Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

ChristosM είπε:
Δυο σχολια, το πρωτο για την επανακαμψη των Χαριτων. Στο προγραμμα γραφουν οτι θα ξεκινησουν απο το 15ο επεισοδιο, ενω ειχαν σταματησει στο 12ο. Ελπιζω να ειναι απλα ενα λαθος και να μην "πηδηξουν" τα 13 και 14....
Κάτι μου λέει ότι θα το κάνουν όμως...Τηλέφωνο άμεσα. Christos M έχεις και την εμπειρία. Πάρτους και θυμησέ τους το .Νομίζω ότι τα επεισόδια 13 και 14 θα τα παραλείψουν...
 
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! Θα το ξέχναγα. Οι αδερφές Χαρίτου επιστρέφουν :cheers: με 4 νέα επεισόδια τον Φεβρουάριο. Η υπόθεση έχει ως εξής: Η Μαρία κι η Ειρήνη μένουν στην ίδια πολυκατοικία ενώ η Όλγα ζει μόνιμα πια στην Τήνο. Οι τρεις αδερφές πρόκειται να βρεθούν και πάλι μαζί για να μπλεχτούν σε μια τρελή αστυνομική περιπέτεια. Ύστερα από προτροπή της Μπεμπέκας θα αναζητήσουν την νταντά τους σ' ένα γηροκομείο αλλά θα πλησιάσουν μια άλλη γριά η οποία είναι μπλεγμένη σε μια απίστευτη ιστορία, κι έτσι θα βρεθούν να τις καταδιώκει ολόκληρη συμμορία κακοποιών που θέλει να τις βγάλει από τη μέση. Στα επεισόδια αυτά θα συμμετέχουν επίσης Αλέξανδρος Αντωνόπουλος, Ντίνα Κώνστα, Γιάννης Μποσταντζόγλου, Τζόυς Ευείδη, Ελένη Κρίτα, Γιάννης Τσιμιτσέλης και Πέτρος Μπουσουλόπουλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα γίνω λίγο κουτσομπόλης σχετικά με τις ηλικίες,αλλά η Μίνα Αδαμάκη είναι 65 χρονών????Τόσο μεγάλη?Δηλαδή στις 3 Χάριτες ήταν 45?Πάντως αν είναι όντως 65 κρατιέται μια χαρά

Ορίστε εδώ το γράφει

http://90lepta.com/sg3411.html

ps: Και η Νένα Μεντή 64 χρονών??????Δείτε εδώ!!!

http://www.mygreek.fm/gr/artists/Mendi%20Nena

Σε αυτή τη photo βέβαια φαίνεται μεγάλη επειδή είναι ο ρόλος της από το θέατρο...αλλά σε επεισόδια safe sex φαίνεται νέα!Τις έκανα και τις 2 περίπου 10 χρόνια πιο κάτω γύρω στα 55!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι παιδιά αυτό έχω καταγράψει κι εγώ στη βάση μου. Η Μεντή γεννήθηκε το 1945 και η Αδαμάκη το 1944. Τι να πω. Ή είναι υπεράνω του χρόνου ή πέτυχε το μακιγιάζ. Κι εγώ έμεινα άφωνος όταν το διαπίστωσα. Αμ η Μίρκα Παπακωνσταντίνου που κοντεύει τα 60; Αχ μεγαλώσαμε...
 
mhmerotategiatipino είπε:
Ναι παιδιά αυτό έχω καταγράψει κι εγώ στη βάση μου. Η Μεντή γεννήθηκε το 1945 και η Αδαμάκη το 1944. Τι να πω. Ή είναι υπεράνω του χρόνου ή πέτυχε το μακιγιάζ. Κι εγώ έμεινα άφωνος όταν το διαπίστωσα. Αμ η Μίρκα Παπακωνσταντίνου που κοντεύει τα 60; Αχ μεγαλώσαμε...
Κοίτα,η Μίρκα Παπακωνσταντίνου εμένα μου φαίνεται 57-58...Οι άλλες 2 δεν μου φαίνονται 65,αν σκεφτείς ότι η Ντίνα Κώνστα είναι 71.Η Παναγιωτοπούλου ξέρεις πότε γεννήθηκε?Νομίζω το 1944 και αυτή!
 
Και, επειδή αναφέρθηκε σε προηγούμενα posts, να καθησυχάσουμε όσους ανησυχούν ότι οι "Τρεις Χάριτες" θα ξεκινήσουν κανονικά τη Δευτέρα απο 'κει που σταμάτησαν, δηλαδή από το επεισόδιο 13 του πρώτου κύκλου, που, αν θυμάμαι καλά, είναι "Η Άγνωστος".
 
ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ

Τον ερχόμενο Φεβρουάριο, 20 χρόνια μετά το ντεμπούτο τους, οι θρυλικές «Τρεις Χάριτες» θα επιστρέψουν στο Mega.

Οι πρωταγωνίστριες έχουν ήδη συμφωνήσει με το κανάλι και μάλιστα οι πληροφορίες λένε πως δέχτηκαν τελικά η αμοιβή τους να είναι η μισή από αυτή που είχαν αρχικά ζητήσει, μιας και η οικονομική κρίση έχει επιβάλει την μείωση του badget των τηλεοπτικών προγραμμάτων. Έχει ήδη προγραμματιστεί να γυριστούν τέσσερα επεισόδια.

Το καστ θα είναι ακριβώς το ίδιο που είχαμε γνωρίσει 20 χρόνια πριν, με τη Νένα Μεντή (γεννημένη το 1945), τη Μίνα Αδαμάκη (γεννημένη το 1944), την Άννα Παναγιωτοπούλου (γεννημένη το 1944) και τον 50χρονο Μιχάλη Ρέππα στους ρόλους των τεσσάρων αδερφών, και την Άννα Κυριακού (που έχει γεννηθεί το 1931) στο ρόλο της Μπεμπέκας.

www.yupi.gr

Σχόλιο: Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο σχολιάστηκε "επακριβώς" στο δικό μας σάιτ πριν κάτι μερούλες...

Άμα όντως μας διαβάζουν πού και πού κανάλια και έντυπα, τι στο καλό γιατί δεν εισακούγονται οι επιθυμίες μας?? ΕΕΕΕ? :p
 
Και ξαναρωτάω...είναι τόσο μεγάλες???????!!!Η Άννα Παναγιωτοπούλου μπορεί να είναι,αλλά οι άλλες 2 όχι!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εεεε, εσείς που μας διαβάζετε.... Καλά κάνετε και μας διαβάζετε, αλλά και να μας λαμβάνετε υπόψιν πότε πότε! Δεν κάνει κακό!!! :p

Είδατε τι έπαθαν όσοι δεν άκουσαν τη "φωνή του λαού"!!! :rofl:
 
serano915 είπε:
Εεεε, εσείς που μας διαβάζετε.... Καλά κάνετε και μας διαβάζετε, αλλά και να μας λαμβάνετε υπόψιν πότε πότε! Δεν κάνει κακό!!! :p Είδατε τι έπαθαν όσοι δεν άκουσαν τη "φωνή του λαού"!!! :rofl:
Άρχισες πάλι τα βαθυστόχαστα εσύ...;;;; :p :p:p:p
 
Οι Τρεις Χάριτες ξεκίνησαν πάλι και νομίζω ότι θα τα βάλει όλα,και θα τα ολοκληρώσει το Φλεβάρη,όπου και θα προβληθούν τα 4 επετειακά νέα επεισόδια!Το Δις Εξαμαρτείν το βάζει μετά ή πήγε Σάββατο στη θέση του Ρετιρέ?
 
Τρεις Χάριτες

Καλησπέρα,

Ξέρει κανείς αν το Mega σκοπεύει να παίξει όλα τα επεισόδια από τις Τρεις Χάριτες...γιατί στο πρόγραμμά του για τον Οκτώβριο έχει μπλεγμένα επεισόδια από το 2ο και 3ο κύκλο...

:cry: Αν υποψιαστώ ότι θα τις κόψει....
 
Παιδια για να ξεκαθαριστει το θεμα με τις ηλικιες των Τριων Χαριτων,συμφωνα με την "ατζεντα των σταρ" που εχω απο το 1992 παρακαλω!!! οι ηλικιες των Τριων Χαριτων ειναι

Αννα Παναγιωτοπουλου 1947

Νενα Μεντη 1953

Μινα Αδαμακη 1955

Ο δε Μιχαλης Ρεπας 1958

Η Μπεμπεκα Αννα Κυριακου 1936
 
άρρωστος είπε:
Καλησπέρα,
Ξέρει κανείς αν το Mega σκοπεύει να παίξει όλα τα επεισόδια από τις Τρεις Χάριτες...γιατί στο πρόγραμμά του για τον Οκτώβριο έχει μπλεγμένα επεισόδια από το 2ο και 3ο κύκλο...

:cry: Αν υποψιαστώ ότι θα τις κόψει....
Μια πηγη αναφερει πως δεν θα προβληθουν ολα τα επεισοδια. Μακαρι αυτο να αλλαξει, αλλα για να συμβει μαλλον θα πρεπει να βλεπει περισσοτερος κοσμος το σηριαλ απ οτι τωρα, ωστε να ανεβει η τηλεθεαση (φυσικα απ το mega και οχι απο τα "κατεβασματα" του ιντερνετ).
 
hihi είπε:
Παιδια για να ξεκαθαριστει το θεμα με τις ηλικιες των Τριων Χαριτων,συμφωνα με την "ατζεντα των σταρ" που εχω απο το 1992 παρακαλω!!! οι ηλικιες των Τριων Χαριτων ειναι
Αννα Παναγιωτοπουλου 1947

Νενα Μεντη 1953

Μινα Αδαμακη 1955

Ο δε Μιχαλης Ρεπας 1958

Η Μπεμπεκα Αννα Κυριακου 1936

Πάλι καλά!!!!Αυτό είναι λογικό!!!!!!!!!!!!!!
 
mix24p είπε:
Τουλάχιστον δεν ισχύει αυτό με τα επεισόδια των "3 Χαρίτων". Απ ότι φαίνεται θα μεταδοθούν με την κανονική σειρά, για να ολοκληρωθούν τέλος Ιανουαρίου και να δούμε αμέσως μετά τα 4 νέα επεισόδια.
Οντως, απ οτι φαινεται απο το προγραμμα του Νοεμβριου θα παιχτουν ολες οι Χαριτες (ακομα και το Χριστουγεννιατικο επεισοδιο). Αντε...μακαρι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πόσοι από εσάς προσέξατε ένα φοβερό goof στο σημερινό επεισόδιο; :rofl:

picture.php


Δεν άντεξα και ανέβασα το σχετικό βιντεάκι:

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγγνώμη,αλλά αυτό είναι το τελευταίο του πρώτου κύκλου!
 
Και; Δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις. Εγώ απλά είπα ότι αυτό έδειξε σήμερα το MEGA.
 
Πίσω
Μπλουζα