Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

XristosMS είπε:
Μήπως δείξει το υπόλοιπο αυριο;
Οχι, αυριο εχει μονο το προτελευταιο "Αντιστροφη μετρηση".

Θα μου λειψουν οι Χαριτες τα μεσημερια...
 
ChristosM είπε:
Οχι, αυριο εχει μονο το προτελευταιο "Αντιστροφη μετρηση".Θα μου λειψουν οι Χαριτες τα μεσημερια...
Θα βλέπεις τη Σάσα και το Μαμαλάκη μετά. Έως ότου αρχίσει και ο Λιάγκας για να δέσει το γλυκό! :animeek:

Πάντως κάντε μια ευχή να βγουν σε DVD και να αποτυπωθεί η σειρά όπως πρέπει στη συνείδηση των τηλεθεατών. Ειδικά των νέων ηλικιών. ::)
 
sunset89 είπε:
Θα βλέπεις τη Σάσα και το Μαμαλάκη μετά. Έως ότου αρχίσει και ο Λιάγκας για να δέσει το γλυκό! :animeek:
Αν και μου αρεσει η "Ντολτσε Βιτα" δεν εχω σκοπο να την ξαναδω μετα απο τοσες φορες που την εχω δει τα τελευταια χρονια. Οσο για το "Μαμαλακη", δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο, αλλα ουτε και με ενδιαφερει. Για να πω την αληθεια, και πολυ ασχοληθηκα με το mega τους τελευταιους μηνες και αυτο μονο και μονο επειδη εκλεισε τα 20 του χρονια και ειχα την χαρα και την ελπιδα οτι θα μας δειξει το ενδοξο παρελθον του. Μια και τελειωνει ο εορτασμος σε λιγες μερες, δεν εχω λογο να ξανα-ασχοληθω (εκτος και αν ξαναπρογραμματιστει το Δις Εξαμαρτειν), και θα επιστρεψω στα "χωραφια" μου που ειναι η παλια καλη τηλεοραση της ΕΡΤ και της ΥΕΝΕΔ.
 
ChristosM είπε:
Αν και μου αρεσει η "Ντολτσε Βιτα" δεν εχω σκοπο να την ξαναδω μετα απο τοσες φορες που την εχω δει τα τελευταια χρονια. Οσο για το "Μαμαλακη", δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο, αλλα ουτε και με ενδιαφερει. Για να πω την αληθεια, και πολυ ασχοληθηκα με το mega τους τελευταιους μηνες και αυτο μονο και μονο επειδη εκλεισε τα 20 του χρονια και ειχα την χαρα και την ελπιδα οτι θα μας δειξει το ενδοξο παρελθον του. Μια και τελειωνει ο εορτασμος σε λιγες μερες, δεν εχω λογο να ξανα-ασχοληθω (εκτος και αν ξαναπρογραμματιστει το Δις Εξαμαρτειν), και θα επιστρεψω στα "χωραφια" μου που ειναι η παλια καλη τηλεοραση της ΕΡΤ και της ΥΕΝΕΔ.
:rofl: :rofl: :rofl:

Πάντως έχεις δίκιο ότι πολύ ασχοληθήκαμε με το Mega! Αλλά σκέψου ότι είναι το μόνο που τίμησε την επέτειό του έστω και με...."περικοπές". Προσωπικά μόνο το "The Twenty" θα βλέπω και τπτ άλλο από tv. Α! Και κάνα μεσημεριανό αν τυχόν παίξει και πάλι βίντεο του Tsalk ως αφιέρωμα στις παλιές σειρές! :p

Αλήθεια το εορταστικό ήταν... "λειψό" και όχι η πρώτη version; Το έχω γράψει και δεν το είδα ακόμα. :xm:
 
Ευχαριστώ για την απάντηση για το όνομα της αφηγήτριας :)

Και άλλη μία ερώτηση, τα κανονικά επεισόδια είναι 89 + το backstage (90) + το πρωτοχρονιάτικο (91);

Ευχαριστώ :)
 
Thank you, απλά για να επιβεβαιώσω ότι δεν μου ξέφυγε κάποιο επεισόδιο από αυτά που προβλήθηκαν. Αύριο κάνουμε finalise το τελευταίo 11ο dvdάκι :)
 
latinsoapsfever είπε:
Thank you, απλά για να επιβεβαιώσω ότι δεν μου ξέφυγε κάποιο επεισόδιο από αυτά που προβλήθηκαν. Αύριο κάνουμε finalise το τελευταίo 11ο dvdάκι :)
Εμένα μου βγήκαν 8, αλλά δεν έγραψα τον 1ο κύκλο...:mad:
 
latinsoapsfever είπε:
Thank you, απλά για να επιβεβαιώσω ότι δεν μου ξέφυγε κάποιο επεισόδιο από αυτά που προβλήθηκαν. Αύριο κάνουμε finalise το τελευταίo 11ο dvdάκι :)

XristosMS είπε:
Εμένα μου βγήκαν 8, αλλά δεν έγραψα τον 1ο κύκλο...:mad:
Εμενα 21!! (σπαταλος)
 
Τι να πω κι εγώ που μου βγήκαν 23!!! Ήθελα την καλύτερη δυνατή ποιότητα εικόνας...
 
Αυτά έμειναν?

3x28 (90) Αντίστροφη μέτρηση

3x29 (91) Κατ' εικόνα κ' ομοίωση (τελευταίο Γ' Κύκλου)

Τώρα άγνωστο πότε και αν θα τις ξαναπαίξει!Τουλάχιστον τα έπαιξε όλα,χωρίς να κόψει σκηνές!
 
Το 90 το έδειξε χθες. Σήμερα είναι το τελευταίο.
 
Το τελευταιο επεισοδιο ειναι απο τα πλεον ξεκαρδιστικα.

Μια παρωδία της λάμψης, τι γελιο εχω ριξει σημερα.

κορυφαιες και οι τρεις τους : Η Μιρνα Δρακουλα, η Σατανικη Βαντα και η Φεγγαρω :rofl:
 
Ναι το τελευταίο επεισόδιο το είχε δείξει και στα 15χρόνια Mega!
 
Τελείωσαν κι οι Χάριτες. Κρίμα. Όχι ότι δε μου αρέσει η Ντόλτσε βίτα (άλλωστε είναι από τις πολύ αγαπημένες μου) αλλά τις Χάριτες περίμενα χρόνια να τις δω. Τελείως άσχετο αλλά ξέρει κανείς κάποιο καλό πρόγραμμα για να μεταφέρω τα επεισόδια σε dvd?
 
Τι εννοείς?Να τα κάνεις avi και να βάλεις πολλά σε dvd?Το dvd fab platinum είναι ότι πρέπει,για όλα...δηλαδή και να μεταφέρεις από dvd σε dvd κλπ...
 
Και γω λυπήθηκα για τις Χάριτες αν και λατρεύω και το Ντόλτσε Βίτα...


Οι αδερφές Χαρίτου είχαν συναντηθεί κάποια χρόνια μετά σε ένα επεισόδιο της σειράς "Η Ελίζα και η άλλη" για μια κληρονομιά!...Και οι 3 είναι αλλαγμένες προς το καλύτερο!



 
Πίσω
Μπλουζα