Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

Την είδα τη "Νύχτα τρόμου" πριν λίγο καιρό από πρώτη εγγραφή με καλή ποιότητα όμως
 
thebest20 είπε:
Την είδα τη "Νύχτα τρόμου" πριν λίγο καιρό από πρώτη εγγραφή με καλή ποιότητα όμως
Σου προτείνω να μην ξαναποστάρεις δραστηριότητές σου σχετικά με σειρές και ίντερνετ γιατί τον βλέπω τον Χρήστο να ψάχνει σαν Εξολοθρευτής τους δρόμους του Χαλανδρίου μέχρι να σε εντοπίσει...

Για αυτό, προτιμάμε de facto πράγματα κατευθείαν προερχόμενα από το μεγκα... Ασε το νετ.... Εγκυμονεί και κινδύνους... δεν ξέρεις καμιά φορά... :p
 
sunset89 είπε:
Σου προτείνω να μην ξαναποστάρεις δραστηριότητές σου σχετικά με σειρές και ίντερνετ γιατί τον βλέπω τον Χρήστο να ψάχνει σαν Εξολοθρευτής τους δρόμους του Χαλανδρίου μέχρι να σε εντοπίσει... Για αυτό, προτιμάμε de facto πράγματα κατευθείαν προερχόμενα από το μεγκα... Ασε το νετ.... Εγκυμονεί και κινδύνους... δεν ξέρεις καμιά φορά... :p
Με εχεις καταλαβει οτι εχω αρχισει και "φορτωνω"! LOL.
 
Εκτακτο Παραρτημα. Τελος οι 3 Χαριτες. Σημερα ειδαμε το τελευταιο (προς το παρων??) επεισοδιο. Τελικα η παυση ηρθε πολυ νωριτερα...
 
ρε τους κάφρους! στην αρχή όπως σας το χα πει ήταν για το δις εξαμαρτείν ο πέλεκυς! αλλά τελικά πήρε τις χάριτες? κρίμα ήλπιζα! Ξέρουμε τπτ παραπάνω αν θα συνεχιστεί αργότερα? γιατί εγώ δεν έχω ενημέρωση
 
sunset89 είπε:
ρε τους κάφρους! στην αρχή όπως σας το χα πει ήταν για το δις εξαμαρτείν ο πέλεκυς! αλλά τελικά πήρε τις χάριτες? κρίμα ήλπιζα! Ξέρουμε τπτ παραπάνω αν θα συνεχιστεί αργότερα? γιατί εγώ δεν έχω ενημέρωση
Δεν ξερω περισσοτερα. Μακαρι να ειναι προσωρινο. Παντως "φυσικο" δεν ειναι αφου οι μισοι κατεβαζουν τις Χαριτες, που επιτελους προβαλλονταν μετα απο τοσα χρονια, απο το ιντερνετ αντι να τα βλεπουν κανονικα απο το mega?
 
Καλά, σοβαρολογούμε;;; κόβουν τις Χάριτες; Την παλεύουν εκεί στο Mega; :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Μόλις κοίταξα το πρόγραμμα και από Δευτέρα έχει προεκλογική εκπομπή. Μα ποιός σοβαρός άνθρωπος θα κάτσει να δει προεκλογικές αηδίες την ώρα που τρώει το μεσημεριανό του φαγακι;; Πάμε καλά; Να μας κάτσει και το φαγητό να τρέχουμε; Μαύρο στο Mega!

Χρήστο, μου φαίνεται κι εγώ από το ιντερνετ θα δω τα υπόλοιπα επεισόδια! Έχω φορτώσει τώρα! Θα αρχίσω να ετοιμάζω τα πολεμοφόδια και να ανηφορίζω για Αθήνα! :armed: :armed:
 
Το ειδα κ εγω...ειναι απαραδεκτοι,αλλα ας μην προτρεχουμε ισως μετα τις εκλογες να συνεχιστει...
 
Γ...το να τις κόψουν, για τις παπ...λογίες των πολιτικών, ενώ στον ΑΝΤ1 ακόμη τα σίριαλ. να δούμε αν από 5 του Οκτώβρη θα γυρίσουν οι Χαρίτου sisters
 
Ας τους προτείνει κάποιος να το βάλλουν μετά τα μεσάνυχτα τουλάχιστον! Όσοι έχουν dvd rec να μπορέσουν να το γράψουν, να ανέβει στο internet με καλή ποιότητα και όχι την άθλια VHS και κάπως να συμμαζευτεί το θέμα...
 
Μα το ζήτημα είναι να προβληθούν σε νορμάλ ώρα, να το δούμε κανονικά όχι με τους γνωστούς τρόπους! Μα τι σόι εορτασμό 20 χρόνων κάνουν αν είναι να κόβουν τις Χάριτες από το 12ο επεισόδιο;;; Εδώ ολοκλήρωσαν τη Ροζαλία. (νομίζω! :p )

Η μόνη μου ελπίδα πλέον είναι ότι είναι προσωρινο. Ας δούμε και τη θετική πλευρά του πράγματος (ναι, μη βαράτε τη βρήκα! υπάρχει! :happyjump: ) Αν είναι προσωρινό το κόψιμο, μετά τις εκλογές θα συνεχιστούν κανονικά χωρίς έκτακτα να παρεμβάλλονται και με το σκηνοθέτη να ξεχνάει να πατήσει το pause! Οπότε, υπομονή σύντροφοι! Η 5η Οκτωβρίου είναι κοντά...
 
ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ MEGA. ΕΚΟΨΑΝ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ. ΕΛΕΟΣ. ΑΜΑ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΜΕ ΑΦΟΔΕΥΣΕΤΕ. ΣΤΗ ΠΥΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΞΕΝΕΡΩΤΕΣ Ο ΜΠΟΥΤΟΣ. ΜΩΡΕ DVD ΚΑΙ ΠΑΛΙ DVD. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΣΕΙΡΕΣ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ ΣΕ DVD ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΟΨΑΝ? ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ? ΕΙΔΩΜΕΝ. :xm:
 
ε οχι ρε παιδια....μονο οι 3 χαριτεσ η κ το δισ?ποιοσ θα κατσει μεσημεριατικα να δει τισ βαρετολογιεσ των δημοσιογραφοπολιτικων?ουδεποτε δε το καναν αυτο...τωρα βρηκαν?
 
Κατά πάσα πιθανότητα είναι παροδικό! απ' τις 5 Οκτωβρίου και μετά αρχίζει επί της ουσίας η τηλεοπτική σεζόν. Τότε θα κριθούν όλα.
 
Το σίριαλ κόβεται προσωρινά αφού θα αντικατασταθεί με τις παπ...ιές των πολιτικών για τις εκλογές, από 5/10 βλέπουμε πάλι αδελφές Χαρίτου.

Γ...το αυτές να κάνουν σε τέταρτο 8% και στον ΑΝΤ1 19,6% ο Ποντίκης, μη χ..ω έλεος!

Κρίμα ρε μαμώτη!, να κοπούν οι Χαρίτου sisters, αν κοπούν ας βγούν σε DVD μαζί με τους Απαράδεκτους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DianaTheSuperstar91 είπε:
Κρίμα ρε μαμώτη!, να κοπούν οι Χαρίτου sisters, αν κοπούν ας βγούν σε DVD μαζί με τους Απαράδεκτους

Μακαρι Diana να βγουν.....
 
circleag είπε:
Μακαρι Diana να βγουν.....
Κόβουν τις Χάριτες, ενώ δίπλα στον ΑΝΤ1 εκλογική εκπομπή μέχρι τις 13:40 και δεν κόβουν την σαχλοΛόλα, έλεος έλεος. Εκτός από όσα επεισόδια των αδελφών Χαρίτου έχω δει και στο internet θέλω να δώ και κάποια σε DVD
 
DianaTheSuperstar91 είπε:
Άσχετο την περσινή σεζόν δεν είχαν βάλει Dolce Vita καθόλου. Θέλουμε Αυθαίρετους επίσης

Ας βάζουν 3 Χάριτες σε dvd,αλλά 4-5 επεισόδια ανά τεύχος...2ωρα να είναι τα dvd!
 
Μακάρι να ξαναδείξει Τρεις Χάριτες!!!!!!!!!!!!!
 
Δυο σχολια, το πρωτο για την επανακαμψη των Χαριτων. Στο προγραμμα γραφουν οτι θα ξεκινησουν απο το 15ο επεισοδιο, ενω ειχαν σταματησει στο 12ο. Ελπιζω να ειναι απλα ενα λαθος και να μην "πηδηξουν" τα 13 και 14.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα