Καμπινολογίες! [Arcade cabinets κτλ]

Ajax87 είπε:
Λοιπον δοκιμασα pacman οπως μου ειπες ολα οκ με τον ηχο (ειχα καιρο να παιξω με ξεφτιλισαν τα φαντασματακια χα χα ;) ) , δοκιμασα golden axe και metal slug ολα οκ και σε αυτα . Αρα μαλλον ειμαι οκ με triple buffering + sync to monitor refresh . Ευχαριστω πολυ Chahn και βασιλη .
Αψογος,τελεια.
 
εχει φτιαξει καποιος mala με steem? Εχω προβλημα με καποια κουμπια....(πως βγαινεις απο την οθονη, πως οριζεις κουμπια εκτος απο το fire)

Εαν υπαρχει καποιο link με οδηγιες η καποιος γνωριζει...please let me know.
 
Να και η δικια μου η καμπινα λοιπον! Thanx to arc βεβαιως..!

2011-11-05 11.34.31.jpg
 
Πω ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ!!! Τι κουκλί είναι αυτό!!!!

Πραγματικά καμπίνα με τα όλα της..κερματοδέκτης...spinner...

όλα τα λεφτά. Μπράβο στον arc.

Να προτείνω και κάτι για την προστασία της. Εγώ σε τέτοιου τύπου καμπίνα θα έβαζα κάτω χαμηλά, εκέι που σίγουρα θα βρίσκουν τα πόδια ένα φύλλο λαμαρίνας με χιαστή ετσι ώστε να μη αναγκάζω τους φίλους να πάζουν ξυπόλυτοι ή με τις κάλτσες. :D

anti-slip-steel-flooring-586800.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
spirosp είπε:
Να και η δικια μου η καμπινα λοιπον! Thanx to arc βεβαιως..!
Καλοπαιχτη φιλε φοβερη η καμπινα σου.Ο ιορδανης(arc)ειναι εξαιρετικος,κανει φανταστικη δουλεια και κυριως σεβεται τον παικτη.Εμενα με εχει φτιαξει δυο Arcade joy το ενα κανονικα 8way και ενα 4way αποκλειστικα για το pacman και γιαυτο τον λογο το ηθελα με ακριβεια χιλιοστου και αναλογα ποσο σκληρο να ειναι το ελατηριο κτλ και εκανε απιστευτη δουλεια.
 
dkssprs είπε:
Πω ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ!!! Τι κουκλί είναι αυτό!!!!Πραγματικά καμπίνα με τα όλα της..κερματοδέκτης...spinner...

όλα τα λεφτά. Μπράβο στον arc.

Να προτείνω και κάτι για την προστασία της. Εγώ σε τέτοιου τύπου καμπίνα θα έβαζα κάτω χαμηλά, εκέι που σίγουρα θα βρίσκουν τα πόδια ένα φύλλο λαμαρίνας με χιαστή ετσι ώστε να μη αναγκάζω τους φίλους να πάζουν ξυπόλυτοι ή με τις κάλτσες. :D

Προβολή συνημμένου 44066
Χμμμ...Δεν εχεις και αδικο...!!! To spinner το ζητησα στον Ιορδανη και μου το εβαλε ο ιδιος.Ebay πιστευω θα βρεις φiλε Gryzor.
Ευχαριστω παιδια! Οντως ειναι πολυ ομορφο το νανακι...!Αντε να μεγαλωσει και η κορουλα μου να την χαρουμε μαζι..!!! :baby2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπερα σε ολη την Παρεα

Μετα απο τοσο καιρο καταφερα να τελειωσω την Καμπινουλα μου (κατι μικρο ρυθμισεις μενουν)

Ανεβαζω φωτο απο ολη την διαδικασια μεχρι σημερα....

4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.jpg


14.jpg


15.jpg


16.jpg


17.jpg


18.jpg


και ενα Βιντεακι της :D :D:D


εχω ενα τρεμοπαιξιμο στην οθονη το οποιο δεν φαινεται στο βιντεο (δεν εχω σταθερη εικονα)

εχω προσπαθησει να σταθεροποιησω την εικονα με της ρυθμισεις της οθονης αλλα τιποτα....
 
Ωραιο frontend ποιο ειναι??Εγω εχω το mala..Ειναι καλο κ απλο..Θα ηθελα να βαλω καποιο αλλο βεβαια..Το mala υποστηριζει video snapshots??Δεν εχω καταφερει να τα κανw να δουλεψουν..
 
spirosp είπε:
Ωραιο frontend ποιο ειναι??Εγω εχω το mala..Ειναι καλο κ απλο..Θα ηθελα να βαλω καποιο αλλο βεβαια..Το mala υποστηριζει video snapshots??Δεν εχω καταφερει να τα κανw να δουλεψουν..
Για να δουλεψουν τα video snap στο mala(αν εχεις φυσικα τα σωστα)θα πρεπει να βαλεις ενα διαφορετικο layout απο αυτο που εχει το mala(το κατεβαζεις απτην ιστοσελιδα του,εχει διαφορα).
 
Ρε συ Bill νομιζω πως εχω βρει τα σωστα.. Και οσο για layouts κατεβασα καποια απο το σαιτ αλλα τζιφος..

Οποιος ξερει παντως και μπορει να βοηθησει για τα video snaps στο mala..Θα του ειμαι ευγνωμων..Παλι το προσπαθησα σημερα αλλα τιποτα..Τι το tree view απενεργοποιησα, τι custom layout δοκιμασα..τζιφος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικα μια χαρα μπαινουν τα video snaps στο mala..!!Και ειναι κ supeeeeeeer..!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Θεέ των καμπινών, κάνε να είναι για πέταμα αυτές!!!

53d43609-a422-facf.jpg


Sent from my 4s using Tapatalk
 
Point Blank, είδαν τα όμορφα και σχιστά μου, αμυγδαλωτά μάτια! :precry:

Τη θέλω! .....
 
Άπαπα ρε παιδιά, επιτρέπεται να ποστάρουμε τσόντες εδώ;;;
 
Point Blank, είδαν τα όμορφα και σχιστά μου, αμυγδαλωτά μάτια!
Τη θέλω! .....
Άμα μου δώσεις διαστάσεις από κείνο το "κενό" στο δωμάτιό σου θα έχεις και point blank για να το βλέπουν κάθε μέρα τα σχιστά και αμυγδαλωτά σου μάτια :p
 
Το νεο μου αποκτημα καμπινα Ok Baby με 28" Arcade monitor.Ενα απο τα Ok Baby.jpgονειρα που εγινε πραγματικοτιτα!Προβολή συνημμένου 45767

Ok Baby2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ!!!

Είναι εύκολο να βρεις ενα μια τέτοια καμπίνα;

Πόσο ενδέχεται να σου κοστίσει;

Επίσης θα πρέπει 'αμεσα να ανανεώσεις την υπογραφή σου. :D
 
Ευχαριστω πολυ.Σημερα τη πηρα δεν προλαβα να φτιαξω την υπογραφη.Συντομα θα γινει φυσικα Arcade Μame Emulator Δεν ξερω απο που να ξεκινησω.Ειναι βαρια η ατιμη!!
 
Καλά μιλάμε ειναι πολύ ωραία η καμπίνα..Καλοριζικη!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Πίσω
Μπλουζα