Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

Αμαν αρχισαμε. Απο το Δις Εξαμαρτειν το περιμενα, απο τις 3 χαριτες κινδυνευουμε!!!!
 
Το σημερινο επεισοδιο (Τουτσι) ειχε την καλυτερη εικονα μεχρι στιγμης απο ολα τα επεισοδια των Χαριτων. Ζωντανα χρωματα και παρα πολυ καλη ευκρινεια, το προσεξατε κι εσεις?
 
Ειδατε τι εκαναν στις Χαριτες σημερα? Η αρχη του τελους κ γι αυτες? Κριμα....
 
Τι έκαναν στις Χάριτες?
 
ChristosM είπε:
Ειδατε τι εκαναν στις Χαριτες σημερα? Η αρχη του τελους κ γι αυτες? Κριμα....
Πραγματικά ντροπή τους. Στις άλλες σειρές που το 'καναν τουλάχιστον υπήρχε και μια συνεχεια στα επεισοδια. Αλλά κι εδω που ειναι αυτοτελή τα επεισόδια?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ChristosM είπε:
Ειδατε τι εκαναν στις Χαριτες σημερα? Η αρχη του τελους κ γι αυτες? Κριμα....
Αφού θέλουν να "κολλάνε" τα επεισόδια ας έδειχναν δύο την φορά....
 
XristosMS είπε:
Αφού θέλουν να "κολλάνε" τα επεισόδια ας έδειχναν δύο την φορά....
Το κακο σε αυτη την περιπτωση ειναι οτι κοβουν και λιγο απ το καθενα.
 
Δηλαδή δείχνει μέσα σε μισή ώρα 2 επεισόδια?
 
1,5 επεισόδιο χτες και 1,5 σήμερα.
 
tonytony είπε:
Είναι απαίσιοι!!!Έκοψαν 3 λεπτά από το επεισόδιο των Χαρίτων λόγω έκτακτου!!!Τι να πω...Κάθησα και έκανα μοντάζ με το παλιό μου...
Σε ποιο επεισόδιο αναφέρεσαι????
 
Παιδιά θα ήθελα απλά να πω, μιας και τώρα ανακάλυψα το συγκεκριμενο θέμα (είμαι σχετικά καινούρια στο φόρουμ), ότι οι Τρεις Χάριτες είναι η καλύτερη σειρά ever!!!!!!

Για μένα και ας διαφωνήσουν κάποιοι, είναι πιο πάνω και από τους Απαράδεκτους, που θεωρούνται κορυφή..

Μετά από τόσα χρόνια όχι μόνο δεν φαίνεται η ηλικία τους, όπως διάβασα σε ένα ποστ, αλλά είναι επίκαιρες οι συζητήσεις τους, οι καταστάσεις που βιώνουν, μέχρι και η οικονομία της χώρας που σχολίαζαν σε ένα επεισόδιο ίδια είναι και σήμερα.. :D

Kαλά για τις ατάκες που δίνουν και παίρνουν σε κάθε επεισόδιο δεν το συζητώ..είναι απίστευτες, δεν υπάρχουν!!!!!!!!!δεν υπάρχει περίπτωση να παρακολουθήσεις έστω και δύο λεπτά και να μη γελάσεις..!

Τώρα εντάξει αν κάποιες λεπτομέρειες παραπέμπουν στη δεκαετία του 90, όπως πχ. τα ρούχα που φοράνε, είναι λογικό και προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου..

Όσο για την χαμηλή τηλεθέαση κατά τη γνώμη μου φταίει το κανάλι γιατί θα μπορούσε να διαφημίζει πολύ καλύτερα τη σειρά..πχ θα μπορούσαν να φτιάξουν ένα τρέιλερ που θα παίζει σε ώρες βραδινές, στο prime time, που βλέπουν όλοι και έτσι να δουν και αυτοί που δεν ξέρουν τη σειρά ή που την είχαν υποτιμήσει, πόσο αξίζει!γιατί συγγνώμη αλλά και ένα βιντεάκι από αυτά που υπάρχουν στο youtube με διαφορες ατάκες και σκηνές να δει κάποιος, θα κολλήσει αμέσως, θα γελάσει, θα θέλει να δει κι άλλο!!

Δυστυχώς διαπιστώνω ότι πολλά παιδιά της ηλικίας μου δεν την ξέρουν αυτή τη σειρά, δεν έχουν κάτσει να την παρακολουθήσουν και ειλικρινά λυπάμαι γι αυτό..γιατί σειρές σαν κι αυτήν δεν ξαναγίνονται!!!

Εγώ είμαι 22 και τη θυμάμαι πολύ καλά από παλιά που την έβλεπα..τώρα το original, την επανάληψη θα σας γελάσω..πάντως από τότε μου άρεσε πολύ!

Τέλος, θέλω να επισημάνω ότι πολλά σκηνικά και διάλογοι από τις Χάριτες αργότερα τα είδαμε και σε άλλες σειρές...από το δις εξαμαρτείν και το πενήντα-πενήντα μέχρι το άκρως οικογενειακόν!τι συνειρμούς κάνω κι εγώ...χαχα!

Άντε να δούμε τα καινούρια επεισόδια!!ανυπομονώ!

ααα και μία ερώτηση..μπορείτε να μου πείτε πώς λέγεται το επεισόδιο που εμφανίζεται ο Λιβιεράτος??νομίζω και ο Χαλκιάς είναι σ'αυτό το επεισόδιο, κάνει τον πατέρα του..ξέρετε αν το έχει δείξει??ευχαριστώ.
 
3nend είπε:
μπορείτε να μου πείτε πώς λέγεται το επεισόδιο που εμφανίζεται ο Λιβιεράτος??νομίζω και ο Χαλκιάς είναι σ'αυτό το επεισόδιο, κάνει τον πατέρα του..ξέρετε αν το έχει δείξει??ευχαριστώ.
To επεισόδιο που θες λέγεται "Σαράντα καράτια". Δε το χει δειξει ακόμα. Είναι στον 3ο κύκλο.
 
Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλα στο σημερινό επεισόδιο η 'Αννα Κουρή (που κάνει την κόρη της Παναγιωτοπουλου) ήταν πανέμορφη... :wub:
 
3nend είπε:
Μετά από τόσα χρόνια όχι μόνο δεν φαίνεται η ηλικία τους, όπως διάβασα σε ένα ποστ, αλλά είναι επίκαιρες οι συζητήσεις τους, οι καταστάσεις που βιώνουν
Kαλά,γνώμες είναι αυτές,για μένα ας πούμε κάνει "μπαμ" η ηλικία τους,αλλά δε θα τσακωθούμε κιόλας.. :p :p

3nend είπε:
...μέχρι και η οικονομία της χώρας που σχολίαζαν σε ένα επεισόδιο ίδια είναι και σήμερα.. :D
Χα,χα,χα,αυτό είναι απλά κωμικοτραγικό,τώρα που το λες... :)
 
manos426f είπε:
Kαλά,γνώμες είναι αυτές,για μένα ας πούμε κάνει "μπαμ" η ηλικία τους,αλλά δε θα τσακωθούμε κιόλας.. :p :p


Χα,χα,χα,αυτό είναι απλά κωμικοτραγικό,τώρα που το λες... :)

εννοείται πως δεν θα τσακωθούμε! :) καλά όντως αυτό με την οικονομία μας είναι για γέλια και για κλάματααα!
 
Σχεδον τιποτα δεν εχει αλλαξει στην καημενη Ελλας εδω και 20 χρονια. Φρικη!
 
Imgema είπε:
Δεν ξέρω ρε παιδιά, αλλα στο σημερινό επεισόδιο η 'Αννα Κουρή (που κάνει την κόρη της Παναγιωτοπουλου) ήταν πανέμορφη... :wub:
αφού ήταν μόλις 28 χρονών τότε!
 
Διάβασα στο ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ της εβδομάδας που μας πέρασε, ότι τα καινουρια επεισοδια των 3 Χαριτων, παλι μπηκαν στην καταψυξη προσωρινως, γιατί το κανάλι δν έχει δώσει ακόμη το ΟΚ στο συγγραφικό δίδυμο, ενώ είναι όλα έτοιμα να ξεκινήσουν! Δηλ. το ίδιο το Mega καθυστερεί την ιστορία και απλά προβάλλει ως δικαιολογία προς τα έξω, πως δ μπορούν να συγχρονιστούν οι πρωταγωνίστριες λόγω θεατρικών υποχρεώσεων... Μούφες δηλαδή.

Άντε να χαθείτε πια. Βλαμμένοι της Αγίας Παρασκευής.
 
sunset89 είπε:
Διάβασα στο ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ της εβδομάδας που μας πέρασε, ότι τα καινουρια επεισοδια των 3 Χαριτων, παλι μπηκαν στην καταψυξη προσωρινως, γιατί το κανάλι δν έχει δώσει ακόμη το ΟΚ στο συγγραφικό δίδυμο, ενώ είναι όλα έτοιμα να ξεκινήσουν! Δηλ. το ίδιο το Mega καθυστερεί την ιστορία και απλά προβάλλει ως δικαιολογία προς τα έξω, πως δ μπορούν να συγχρονιστούν οι πρωταγωνίστριες λόγω θεατρικών υποχρεώσεων... Μούφες δηλαδή.
Άντε να χαθείτε πια. Βλαμμένοι της Αγίας Παρασκευής.
Βασικά sunset μου δεν είναι της Αγίας Παρασκευής, της Κατεχάκης είναι οι Βλαμμένοι.
 
Πίσω
Μπλουζα