Καλλιτεχνικές Φωτογραφίες...

gtsamour είπε:
Φαντάζομαι λήψη ρηπής θα εννοεί (η μηχανή μόνη της αρχίζει να τραβάει τη μία μετά την άλλη πολυ γρήγορα).
Όχι keropi είναι αδύνατον να τραβήξεις κεραυνό με γρήγορες ταχύτητες..Αυτό που έκανα ήταν το αντίθετο...κρατούσα μια φωτογραφία κάθε 15"..Δηλαδή άνοιγα το κλείστρο και το κρατούσα ανοιχτό 15 ολόκληρα δευτερόλεπτα..Λόγο του ότι ήταν σκοτάδι δεν υπήρχε φως για να καεί η φωτογραφία οπότε όταν έπεφτε ο κεραυνός στο σημείο που είχα εστιάσει τσουπ τον γράπωνα! :D

Υπ όψιν ο ουρανός ήταν τελείως σκοτεινός..
 
Akmakas υποκλίνομαι!
 
Akmaka .... RIDE THE LIGHTNING !

B000025ZVK.02.LZZZZZZZ.jpg
 
Μπράβο akmakas,σ' ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας. :clap: Εχθές όντως έπεσαν τρομερές αστραπές!!!

keropi είπε:
ti sxesh exeis me ta Giannena? apo edo eisai? :confused:
Η μητέρα μου είναι από τα Γιάννενα και έχω περάσει τα πρώτα χρόνια της ζωής μου εκεί.Της έχω ιδιαίτερη αδυναμία...:lotsofolove:
 
ah...

kairos na epistrepseis sta patria edafh tote!
 
Στο ηφαίστειο της Αττικής, Σουσάκι. Οι δύο εκβολές-σπήλαια της λάβας. Διακρίνεται ακόμη η ροή της στο έδαφος.

2006349899726145710_rs.jpg


Στάχτη 2,7 εκατομμυρίων ετών (αποτυχημένη καλλιτεχνική απόπειρα φωτογράφισης :D ). Ακόμη πιο εντυπωσιακό να το βλέπατε και απο κοντά - που να το μυρίζατε απο πάνω....

2006372049040266405_rs.jpg


Ένα μικρό φιλαράκι σε μία μονή στην Κωπαίδα. Γεμάτο περιέργεια φυσικά για τον ήχο της φωτογραφικής μηχανής που μόλις άκουσε.

2006356785544642475_rs.jpg
 
Πω πω ο γατούλης όλα τα Λ7!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εύγε telonie...μια χαρά οι φωτογραφίες σου.θα μπορούσες να προσθέσεις λίγο μυστήριο στο Photoshop!!!!!! :)
 
Η ανάλυση είναι χάλια,το ξέρω.Ο Sonic όμως είναι γλύκας!!!Χθες τον κέρδισα στο μηχάνημα με τα κουκλάκια.Ζούλιες,ζούλιες!!!! :tease: :tease:

picture109rw8.jpg
 
Candy είσαι απίστευτη, λες να ποστάρω και εγώ τις φιγούρες του sonic; Το σταυροπόδι όλα τα λεφτά.
 
Πολύ όμορφη η φωτογραφία σου akmaka. Πού τραβήχτηκε;

Όσο για την δικιά μου τώρα, μέρος καθεδρικού ναού, εστιάστε στις λεπτομέριες πάνω απο την πόρτα και στην καμάρα. Δυστυχώς, δεν έχει πολύ καλή ανάλυση.

dscn0336jv9oh5.jpg
 
Στον ναυτικό όμιλο Θεσσαλονίκης Erynies χαίρωμαι που σου άρεσε!

Εντυπωσιακή και η δικιά σου φώτο!Στην μίκρυνα λίγο γιατί είχε πολύ μεγάλη ανάλυση για φόρουμ!!! :)
 
thx akmaka:) Το σκέφτηκα να την μικρύνω λίγο αλλά είχε 'φορτώσει' πολύ γρήγορα η σελίδα οπότε θεώρησα οτι δεν υπήρχε μεγάλο πρόβλημα και την άφησα. Έχεις άλλες να ανεβάσεις;
 
Πίσω
Μπλουζα