Κοπή της πίτας 2009 - After Math

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Καλέ μου Αμίγκο

Σε καταλαβαίνω ...αλλά τελικά το ζητούμενο είναι να τα περνάς καλά και να έχεις την υγειά σου!Όλα τα άλλα είναι στο χέρι μας να διορθωθούν(...το ξέρω πως με έιχε πιάσει και μένα ένας πεσιμισμός αλλά συνήλθα... :D ).
 
manos426f είπε:
picture.php
Εδώ μοιάζω με το Μπους όταν του είχαν αντιπαραθέσει την φωτογραφία μιας μαϊμούς. Ορίστε:

bush_monkey.jpg


Την 3η φωτό εννοώ :D :D:D:D:D

Ηρακλή ΥΠΕΡευχαριστώ για το δωράκι. Πρέπει τώρα να το τοποθετήσω κάπου που να μη χτυπηθεί και φθαρεί (να μην ζορίζεται από τίποτα MAC δηλαδή :D )
 
χαχαχαχα. Ρε συ Νικόλα λύθηκα λέμε!
 
Ρε Νίκο,ΙΔΙΟΙ είστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek: :animeek: :animeek:
 
(Τώρα το θέμα είναι, μοιάζω εγώ της μαϊμούς ή αυτή σε μένα; )

Σας ευχαριστώ που γελάτε, μου δίνει θάρρος :D

Ο τεφλον που ειναι να τα πάρει όλα σβάρνα;

Αντώνη έχεις γενέθλια σήμερα;
 
Ωϊμε....!!!!!!!!!

Θεοί του Ολύμπου τι είναι τούτα;

Ωχ!

Και περιμένετε στην επόμενη συνάντηση να είναι περισσότεροι; Με τέτοιες φάτσες; :D :D:D:D
 
Παιδιά, ήταν όλα τέλεια !

Ιδιαίτερης μνείας χρήζουν όσοι ταξίδεψαν από μακρυά (βλέπε Λορένα)

και κυρίως ο κομάντο Omenforever που περίμενε να ξημερώσει για να επιστρέψει με το ΚΤΕΛ !

Τάσο είσαι μέγιστη μορφή !

Το μόνο "κακό" είναι ότι δεν έγινε μεγάλο τζέρτζελο με τα λεφτά στο σουβλατζίδικο.

Περίμενα τουλάχιστον έναν μισάωρο διάλογο του στυλ : "δώσε ένα ευρώ", "πάρε 5 ευρώ",

"ποιός θέλει ρέστα", "ποιός δεν πλήρωσε", "λείπει ένα εικοσάρικο", "ποός πήρε τζατζίκι",

"χρέωσε, με με 1/4 της πατάτας" κλπ.

Δυστυχώς όμως, μέσα σε 5 λεπτά έγινε η συλλογή των χρημάτων και δεν υπήρχε σώου.

Υ.Γ.. Φήμες που θέλουν την παρέα του GRM να μπαίνει στο top-10 φιλοδωρημάτων στο μαγαζί,

ελέγχονται ως πιθανώς ανακριβείς.
 
Rygar είπε:
Ο μπαρμπα Plink είναι ίδιος ο Jesus Christ!!! :D
Ναι, τον φαντάζομαι να λέει (η φωνή με ηχώ) :

ΑΝΤΩΝΗ ! ΑΥΤΗ Η ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ !
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! (το 3ο ΧΑΧΑΧΑ μεσα σε 5 λεπτά!!)
 
Δηλαδή αφού κόψαμε και κομμάτι του Χριστού ο Plink πήρε δύο; Δεν παίζω!

Έπρεπε να κόψουμε και για άλλους αγίους, κάτι σε πιο retro... πχ του Άη-of the Beholder.
 
Μπράβο παιδιά, και του χρόνου να είμαστε καλά. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγω ιογενούς συνδρομής. I'll be back
 
Βρε Άλκη.. θα το γράψω δεν αντέχω... με τι καμάρι πήρες πόζα για τις φωτογραφίες...? :D

Από όλους εκεί, ήσουν ο πιο περήφανα στημενος.

Έχεις φωτογένεια τυχερε.. (αλίμονο από μας :cry: )
 
Shadowdancer2501 είπε:
Μπράβο παιδιά, και του χρόνου να είμαστε καλά. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγω ιογενούς συνδρομής. I'll be back
Γεια σου ρε τεράστιε !!! :beer:

Πολύ θέλαμε να είσαι κι εσύ μαζί μας χθες !
 
θυμάμαι έφαγα "του Χριστού' και μου ξέφυγε "του Forum" :)

Κωνσταντίνε από πιο μέρος του σώματος σου είναι? ωμοπλάτη? :D
 
Shadow γίγαντα εσύ και ο Telonios λάμψατε δια της απουσίας σας χτες. Ελπίζω όλα να είναι καλά.

Τι είναι αυτό που έπαθες; Γριπούλα; Περαστικά!
 
Η χθεσινη συναντηση ηταν η πιο πολυπληθης. Περασα πολυ ομορφο, οπως αλλωστε σε καθε ρετρο-συναντηση.

Η κοπη της πιτας εγινε στην εντελεια, χαρη στην συνδρομη της Μαλβινας. Συγχαρητηρια στον dim και στον Rygar για το φλουρι :clap: Να ειστε καλα παιδια και παντα τυχεροι :cheers:

Special thanks στην Μαλβινα και στον Phil_vr για τα υπεροχα δωρα τους! Σας ευχαριστω πολυ παιδια :thanx2: με συγκινησατε :bow:

Οι φωτογραφιες εχουν απιστευτο γελιο...σε καμια στιγμη (εκτος απο εκει που ποζαρουμε με την Μαλβινα, την Juanita και τον Aλκη) δεν ειχα καταλαβει οτι καποιος με εβγαζε φωτογραφια :D :D:D Σ'εκεινη την φωτογραφια που μοιαζω να εχω φρικαρει, ο Rygar μου ελεγε οτι εχει φασαρια στην πολυκατοικια του και δεν μπορει να κοιμηθει...μπορειτε τωρα να καταλαβετε γιατι φαινομαι σαν να εχω δει τον "εξω-απο-δω" :rofl:

Καλη χρονια σε ολους και καλα μυαλα :happyjump:
 
alkis21 είπε:
Έπρεπε να κόψουμε και για άλλους αγίους, κάτι σε πιο retro... πχ του Άη-of the Beholder.
Του χρόνου θα κόψουμε του Αη-of the Tiger.

domniki είπε:
Η κοπη της πιτας εγινε στην εντελεια, χαρη στην συνδρομη της Μαλβινας.
Εμ, εγώ σε τράβαγα, αλλά εσύ δεν ήθελες και η Ηρα πήρε όλη τη δόξα (και την άχνη ζάχαρη :D )
 
Έχω κάνει τρελό κέφι με αυτά που είδα και διάβασα σ' αυτές τις έξι σελίδες! Και χάρηκα πολύ που είδα επιτέλους τις φάτσες κάποιων ανθρώπων που τους γνωρίζω εδώ και ενάμισι χρόνο μόνο μέσα απ' τα γραπτά τους. Μπράβο λοιπόν συνάδελφοι, βλέπω ότι του δώσατε και κατάλαβε! Μα 26 άτομα;;; :bow: Και μου ήσασταν απαισιόδοξοι κάποιοι! Του χρόνου θα το σκεφτώ κι εγώ να το κάνω δίπορτο, α-λα-Domniki, και να κατεβώ να σας δω (και φυσικά να αυξήσω τις πιθανότητες για φλουρί :D ). Πάντα τέτοια, υγεία σε όλους, και να μακροημερεύσει το φορουμάκι! Πολύ σας χάρηκα :)
 
Αύριο θα ανεβάσω ίσως και το βίντεο... αν βρω πώς να μετατρέψω 1 γκιγκα από .mov σε κάτι πιό εύπεπτο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα