Νέα Εποχή για το Retromaniax!

Χαίρομαι πολύ που επανήλθε στα δρώμενα το αγαπημένο Retromaniax και ξαναβρίσκω την καλή παρέα μου. Συγχαρητήρια στους νέους διαχειριστές για την μετάβαση στη νέα πλατφόρμα, εύχομαι κάθε επιτυχία στο απαιτητικό έργο τους. Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στην απερχόμενη διαχείριση για τη εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ που μας χάρισε τόσες ρετροσυγκινήσεις και έφερε κοντά ομοιδεάτες.
 
Ρε παίδες τί έγινε να πούμε; Μας χακάρανε και ξεπηδάτε όλα τα παλιά γερόντια ο ένας μετά τον άλλο(και την άλλη;));; μουχαχαχαχα!
 
Να' μαι και εγώ. Χαιρετώ όλη την παλιοπαρέα και ειδικά τον κ. Rygar και τον κ. Pooky(1). Καλή αρχή στη νέα προσπάθεια και μη χανόμαστε!
 
Να σας χαιρετίσω και γω με τη σειρά μου και να ευχηθώ καλή αρχή και καλή δύναμη στους νέους διαχειριστές.
Tέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη του Retromaniax για την συνεργασία τους όλο αυτό το διάστημα.

Υγ. Kambia -Retired Admin :D :D :D Βγήκα στην σύνταξη :p
 
@Kambia @Wally παίδες να είστε καλά και ευχαριστούμε που στηρίξατε το φόρουμ σε δύσκολους καιρούς. Ελπίζω τώρα που απαλλαχτήκατε από τα καθήκοντα της διαχείρισης να επανέλθετε στις δημοσιευσεις
 
Να σας χαιρετίσω και γω με τη σειρά μου και να ευχηθώ καλή αρχή και καλή δύναμη στους νέους διαχειριστές.
Tέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη του Retromaniax για την συνεργασία τους όλο αυτό το διάστημα.

Υγ. Kambia -Retired Admin :D :D :D Βγήκα στην σύνταξη :p
Ναταλι για πες τι συνταξη εβγαλες ως admin για να τους πω να με κανουν και μενα admin οποτε να σταματησω το TEBE και στο τελος με τα χρονια που εχω στο ΤΕΒΕ και με αυτα που θα εχω ως admin να τα βαλω μαζι και να βγαλω βαρβατη συνταξη να τα κονομησω :p :p :p :p
 
George!!! Ζούμε επικές στιγμές! Πολύ χάρηκα που σε ξανακούω φίλε μετά από τόσο καιρό!!! Ναι, το YT κάνει κάτι τέτοιες π@π@ρίτσες αλλά ορίστε ξανά το link:
Έλα ρε Γιωωωωωργαααααρεεεεεεεε! Θα κανονίσω να έρθω και πάνω να τα πουμεεεεεεεεε!

Ο λύκος κι αν εγέρασε......(τα υπόλοιπα δε λέγονται)..Χαίρομαι που σε ξαναβλέπω!
Κι εγω ρε ξεδοντιαρη! Κανονίστε συνάντηση!

Ναταλι για πες τι συνταξη εβγαλες ως admin για να τους πω να με κανουν και μενα admin οποτε να σταματησω το TEBE και στο τελος με τα χρονια που εχω στο ΤΕΒΕ και με αυτα που θα εχω ως admin να τα βαλω μαζι και να βγαλω βαρβατη συνταξη να τα κονομησω :p :p :p :p
Εσύ θα πας αντβαιζορ στη Νιντεντο! Πολυθεσίτη!
 
.......ψψψτ.... παιδιά!!!!....σιγά μη μας ακούσει!.....κάποιος μοντ να του μαζέψει τα ποστς σε ένα γιατί έχει ξεχάσει πώς ποσταίρνουνε....
 
Αναμικτα συναισθηματα με μαλλον θετικο προσημο και βλεποντας τα ποστς απο παλιες καραβανες, γινονται πιο θετικα.

Απο αυτα τα ποστς επισης φαινεται οτι η οποια αλλαγη φρουρας ηταν αναγκαια (αλλωστε εδω και καιρο ηταν το μοναδικο θεμα που συζητουσαμε μεταξυ μας) - παραπανω και απο την αντιμετωπιση των σοβαρων τεχνικων θεματων που μας πηγαιναν πισω εδω και αρκετους μηνες.

Καθε διαχειριστικη ομαδα, οσο πρωην και να ειναι, ευχεται να συνεχισει η κοινοτητα να πηγαινει μπρος.
Ισχυει και στη περιπτωση μας. Κατινιες δεν παιζουν. Προσωπικα δεν μπαινουν στη μεση ακομα και αν υπαρχουν.

Νομιζω μετα απο τοσα χρονια θα πρεπει να συνηθισω (indoulge βασικα χαχαχαχα) το ανεμελο ποσταρισμα (@metalcandyman παμε να εμπλουτισουμε το RetroArch thread :p )

Καλη συνεχεια κοινοτητα
 
Αναμικτα συναισθηματα με μαλλον θετικο προσημο και βλεποντας τα ποστς απο παλιες καραβανες, γινονται πιο θετικα.

Απο αυτα τα ποστς επισης φαινεται οτι η οποια αλλαγη φρουρας ηταν αναγκαια (αλλωστε εδω και καιρο ηταν το μοναδικο θεμα που συζητουσαμε μεταξυ μας) - παραπανω και απο την αντιμετωπιση των σοβαρων τεχνικων θεματων που μας πηγαιναν πισω εδω και αρκετους μηνες.

Καθε διαχειριστικη ομαδα, οσο πρωην και να ειναι, ευχεται να συνεχισει η κοινοτητα να πηγαινει μπρος.
Ισχυει και στη περιπτωση μας. Κατινιες δεν παιζουν. Προσωπικα δεν μπαινουν στη μεση ακομα και αν υπαρχουν.

Νομιζω μετα απο τοσα χρονια θα πρεπει να συνηθισω (indoulge βασικα χαχαχαχα) το ανεμελο ποσταρισμα (@metalcandyman παμε να εμπλουτισουμε το RetroArch thread :p )

Καλη συνεχεια κοινοτητα
E ναι ρε φιλαρακι στην τελικη 79 χρονων πηγες καποια στιγμη επρεπε να παραδοσεις τα σκηπτρα σε νεα χερια οπως του δρακουλα πχ που μπορει να ειναι 978 χρονων αλλα με το ζορι τον κανεις 200 :p :p :p :p :p :p :p
 
Νομιζω μετα απο τοσα χρονια θα πρεπει να συνηθισω (indoulge βασικα χαχαχαχα) το ανεμελο ποσταρισμα (@metalcandyman παμε να εμπλουτισουμε το RetroArch thread :p )

Τώρα μπορούμε να τα πούμε ως ίσος προς ίσο!!! Να μετρηθούμε! Εγώ είμαι 1.90, εσύ πόσο είσαι;;

 
E ναι ρε φιλαρακι στην τελικη 79 χρονων πηγες καποια στιγμη επρεπε να παραδοσεις τα σκηπτρα σε νεα χερια οπως του δρακουλα πχ που μπορει να ειναι 978 χρονων αλλα με το ζορι τον κανεις 200 :p :p :p :p :p :p :p

Καλά ο δράκουλας πίνει πολύ αίμα και μένει πάντα φρέσκος φρέσκος!!!
 
@Wally θέλω να σε ευχαριστήσω προσωπικά και δημόσια για όλες τις φορές που ζήτησα βοήθεια κι ανταποκρίθηκες άμεσα. Έχω καταλάβει πως σου αρέσουν κι εσένα τα θεατρικά οπότε ευελπιστώ να τα λέμε κι εκεί. Καλή συνέχεια σε όλους τους παλιούς διαχειριστές. Ευχαριστούμε για όλα.
 
Καλά ο δράκουλας πίνει πολύ αίμα και μένει πάντα φρέσκος φρέσκος!!!
Πάντως το δικό σου dR ,σου το ήπιαμε με το μπουρί της σόμπας για να τα φέρεις βόλτα. Μπράβο σε σένα και στον Χρήστο και στον Νίκο που ως τεχνικό τμήμα υποστήριξης, καταφέρατε να σηκώσετε ολάκερο βουνό σε χρόνο που θα προκαλούσε δέος και εντύπωση ακόμα και στον μάγο του Oz.

Μετά από όλα αυτά τα σχόλια, τις φιλοφρονήσεις και παρατηρώντας - με απέραντη ευδαιμονία - παλιοσειρές να ορμούν(-με) σαν τις μελισσούλες, έχω να πω ότι τα πνεύματα είναι πολύ ευχαριστημένα. Νοιώθω κύματα θετικής ενέργειας να κυλούν όμορφα και αρμονικά, όπως ακριβώς γουστάρω - πραγματικά - να αισθάνομαι όταν μπαίνω σε χώρους όπως το RetroManiax, το MAME.gr και το iamretro, χώρους δηλαδή που μέσα σε αυτούς κυριολεκτικά μεγάλωσα.

Ότι μικρό πρόβλημα υπάρχει, θα λυθεί με τον καιρό, οπότε λίγο υπομονή ακόμη. Το να σηκώσεις ένα forum σαν το Retromaniax δεν είναι κάτι που το κάνεις κάθε μέρα.

Μια παράκληση: Υπομονή - Αγάπη και Στοργή στους ανθρώπους που εθελοντικά δίνουν τον καλύτερο εαυτό τους για όλους μας! :)

Τι άλλο; Α, ναι! Κάντε και μια επισκεψούλα στο σιαμαίο iamretro και μην αφήνετε τα σαγόνια του @Rygar και τους κυνόδοντες μου, να σας "τρομάζουν". Ποστάρετε αβέρτα χωρίς φόβο και πάθος! Αμήν! Χα!Χα!Χα!
 
.......ψψψτ.... παιδιά!!!!....σιγά μη μας ακούσει!.....κάποιος μοντ να του μαζέψει τα ποστς σε ένα γιατί έχει ξεχάσει πώς ποσταίρνουνε....
Αλήθεια λέει! Κάτσε είμαστε και κάποιας ηλικίας πια! Αμάν με τα ιντερνετια και τα τέτοια! Ξεχνάμε λιγουλάκι!
 
Υπέροχα νέα!
Από εμένα ,ένα θερμό καλωσόρισμα στην καινούργια διαχειριστική ομάδα και ένα μεγάλο ευχαριστώ στους παλιούς admins :
Wally,Kambia,D@redevil και Shock ,για ό,τι έκαναν όλα αυτά τα χρόνια για όλο το forum.
 
Πίσω
Μπλουζα