Νέα σύναντηση Αθηναϊκό division

Ἄψογα ὅλα. Τὰ λέμε ἀπὸ κοντά!
 
Θα ήθελα πολύ να παρευρεθώ αλλά παντρεύεται ο κολλητός μου!

Λάθος...παντρεύεται στις 9 οπότε είμαι ευκαιρος!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία επεξεργασία:
ρε παιδιά, να το πάρει το ποτάμι; η έκπληξη που ήθελα να σας κάνω ήταν να φέρω την μηχανή μου (φιλμάτη) να βγάλουμε α/μ και έγχρωμες φώτο, αλλά έχω ένα φόβο, μήπως γίνω στόχος με το τσαντάκι της μηχανής και με ληστέψουνε; ρώτησα σε ένα φωτογραφικό φόρουμ έναν που τον ληστέψανε στην Ομόνοια, μάλιστα του είπανε για να του αποσπάσουνε την προσοχή, ότι τον κουτσούλισε ένα περιστέρι. Μου είπε όμως ότι δεν κλέβουνε φιλμάτες μηχανές εκτός κι αν είναι Hasselblad άρα δεν έχω φόβο, αλλά για να το πω στα ίσα, ό άλλος στη μαστούρα του θα προσέξει ότι είναι φιλμάτη;, εγώ πάντως θα την κρύψω όσο μπορώ στα ρούχα μου και θα τη βγάλω μόνο όταν είμαστε όλοι μαζί, δεν μ' ενδιαφέρει η street photography.
 
Εγώ λέω καλύτερα να μην φέρεις την φωτογραφική μηχανή μαζί σου για να είσαι και πιο χαλαρός στη συνάντηση. θα βγάλουμε φωτογραφίες και βίντεο με τα κινητά.
 
δεν πειράζει κι εγώ θα φέρω μια ψηφιακή κόμπακτ που έχω παλιά και να μου την κλέψουν δεν με νοιάζει και η θεία μου μου είπε να μην έχω τσάντα μηχανής γιατί στοχοποιήσαι και πιο βολικό είναι γιατί ανεβάζω τις φωτογραφίες στο ιντερνετ ενώ με τη φιλμάτη πρέπει να σας τη στείλω με το ταχυδρομείο (ναι, με τα ΕΛΤΑ).
 
Τελικώς δε μπορώ να έρθω γιατί εκείνη τη μέρα έχω μνημόσυνο εκτός Αθηνών και δε μπορώ να μην παρεβρεθώ.
 
Τελικώς δε μπορώ να έρθω γιατί εκείνη τη μέρα έχω μνημόσυνο εκτός Αθηνών και δε μπορώ να μην παρεβρεθώ.

Εντάξει Νίκο τα λέμε σε επόμενη συνάντηση. Ευχαριστώ για την ενημέρωση
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά και εμένα μου ήρθαν λίγο στραβά τα πράγματα και είμαι κλινήρης με πρόβλημα στο πόδι... ευτυχώς -από ότι λένε- περαστικό... οπότε δεν θα τα καταφέρω...
 
Παιδιά και εμένα μου ήρθαν λίγο στραβά τα πράγματα και είμαι κλινήρης με πρόβλημα στο πόδι... ευτυχώς -από ότι λένε- περαστικό... οπότε δεν θα τα καταφέρω...

@marysuz73 Περαστικά σου και εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.
 
Θα το ήθελα και εγώ πολύ να έρθω αλλά και λόγω απόστασης και λόγω δουλειάς και οικογενειακών υποχρεώσεων δεν με παίρνει. Θυμάμαι ακόμα με αγάπη και νοσταλγία τη μία και μοναδική φορά που τα κατάφερα να έρθω (τα προϊστορικά χρόνια).... Τα φιλιά μου σε όλους και να περάσετε καλά!!!
 
Εγώ δεν εχω απαντήσει ακόμα, γιατί δεν ξέρω τι να πω. περάσαμε κόβιντ ευτυχώς ελαφρά, εχω και μια βάφτιση το πρωί του Σαββάτου, ελπίζω να έχω το κουράγιο.
 
Εγώ δεν εχω απαντήσει ακόμα, γιατί δεν ξέρω τι να πω. περάσαμε κόβιντ ευτυχώς ελαφρά, εχω και μια βάφτιση το πρωί του Σαββάτου, ελπίζω να έχω το κουράγιο.

Αν έχουν περάσει και αρκετές μέρες απο τότε που πέρασες κοβιντ (7-10 μέρες) δεν υπάρχει θέμα διότι έχει φύγει τελείως και απο τον οργανισμό σου ο ιός.

Το μέρος το γνωρίζεις καλά και απο παλιές συναντήσεις του φόρουμ. Αν έχεις κουράγιο τότε έλα και στη συνάντηση ακόμα και τελευταία στιγμή αν το αποφασίσεις ενημέρωσε μας σε αυτό το thread να το ξέρουμε για να μην ψαχνόναστε ή γίνει κανένα άλλο μπέρδεμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία επεξεργασία:
10 το πρωί Σαββάτου? Θα είμαι αξύριστος και με την τσίμπλα στο μάτι. Μην τρομάξετε που θα με δείτε.
 
Πίσω
Μπλουζα