Ντόλτσε Βίτα (1995)

τι όμορφο δώρο ήταν αυτό; εξαιρετικό βίντεο tonytony! :)
 
βιντεακι απ τα γυρισματα

uploader o rareandmore
 
Ωραία τα βιντεάκια που ανεβάσατε παιδιά. Από τις καλές σειρές της εποχής με φοβερές ατάκες.
 
Σειρα που πραγματικα δεν θα γερασει ποτε και μιλαμε για πολυ γελιο και φοβερες ατακες.Την δειχνει και αυτο τον καιρο το mega αλλα δεν ξερω ποιες μερες και ωρες.
 
metalcandyman είπε:
Σειρα που πραγματικα δεν θα γερασει ποτε και μιλαμε για πολυ γελιο και φοβερες ατακες.Την δειχνει και αυτο τον καιρο το mega αλλα δεν ξερω ποιες μερες και ωρες.
Καθημερινά 13.10
 
Ωραία σειρά με καλές ατάκες. Θρυλική η γρια-Μαρκάταινα... :D
 
Παιδια ξερουμε αν η Μπαλανικα φορουσε περουκα στο ρολο της Σασας?

emkriti είπε:
Η αγαπημένη μου σειρά ever!!!
Ξέρει άραγε κανείς αν ευσταθούν οι φήμες που ήθελαν την Άννα Παναγιωτοπούλου και τον Θανάση Ευθυμιάδη να μισιούνται θανάσιμα εκτός κάμερας;;;

;)
Διαβασα οτι ειχαν τσακωθει του στυλ διαφωνησει γιατι ο Ευθυμιαδης εδειξε τη δυσαρεσκεια του για το τελος της σειρας . Ο Ευθυμιαδης ηθελε να καταληξουν μαζι ο Αντωνης και η Χριστινα,ενω η Παναγιωτοπουλου θεωρησε ως νεοσ στο χωρο δεν μπορει να αμφισβητει τουσ δημιουργους της σειρας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φυσικά ο Ευθυμιάδης είχε δίκιο, η σειρά μπορούσε να τελειώσει πιο όμορφα εκεί που την παίρνει με τη μηχανή από την εκκλησία, και όχι να ακολουθήσει το ανούσιο μελλοντικό φλας μπακ χάριν δημοσιότητας και διαφημίσεων...
 
Εμενα μου αρεσε το "διπλο" φιναλε. Ναι μεν ο δεσμος τους ειχε χαπι εντ, αλλα μας εδειξε οτι η ζωη δε σταματαει παντα εκει. Κι αυτο κανει τον κυκλο του και η ζωη συνεχιζεται.
 
mariataver είπε:
Παιδια ξερουμε αν η Μπαλανικα φορουσε περουκα στο ρολο της Σασας?
Ναι, φορουσε περουκα γι' αυτο αν προσεξεις, θα δεις οτι συνεχως τη στρωνει με το χερι της.
 
ωραία σειρά, αν και δεν την παρακολουθούσα...
 
Η καλύτερη κωμωδία της ελληνικής τηλεόρασης, μακράν, για μένα.

Να σας παραθέσω την τοπ στιγμή όπου λιποθυμάω από το γέλιο κι ας την έχω δει 500 φορές...Ασπασία "φεύγω με πίκρα στα ξένα...αυτή θα είναι η καινούρια μου οικογένεια: σαύρες και χαμαιλέοντες" :rofl:

 

Ρεσιταλ με τη μυστηριωδη Καρανασιου :D
 
είμαι περιεργη μαλλον....δεν μου αρεσε καθολου σαν σειρα :D
 
Εμένα μου ψιλοάρεσε. Δεν την έβλεπα τότε αλλά την είδα σε κάποια επανάληψη (σε κάποια από τις 265.938 πρώτες επαναλήψεις) και την προτιμώ από τους δυο ξένους. Κάτι που είδα να σχολιάζεται στο ίντερνετ (και κάνει την σειρά συλλεκτική θα λέγαμε) είναι ότι σε αυτήν την σειρά δεν είναι ο Παπακαλιάτης που τα έχει και με την μάνα και με την κόρη.
 
Thor είπε:
Εμένα μου ψιλοάρεσε. Δεν την έβλεπα τότε αλλά την είδα σε κάποια επανάληψη (σε κάποια από τις 265.938 πρώτες επαναλήψεις) και την προτιμώ από τους δυο ξένους. Κάτι που είδα να σχολιάζεται στο ίντερνετ (και κάνει την σειρά συλλεκτική θα λέγαμε) είναι ότι σε αυτήν την σειρά δεν είναι ο Παπακαλιάτης που τα έχει και με την μάνα και με την κόρη.
από το μεγκα μονο με την σειρα ''πες το ψεματα'' πεθαινα στα γελια
 
Ήταν κι εμένα από τις αγαπημένες μου κωμικές σειρές των 90's, και ειδικά μου άρεσε η Παναγιωτοπούλου, στην οποία πάντα έβρισκα ξεκαρδιστικό το ειρωνικό της στυλ. Νομίζω ότι το σενάριο ήταν πολύ έξυπνο, καθώς σε αντίθεση με άλλες σειρές, οι θεατές είχαν πάντα να περιμένουν την αποκάλυψη του παράνομου ζευγαριού, κι αυτό δημιουργούσε αυτόματα μεγάλο ενδιαφέρον.
 
Εμένα μου άρεσε πολύ η γιαγιά, σε κάθε ατάκα πέθαινα στο γέλιο. Δυστυχώς δεν μπορώ να παρακολουθήσω τις επαναλήψεις γιατί δεν βγάζω νόημα...όπως αναφέρθηκε πιό πάνω τα επεισόδια είναι πολύ κομμένα.
 
Crimson Moonlight είπε:
Εμένα μου άρεσε πολύ η γιαγιά, σε κάθε ατάκα πέθαινα στο γέλιο. Δυστυχώς δεν μπορώ να παρακολουθήσω τις επαναλήψεις γιατί δεν βγάζω νόημα...όπως αναφέρθηκε πιό πάνω τα επεισόδια είναι πολύ κομμένα.
Υπάρχει λύση: το επίσημο κανάλι του σταθμού στο Youtube.

Εκεί είναι ανεβασμένα όλα τα επεισόδια, χωρίς περικοπές και με τη σωστή σειρά.

Γενικά κακό πράγμα αυτό το κουτσούρεμα στις επαναλήψεις.
 
από αυτη την εβδομαδα η σειρα μεταδιδεται στο mega στις 18.50 το απογευμα...
 
Πίσω
Μπλουζα