexe τι σε πειραζει εσενα τη κανουν τα στρουμφακια για να περασουν την ωρα τους:biglaugh:

Παντος εξω απο τα αστεια η υπαρξη τετοιων βιντεο αποδεικνυει πως απο παντα ο κοσμος φαντασιονοταν τους ηρωες του σε τετοιες φασεις(Αφου να φανταστης ο αδερφος της μανας μου ειχε κορνιζαρισμενο στο δωματιο του την χιονατη της Disney να δεχεται gang bang απο τους 7 νανους οταν ηταν νεος)

Οποτε τσαμπα ειχατε αρπαξει τον φουκαρα Johnk10 απο τη μυτη :)

Παντος με ολη την ειλικρινεια σας κοριτσια εσεις δεν ειχατε η εχετε φαντασιοθει ποτε καποιον ηρωα τον παιδικων σας χρονων?:goit:
Τι να φαντασιωθώ μωρέ στα 9 και στα 10 μου τον μπαμπαστρούφ?

Sonic κάτσε φρόνιμα...:rolleyes:
 
Sonic μίλησε μας για τα παιδικά σου χρόνια... :D

man
 
Τι να φαντασιωθώ μωρέ στα 9 και στα 10 μου τον μπαμπαστρούφ? Sonic κάτσε φρόνιμα...

Μα δε μιλουσα για αυτες τις ηλικιες βρε Bi-Bi!!!!

Ημαρτον και κοντευω να πεσω απ'την καρεκλα απ'τα γελια:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
candy είπε:
Sonic μίλησε μας για τα παιδικά σου χρόνια... :D
man
Πολυ ευχαριστως αγαπητη μου Candy:)

Λοιπον θυμαμαι ηταν μια ωραια μερα οταν ημουν 6 και γνωρισα ξαφνικα απο το πουθενα μια κοπελα που την ελεγαν She-Ra η οποια μολις με ειδε ειπε "καλε τη ομορφο αγορακι εισαι εσυ,με τη δυναμη του Gray skull"και με αρπαξε αλλα δεν θυμαμαι τη συνεβη μετα,οπως επισης δεν θυμαμαι οταν με απηγαγε η Nayuta,η Jen,η Firestar και η Cheetara!!!!To τελευταιο που θυμαμαι ειναι οτι απο κει που καθομουν ησυχα και επαιζα με τα παιχνιδια μου ξαφνικα με επιασε ενα τρελο παθος για τις γυναικες :diablotin: :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Έτσι εξηγούνται όλα!!!:biglaugh::biglaugh:
 
Παντως επειδη ειδα οτι δεν εκανες κανενα σχολιο ξερεις αληθεια καποια απο ολες τις προαναφερθησες κοπελιες? :)
 
Απο την προσωπικη μου συλλογη

img0864ja9.jpg
 
Κάποτε είχα τον Lion-o και τον mumm ra. O δεύτερος χάθηκε κάπου με το πέρασμα των χρόνων. Εχω ακόμη τον Lion-o αλλά τα χρώματά του έχουν ξεθωριάσει.
 
Feel the magic, hear the roar, Thundercats are loose!

[edit] dead pic [edit]

Candy, δυστυχως δεν ειχα τον Panthro :(

lionobj9.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αβυσσος αυτο το παταρι σου παιδι μου!!:eek:
 
Domniki υπάρχει κάτι που δεν έχεις;
 
Πίσω
Μπλουζα