Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

Φαντάζομαι θα 'χε προκληθεί σκάνδαλο.
 
Μπα... τότε δεν υπήρχε ακόμα STAR Channel να μας υποδείξει που πρέπει να "ξεσπάσει σάλος".
 
Panagiotis είπε:
Εγώ πάντως το θυμάμαι ΟΛΟΚΛΗΡΟ στις καθημερινές επαναλήψεις της δεκαετίας του 90. Το έδειχνε πάντα λίγες ημέρες πριν ολοκληρωθούν οι επαναλήψεις.
Αυτό που έχω πάντως διαρκεί περίπου 15 λεπτά και λογικά είναι από τις προβολές για τα 15 χρόνια MEGA (γιατί το λογότυπο είναι το ίδιο με σήμερα)
 
alkis21 είπε:
Μπα... τότε δεν υπήρχε ακόμα STAR Channel να μας υποδείξει που πρέπει να "ξεσπάσει σάλος".
Ακριβως!

thebest20 είπε:
Αυτό που έχω πάντως διαρκεί περίπου 15 λεπτά και λογικά είναι από τις προβολές για τα 15 χρόνια MEGA (γιατί το λογότυπο είναι το ίδιο με σήμερα)
Το special αυτο επεισοδιο ειχε διαρκεια κατι παραπανω απο 30 λεπτα.
 
Η σειρά των επεισοδίων - όπως τουλάχιστον πρόκειται να προβληθεί από το mega - διαφέρει από την αντίστοιχη της retrodb. Επίσης από την σειράς προβολής, όπως αυτή παρουσιάζεται στο site του σταθμού, απουσιάζει το πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο 'show business' ,που ας ελπίσουμε ότι θα προβάλλει στο χριστουγεννιάτικο mega friday all nighters.
 
whatohh είπε:
Η σειρά των επεισοδίων - όπως τουλάχιστον πρόκειται να προβληθεί από το mega - διαφέρει από την αντίστοιχη της retrodb. Επίσης από την σειράς προβολής, όπως αυτή παρουσιάζεται στο site του σταθμού, απουσιάζει το πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο 'show business' ,που ας ελπίσουμε ότι θα προβάλλει στο χριστουγεννιάτικο mega friday all nighters.
Σε γενικες γραμμες ειναι σωστη, απλα εχουν "φερει" λιγα επεισοδια του τριτου κυκλου μεσα στον δευτερο. Πιστευω πως θα το διορθωσουν οταν ερθει η ωρα και θα προβληθουν ολα τα επεισοδια με την σωστη σειρα.
 
Παρακολουθωντας τις τρεις χαριτες εδω και καιρο, διαπιστωσα κατι :

Τελειωνουν πολυ συντομα :cry:

Μιλαμε.. πριν προλαβουν να αρχισουν τελειωνουν αμεσως :(

Ειναι σιγουρα αυτη η διαρκεια των επεισοδειων ή επεσε κοψιμο?

(πως θυμομουν πως ειχαν μεγαλυτερη διαρκεια :xm: )
 
Δεν ξέρω, εμένα δεν μου φαίνονται μικρά σε διάρκεια τα επεισόδια.

Σοκ με τον πιτσιρίκο Απόστολο Γκλέτσο χθες...
 
Δεν υπάρχει θέμα κοψίματος...Τα επεισόδια προβάλλονται ολόκληρα. :)

alkis21 είπε:
Δεν ξέρω, εμένα δεν μου φαίνονται μικρά σε διάρκεια τα επεισόδια.
Σοκ με τον πιτσιρίκο Απόστολο Γκλέτσο χθες...
..ο οποίος , σημειωτέον, δεν αναφέρεται ούτε καν στα ονόματα που συμμετέχουν στο επεισόδιο.
 
Λορένα είπε:
Παρακολουθωντας τις τρεις χαριτες εδω και καιρο, διαπιστωσα κατι :
Τελειωνουν πολυ συντομα :cry:

Μιλαμε.. πριν προλαβουν να αρχισουν τελειωνουν αμεσως :(

Ειναι σιγουρα αυτη η διαρκεια των επεισοδειων ή επεσε κοψιμο?

(πως θυμομουν πως ειχαν μεγαλυτερη διαρκεια :xm: )
Όχι δεν έχει κοπεί τίποτα!Τα περισσότερα που έχω από τις πρώτες εγγραφές είναι 22-25 λεπτά διάρκεια!Απλά στις επαναλήψεις έδειχνε πάντα 2 επεισόδια!

alkis21 είπε:
Δεν ξέρω, εμένα δεν μου φαίνονται μικρά σε διάρκεια τα επεισόδια.
Σοκ με τον πιτσιρίκο Απόστολο Γκλέτσο χθες...
Χτες επειδή δεν είχα σχολή λόγω εθνικής εορτής,το είδα από την tv....Το χθεσινό μου φάνηκε μικρό γιατί τελείωσε στις 15:20 και έβαλε και 1 διάλειμμα στις 15:10
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
thebest20 είπε:
Όχι δεν έχει κοπεί τίποτα!Τα περισσότερα που έχω από τις πρώτες εγγραφές είναι 22-25 λεπτά διάρκεια!Απλά στις επαναλήψεις έδειχνε πάντα 2 επεισόδια!


Χτες επειδή δεν είχα σχολή λόγω εθνικής εορτής,το είδα από την tv....Το χθεσινό μου φάνηκε μικρό γιατί τελείωσε στις 15:20 και έβαλε και 1 διάλειμμα στις 15:10
Χθες ξεκινησε καπου 15 λεπτα νωριτερα του κανονικου.
 
ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ

Οι Τρεις Χάριτες επιστρέφουν, οχι σε επαναληψη, αλλα σε μια καινουρια σειρα - ριμέικ. Ειναι πλεον σχεδον σιγουρο οτι θα γινει, φυσικα παλι απο το MEGA efharisto para poly
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
maria20 είπε:
Οι Τρεις Χάριτες επιστρέφουν, οχι σε επαναληψη, αλλα σε μια καινουρια σειρα - ριμέικ. Ειναι πλεον σχεδον σιγουρο οτι θα γινει, φυσικα παλι απο το MEGA efharisto para poly
Γεια σου maria20 και Καλώς Ήρθες στο forum.

Αυτό που γράφεις το γνωρίζουμε και το έχουμε γράψει παραπάνω στο ίδιο thread - τα γυρίσματα για τα νέα επεισόδια των 3 Χαρίτων έχουν μάλιστα ήδη ξεκινήσει.

Τέλος, μην μας "efharisteis para poly", διότι links για κατέβασμα της σειράς δεν πρόκειται να πάρεις από εμάς - κάτι τέτοιο απαγορεύεται από τους κανονισμούς λειτουργίας του forum μας.
 
εφηαριστο για τι σειρα παρα πολυ
 
Δε θέλω να γίνομαι...Κασσάνδρα,αλλά η γνώμη μου είναι ότι η κίνηση αυτή δεν είναι κι η πιο εύστοχη.Μακάρι βέβαια να διαψευστώ!
 
manos426f είπε:
Δε θέλω να γίνομαι...Κασσάνδρα,αλλά η γνώμη μου είναι ότι η κίνηση αυτή δεν είναι κι η πιο εύστοχη.Μακάρι βέβαια να διαψευστώ!
Πολύ σωστά! Καλό είναι, κάποια πράγματα να μένουν ολοκληρωμένα στο παρελθόν. Έτσι τα εκτιμούμε και περισσότερο.
 
Είναι απαίσιοι!!!Έκοψαν 3 λεπτά από το επεισόδιο των Χαρίτων λόγω έκτακτου!!!Τι να πω...Κάθησα και έκανα μοντάζ με το παλιό μου...
 
Πίσω
Μπλουζα