Μικρό μου Πόνυ - My Little Pony (1986)

Ρε Dom δεν το επιασες το νοημα!

ηταν inside joke για console flame :D
 
(LOL) I thought so, but... it passed faster than a bullet... through my head!!!
 
dsc00474yy2.jpg
dsc00467tf6.jpg
dsc00466qm3.jpg
dsc00465zs6.jpg
 
Μπράβο AARDVARK, βλέπω ακολούθησες τη συμβουλή μου...Φαντάζομαι πόσες διαφημίσεις έχεις ακόμα στα περιοδικά σου.Αλλά σιγά-σιγά γιατί θα πάθουμε απανωτά εμφράγματα!!!Αυτά τα μπεμπέ πόνυ από τότε μου είχαν μείνει απωθημένο...:animrolleyes: :animrolleyes:
 
Λοιπόν η σειρά - τσόντα (κολλητά δηλαδή) - στα μικρά πόνυ ήτανε οι Βαβουροπατάτες (πατάτες Μπλούμ)
 
Ακόμη διαφυλάσσεται το πρώτο μου μικρό πόνυ την ΧΛΟΗ μου το είχαν κάνει όταν ήμουν πολύ μικρή δώρο αλλά δεν είχαν ενθουσιαστεί ιδιαίτερα και για αυτό υπάρχει ακόμη,εκείνη την περίοδο είχα προσανατολιστεί στα αυτοκινητάκια του αδερφού μου. :) :) :)
 
Τυχερούλα bi-bi!!!Δυστυχώς δεν μου έμεινε κανένα πόνυ,αλλά πρόσφατα αγόρασα το φόρεμα της πριγκιποπούλας για συλλεκτικούς λόγους!!! :pirate:(μόνο το κουτί είναι φθαρμένο,εσωτερικά η στολή είναι σε άψογη κατάσταση).

9639409619699639510001jd4.jpg
 
Δυστυχώς εγώ δεν έχω την ασημένια της μπέρτα.Θα αγγαρέψω το έτερο ήμισυ να μου φωτογραφίσει την Χλόη και να την ποστάρω.Αφού βέβαια την καλλωπίσω λιγάκι μην γίνουμε και ρεζίλι. :) :) :) :)
 
Χειρότερη από αυτήν που κούρεψε ο Dominion δεν μπορεί να είναι! :p :p
 
candy είπε:
Χειρότερη από αυτήν που κούρεψε ο Dominion δεν μπορεί να είναι! :p :p
Dominion αν όντως ισχύει αυτό είσαι very bad bad man.Φουκαριάρικο πόνυ. :icon_cry:
 
Καπου πρεπει να εχω κ'εγω το πονυ μου. Το δικο μου ηταν μωβ και της αδερφης μου ροζ. Αν τα βρω, θα τα φωτογραφισω.
 
Σήμερα έπεσε στα χέρια μου το dvd με τον βούρκο και το αγόρασα προς 4,99 ευρώ.Η εικόνα όπως τότε,όμως η μεταγλώττιση τόσο άθλια που μου χάλασε την ανάμνηση.Περίμενα να ακούσω τη φωνή της Φριγκίτα (η κακιά μάγισσα) τη στιγμή που φώναζε :"που είναι το μπλούμ;" και απογοητεύτηκα...:eek:hboy:
 
ayto me to boyrko..to thymamai k egw....opws kai ta astrapoftera pony....

ax athanata 80s
 
Μικρό μου Πόνυ στο σαλονάκι... :cry:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχ, candy τι μου έκανες.....στη διαφήμιση είναι και η χλόη μου!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Προς όλους τους fan των μικρών πόνυ: εκτός από το κανάλι μου στο youtube :rolleyes: όπου θα βρείτε ένα επεισόδιο με την παλιά μεταγλώττιση, ο... περιβόητος βούρκος ανέβηκε από τον χρήστη gadema82 ξεκινώντας από εδώ:

www.youtube.com/watch?v=JtcAqdmkU5o

αλλά δυστυχώς με νέα μεταγλώττιση. Όσοι θυμούνται την εκπληκτική απόδοση της Έλντας Πανοπούλου στο ρόλο της κακιάς μάγισσας ίσως απογοητευτούν, αλλά αν δεν βρεθεί από κάποιον άλλο επιφυλάσσομαι να το ripάρω από το δικό μου αρχείο (Candy, σου είχα στείλει και pm μέσω youtube πριν από λίγες μέρες :) ).
 
teleopticus είπε:
Όσοι θυμούνται την εκπληκτική απόδοση της Έλντας Πανοπούλου στο ρόλο της κακιάς μάγισσας ίσως απογοητευτούν, αλλά αν δεν βρεθεί από κάποιον άλλο επιφυλάσσομαι να το ripάρω από το δικό μου αρχείο (Candy, σου είχα στείλει και pm μέσω youtube πριν από λίγες μέρες :) ).
Η Πανοπούλου ήταν τελικά;Έτσι εξηγείται!Συγνώμη teleopticus,έχεις μήνυμα! #)
 
Καλησπέρα σ' όλους!

Εμένα πάλι από όλη τη σειρά τα μικρά μου πόνυ,μου έμεινε ένα!

Πράγματι ήταν από τα πιο όμορφα και αθώα παιδικά για μας τα κορίτσια!

Όσο για τις Πατάτες που λες Dominion,εγώ θυμάμαι τις Βαβουροπατάτες,τις θυμάται κανείς;;;
 
Alexia είπε:
Καλησπέρα σ' όλους!Εμένα πάλι από όλη τη σειρά τα μικρά μου πόνυ,μου έμεινε ένα!

Πράγματι ήταν από τα πιο όμορφα και αθώα παιδικά για μας τα κορίτσια!

Όσο για τις Πατάτες που λες Dominion,εγώ θυμάμαι τις Βαβουροπατάτες,τις θυμάται κανείς;;;
Φυσικά και το θυμόμαστε! ;)
 
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dylUIP9PVHU]YouTube - ΞΞΉΞΊΟΟ ΞΌΞΏΟ Ξ ΟΞ½ΞΉ - Ξ ΞΏΞΉΞΏΟ Ξ΅Ξ―ΞΌΞ±ΞΉ Ξ΅Ξ³Ο - ΞΞ­ΟΞΏΟ 1
 
Πίσω
Μπλουζα