Καρουζέλ (Carrusel)

Καποιοι εχετε μπερδεψει το νοημα και το σκοπο λειτουργιας αυτου του forum.

Διαβαστε τους Κανονες Λειτουργιας, εκει θα δειτε οτι εδω μιλαμε για τις αγαπημενες σειρες/ταινιες/παιχνιδια απο το 80 (στη συγκεκριμενη περιπτωση εχουμε ξεφυγει οντως χρονικα) ΑΛΛΑ δεν τα ανεβαζουμε εδω, δεν διαφημιζουμε οτι τα εχουμε και δεν τα προσφερουμε στους υπολοιπους.

Postακια τυπου thanks και efxaristo δεν εχουν νοημα εδω - δεν υπαρχει τιποτα να "ξεκλειδωθει".
 
telemonas σε μενα αναφερεσαι?δεν εκανα διαφημιση παντως ,αν ετσι κρινεις σε παρακαλω διεγραψε ολο το thread.
 
Οχι Sorin δεν αναφερθηκα σε σενα :)
 
paidia, exei kaneis to episodio #568 ?

efxaristo (prokatabolika)
 
χαχααχα ναι τωρα ερχεται αδερφε,στο στελνω με περιστερι!!:biglaugh::biglaugh:
 
Ρε παιδιά, πως λένε στα μεξικάνικα "thanks" ?
 
Huanita, το thread δεν έχει rapidshare links !

Δε χρειάζεται να μας ευχαριστείς ! :biglaugh:
 
exetlaios είπε:
Huanita, το thread δεν έχει rapidshare links !
Δε χρειάζεται να μας ευχαριστείς ! :biglaugh:
Δε σ' ευχαριστώ :diablotin:

 


Απλά μεταφράζω το ευχαριστώ στα μεξικάνικα:biglaugh:
 
τον

pablo τον θιμαστε?αυτον τον μικρο ζαβολιαρι που εκανε ολο πλακες....

pablo for ever :mastoras:
 
O Πάμπλο Γκέρα! Θυμάμαι δεν τον συμπαθούσα ιδιαίτερα καθώς, σε αντίθεση με το Mάριο, σπάνια έδειχνε καλή/ευαίσθητη πλευρά και μου την έσπαγε η φωνή του στη μεταγγλώτιση :D
 
STG είπε:
O Πάμπλο Γκέρα! Θυμάμαι δεν τον συμπαθούσα ιδιαίτερα καθώς, σε αντίθεση με το Mάριο, σπάνια έδειχνε καλή/ευαίσθητη πλευρά και μου την έσπαγε η φωνή του στη μεταγγλώτιση :D
ήταν η φωνή του σπύρου μπιμπίλα!!!!!!!
 
γεια σας ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.[edit] copyrights [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
καταρχην καλωσηρθες. :) οχι δεν υπαρχουν εδω για να κατεβαζεις αλλα μπορεις να διαβασεις αυτο το τοπικ

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?366

και να ψαχτεις λιγο ίσως βρεις ενδιαφεροντα πραγματα και σιγουρα μικρο σπιτι στο λιβαδι :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η αλήθεια είναι, ότι γράφοντας ένα "efxaristo", ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει ...
 
zante-1 είπε:
γεια σας ειμαι καινουρια στο φορουμ και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.εαν αποδω μπορουμε να κατεβαζουμε επισοδια,αν υπαρχουν δηλαδη και που?για παραδειγμα υπαρχει καπου για κατεβασμα το καρουζελ και το μικρο σπιτι στο λιβαδι?σας ευχαριστω πραγματικα πολυ
Φίλη zante καλώς ήρθες στο forum !

Από τα γραφόμενά σου κατάλαβα ότι δεν έχεις διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας του forum ,που,μεταξύ άλλων,απαντάνε ξακάθαρα στην παραπάνω απορία σου...

Σου συνιστώ να το κάνεις λοιπόν και σου εύχομαι καλή παραμονή και συμμετοχή στο forum αυτό...!
 
Πίσω
Μπλουζα