Ξένοι ηθοποιοί - Ξένες ταινίες του '40, '50, '60 που αγαπήσαμε.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
1.543
Και όπως είπα κορίτσια δείχνει τόσο ωραία και ξεκάθαρα την πάλη των τάξεων χωρίς γραφικότητα όπως πχ.γινεται στην κρυφή γοητεία της μπουρζουαριας που την είχε και αυτή την ταινία ή λέσχη.
Τελείως ξεκάθαρα ο πολύ πλούσιος φίλος φερεται τελείως άσχημα, εξευτελιστικα και υποβιβάζει τον φτωχό φίλο του οπότε εκείνος βλέποντας το γιωτ , την Ρωμη , την κοπέλα του, την ανεμελη ζωή του θέλει μεριδιο στην ευτυχία του, πόσο όμορφα θέτει ο σκηνοθέτης το θέμα χωρις φανφάρες. Είδαμε στην αρχή και την Ρομι Σναιτερ για λιγο.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
1.543
Σήμερα ή λέσχη έχει την ταινία " το τρένο θα σφυρίξει τρεις φορές" αλλά δεν το έχει ακομα επιβεβαιωσει

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
5.466
Σήμερα ή λέσχη έχει την ταινία " το τρένο θα σφυρίξει τρεις φορές" αλλά δεν το έχει ακομα επιβεβαιωσει
Εχω πολυ κακη σχεση με τα γουεστερν, αλλα αυτη η ταινια αποτελει εξαιρεση. Τη λατρεψα.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
1.543
Εχω πολυ κακη σχεση με τα γουεστερν, αλλα αυτη η ταινια αποτελει εξαιρεση. Τη λατρεψα.
Μπαμπι δεν βλέπω να επιβεβαιώνεται γιατί και γω θέλω να την δω. Ναι την έχει αύριο οντως

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
1.543
Δυστυχώς αυτό το αριστούργημα ήρθε μαζί με τον ιανο, χέρι χέρι και πώς θα το δούμε!

bambinella 100

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
5.466
Δυστυχώς αυτό το αριστούργημα ήρθε μαζί με τον ιανο, χέρι χέρι και πώς θα το δούμε!
Αυτο παλι που τα δυο τελευταια χρονια δινουμε κι απο ενα ονομα σε καθε κακοκαιρια οπως οι Αμερικανοι!
Τι ψωριαρηδες και γελοιοι που ειμαστε!
Αγαπητοι μου συμπατριωτες, αν θελετε οπωσδηποτε να μιμηθειτε τους Αμερικανους, κοιταξτε καλυτερα να τους μιμηθειτε στην οργανωση και τον επαγγελματισμο. Τα αλλα ειναι σαχλαμαριτσες.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
1.543
Αυτο παλι που τα δυο τελευταια χρονια δινουμε κι απο ενα ονομα σε καθε κακοκαιρια οπως οι Αμερικανοι!
Τι ψωριαρηδες και γελοιοι που ειμαστε!
Αγαπητοι μου συμπατριωτες, αν θελετε οπωσδηποτε να μιμηθειτε τους Αμερικανους, κοιταξτε καλυτερα να τους μιμηθειτε στην οργανωση και τον επαγγελματισμο. Τα αλλα ειναι σαχλαμαριτσες.
Είναι άσχημος ο καιρός για θερινό σινεμά απόψε όπως και να χει δεν ξέρω αν θα ακυρωθεί ή ταινία. Κρίμα τέτοια ταινιαρα

Μπλουζα