Κάστρα και Πολιορκητές: Petition για ΕΠΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ [Συζήτηση - Petition]

ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ
 
Ευχαριστώ πολύ για το λινκ, φίλε DINO.

Αλλά -να σου πω την αμαρτία μου- ακόμα δεν κατάλαβα ποιό είναι το όνομα του συγκροτήματος/συνθέτη και ποιός ο τίτλος του τραγουδιού.

Το είχα ξαναδεί -πάλι ως μουσική επένδυση- σε ένα πολύ πορωτικό YT-βίντεο (πριν μερικά χρόνια) και από τότε το έψαχνα μανιωδώς.
 
Requiem for a dream - Wikipedia

Εγώ το ακουσα για πρώτη φορά στον "Αρχοντα των Δαχτυλιδιών" και έκτοτε έχει "ντύσει" πολλά videos, όπως καλή ώρα του φίλου μας του Σταύρου... :)
 
alepounirus είπε:
Εχω κανει και την σχετικη ερωτηση.... :)

stayros είπε:
Για να ρωτησω τωρα....

Ποιο καλο παιδακι θα αναλαβει να φτιαξει ενα petition? :)
Για να βλεπω να πεφτουν οι τζιφρες..... :D


Petition για "Καστρα και Πολιορκητες"!!!

attachment.php


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Thank you for signing the petition "Hasbro Hellas / Hasbro Inc.: Επανακυκλοφορία για τα "Κάστρα και Πολιορκητές" /Reproduction of "Crossbows and Catapults""
Έλα να βλέπω να αυξάνεται το νούμερο των υπογραφών.
 
Εφερα κι εγώ κόσμο να βάλει ένα χεράκι!! Σταυρο αν συμπληρωθεί το pettion (21 τζίφρες έμειναν) ποιο είναι το επόμενο βήμα;;
 
boomer είπε:
Εφερα κι εγώ κόσμο να βάλει ένα χεράκι!!
:thanx2: :thumbup:

boomer είπε:
Σταυρο αν συμπληρωθεί το pettion (21 τζίφρες έμειναν) ποιο είναι το επόμενο βήμα;;
21 για τις 100... ;)

Εχουμε δρομο ακομα.

Στοχος μας ειναι να μαζεψουμε οσες πιο πολλες υπογραφες μπορουμε! :)

Φανταζομαι οτι αν εχουμε ενα ικανοποιητικο αποτελεσμα υπογραφων

που να ειναι ικανο να κινησει την περιεργεια της Hasbro,

θα εχουμε και απαντηση απο την μερια της για το τι θα γινει. :)
 
Άλλες 10 υπογραφές παρακαλώ το συντομότερο
 
alepounirus είπε:
Άλλες 10 υπογραφές παρακαλώ το συντομότερο
Χρειαζονται ποοοοοοοοοοολλες παραπανω..... ;)

Οσο πιο πολλες τοσο το καλυτερο. :)
 
Μια παράκληση και στα κορίτσια του φόρουμ ή ακόμη και στα άλλα παιδιά που δεν ενδιαφέρονται για αυτή την επανακυκλοφορία!! Αν η προσπάθεια αυτή έχει κάποια επιτυχία, τότε θα είναι η αρχή και για άλλα πράγματα που θα ενδιαφέρουν ακόμη περισσότερο κόσμο!! (πχ bibibo κτλ) Πιστεύω πως σε κάθε προσπάθεια που γίνετε θα πρέπει να βοηθούν όλοι και να βοηθιούνται αντίστοιχα!!
 
Πίσω
Μπλουζα