Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

DianaTheSuperstar91 είπε:
Βασικά sunset μου δεν είναι της Αγίας Παρασκευής, της Κατεχάκης είναι οι Βλαμμένοι.
Α και η οδός Κατεχάκη, δεν είναι κοντά στην Αγία Παρασκευή και σε κείνες τις περιοχές; :rofl:

Αν και το λιγότερο που με νοιάζει, είναι η ακριβής τοποθεσία. Σε κουβέντα να βρισκόμαστε;;

Το αποτέλεσμα μετράει.

Anyway, παιδιά, μου είπε πριν λίγο κάποιος που ασχολείται με αυτά, πως υπάρχουν πολλές σκέψεις για το αν οι "Χάριτες" θα βγάλουν Χριστούγεννα. Όλα θα εξαρτηθούν από το αν θα δημιουργήσουν τα νέα επεισόδια του Φλεβάρη, καθώς αυτός είναι ο κύριος λόγος που δεν έχουν ήδη κοπεί από το πρόγραμμα. Θέλουν να "αβαντάρουν" τη νέα παραγωγή. Ας ευχηθούμε να πάνε όλα καλά.

Είναι που πριν λίγες βδομάδες είχε πάρει κάποιος από μας τηλέφωνο και του είχαν πει πως δν υπήρχε περίπτωση να κοπούν οι σειρές καθώς ξέρουν πως αρέσουν στον κόσμο ακόμα και αν δν κάνει νούμερα. Νομίζω ο ChristosM είχε πάρει, αλλά δν είμαι πολύ σίγουρη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
sunset89 είπε:
Είναι που πριν λίγες βδομάδες είχε πάρει κάποιος από μας τηλέφωνο και του είχαν πει πως δν υπήρχε περίπτωση να κοπούν οι σειρές καθώς ξέρουν πως αρέσουν στον κόσμο ακόμα και αν δν κάνει νούμερα. Νομίζω ο ChristosM είχε πάρει, αλλά δν είμαι πολύ σίγουρη.
Οχι δεν ημουν εγω. Παντως ειχα επικοινωνια πριν λιγες μερες με το καναλι. Δυστυχως δεν βλεπω φως...
 
Σήμερα έβαλαν ένα επεισόδιο από τις Τρεις Χάριτες και χωρίς κοψίματα!!!Θα μας παλαβώσουν κανονικά εκεί στο MEGA...
 
tonytony είπε:
Σήμερα έβαλαν ένα επεισόδιο από τις Τρεις Χάριτες και χωρίς κοψίματα!!!Θα μας παλαβώσουν κανονικά εκεί στο MEGA...
Φτου φτου σκορδα να λεμε...
 
Τέλειο,συλλεκτικότατο!Υπήρχαν από τότε τα νούμερα της AGB!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γιατί τις έχουν κατακάψει τις Χάριτες?
 
konkar είπε:
Γιατί τις έχουν κατακάψει τις Χάριτες?
Από τον τρόπο προβολής τους φυσικά!! Έχουν κόψει σκηνές, έχουν φάει δύο επεισόδια αν δεν κάνω λάθος, έχουν ξεχάσει να τις διαφημίζουν. Ε δε θέλει και πολύ να καεί ένα πρόγραμμα. Μέσα σε όλα αυτά και τα χαμηλά ποσοστά τηλεθέασης κάνουν τη σειρά να μειωθεί στη συνείδηση του κόσμου που δεν την ξέρει καλά και τα περιοδικά να μην την έχουν και ως πρώτη επιλογή για DVD.
 
sunset89 είπε:
Από τον τρόπο προβολής τους φυσικά!! Έχουν κόψει σκηνές, έχουν φάει δύο επεισόδια αν δεν κάνω λάθος, έχουν ξεχάσει να τις διαφημίζουν. Ε δε θέλει και πολύ να καεί ένα πρόγραμμα. Μέσα σε όλα αυτά και τα χαμηλά ποσοστά τηλεθέασης κάνουν τη σειρά να μειωθεί στη συνείδηση του κόσμου που δεν την ξέρει καλά και τα περιοδικά να μην την έχουν και ως πρώτη επιλογή για DVD.
Το MEGA ποτέ δε διαφήμιζε τις σειρές που έδειχνε στη μεσημεριανή ζώνη. Όσο για τα 2 επεισόδια που λες απ' όσο ξέρω είναι εορταστικά και θα προβληθούν στις 25 Δεκεμβρίου. Αλλά πέρα απο αυτά συμφωνώ ότι είναι λανθασμένος ο τρόπος προβολής της σειράς κι ότι θα μπορούσε να παιχτεί σε μια καλύτερη ζώνη.
 
Καμία σκηνή δεν έχει κοπεί από τις τρείς χάριτες! Ελάχιστα (1-2) δευτερόλεπτα μόνο την προηγούμενη Παρασκευή, με την συνένωση των δύο επεισοδίων...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
whatohh είπε:
Καμία σκηνή δεν έχει κοπεί από τις τρείς χάριτες! Ελάχιστα (1-2) δευτερόλεπτα μόνο την προηγούμενη Παρασκευή, με την συνένωση των δύο επεισοδίων...
Το επεισόδιο 31 που προβλήθηκε στις 02-11-2009 με τίτλο Ιέ μου, ιέ μου κόπηκαν μερικά λεπτά απο την αρχή λόγω έκτακτου δελτίου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άλλο σκηνές που ''φαγώθηκαν'' λόγω ενός έκτακτου δελτίου και άλλο η εσκεμμένη αφαίρεση σκηνών από το κανάλι για οικονομία χρόνου παραδείγματος χάριν...Εγώ αναφερόμουν στο δεύτερο.
 
whatohh είπε:
Άλλο σκηνές που ''φαγώθηκαν'' λόγω ενός έκτακτου δελτίου και άλλο η εσκεμμένη αφαίρεση σκηνών από το κανάλι για οικονομία χρόνου παραδείγματος χάριν...Εγώ αναφερόμουν στο δεύτερο.
Απλά απάντησα στον χαρακτηρισμό 'Καμία σκηνή δεν έχει κοπεί από τις τρείς χάριτες' που δεν διευκρίνιζε κάτι περαιτέρω και δεν είχα καμιά απολύτος πρόθεση να 'ενοχλήσω':D
 
Φοβερό το απόσπασμα του περιοδικού της εποχής για τις 3 χάριτες!

Μα καλά, η Βουγιουκλάκη για να ανέβει η τηλεθέαση της σειράς της, αντί να ζητήσει να αλλάξει ώρα μετάδοσης ο Αντ1, ζήτησε να αλλάξει την ώρα στις 3 χάριτες το mega; Θα μας τρελάνουν;
 
Μη πιστεύεις ότι διαβάζεις φίλε μου! Ειδικά ο "Οικογενειακός Θησαυρός" ήταν το Ciao και το Χάι της εποχής οπότε καταλαβαίνεις...
 
Τελικα τα νεα επεισοδια των Χαριτων δεν θα γινουν... Απο εγκυρη πηγη.
 
Και τώρα κάπου έδειξε την Αδαμάκη και έλεγε ότι δεν έχουν ξεκινήσει γυρίσματα!Είπε ότι πιθανότατα να γυριστούν μερικά νέα επεισόδια!
 
Κρίμα :( :( :( . Και τα περίμενα τόσο πολύ. Δηλαδή με το 18,19,20 θα μείνουμε???? :( :( :(
 
Παιδιά, πού πήγε το τρίτο μέρος από το "Μια μάνα αναστενάζει;" Σήμερα έδειξαν τις "Νύχτες ραδιοφώνου".
 
Πίσω
Μπλουζα