Ξέρατε ότι....;

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Bambinella
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
βλέποντας τον, είχαν ψαρώσει κανονικά κι τον χαιρετούσαν όπως χαιρετούν τους ανώτερους αξιωματικούς, νομίζοντας ότι πράγματι ήταν αστυνομικός. :armed::grflag:
Κάτι πάντως δείχνει αυτό για το μυαλό των τότε νεαρών αστυνομικών:biglaugh:, αλλά ας μη γίνω πολύ κακός και αφοριστικός. Προτιμώ να νοιώθω ότι κοιμάμαι ασφαλής:worship:
Πάντως για να είμαι ειλικρινής, το συμβάν μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο και στα όρια του αστικού μύθου
 
Κάτι πάντως δείχνει αυτό για το μυαλό των τότε νεαρών αστυνομικών:biglaugh:, αλλά ας μη γίνω πολύ κακός και αφοριστικός. Προτιμώ να νοιώθω ότι κοιμάμαι ασφαλής:worship:
Πάντως για να είμαι ειλικρινής, το συμβάν μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο και στα όρια του αστικού μύθου
Μπορει να μην έβλεπαν Καλημέρα Ζωή... :biglaugh:
Αν κι εγώ πιστεύω ότι μάλλον τον χαιρετούσαν "επίσημα" λόγω της τοτε ιδιότητας του ως βουλευτής...εκτός κι έσκασε μύτη με τη στολή!!! :cool:
 
H Κάτια όταν έπαιζε την μαρμω άκουγε πολλά άσχημα πράγματα πάντως είναι αλήθεια ως μοιχαλιδα , σκεφτείτε δηλ.τι πέρναγε ένα διάστημα
 
O ανεστης βλαχος και η τασσω Καββαδία να αντιμετώπισανποτε ευτραπελα;
 
Ξερατε οτι η ταινια "Αμφιβολιες" με την Βιβετα Τσιουνη και τον Νικο Κουρκουλο προερχεται απο το βιβλιο του Γιαννη Μαρη "Το κοκκινο βαζο";
Πρωτοδημοσιευτηκε σε συνεχειες στην Απογευματινη το 1956 και τοτε ειχε τον τιτλο "Τα μεσανυχτα θα πεθανεις, αγαπη μου".
 
Ξερατε οτι η ταινια "Αμφιβολιες" με την Βιβετα Τσιουνη και τον Νικο Κουρκουλο προερχεται απο το βιβλιο του Γιαννη Μαρη "Το κοκκινο βαζο";
Πρωτοδημοσιευτηκε σε συνεχειες στην Απογευματινη το 1956 και τοτε ειχε τον τιτλο "Τα μεσανυχτα θα πεθανεις, αγαπη μου".
Και νομίζω βέβαια απ' ότι έχω διαβάσει ότι η πλοκή της ταινίας διαφέρει από του βιβλίου αρκετά
 
Πίσω
Μπλουζα