Οι φίλοι μας...τα ζώα!

Μου πρότειναν πρώτα εμένα να κάνω το σποτ (ελέφαντες και τίγρεις Βεγγάλης ταιριάζουνε) αλλά αρνήθηκα όταν έμαθα ότι η τίγρις δεν θα ήταν ταρριχευμένη. Χρυσό με κάνανε να δεχτώ, αλλά εγώ βράχος. Τελικά σκέφτηκα και τους πρότεινα την Brooke, διότι δεν πήγαινε καλά η καριέρα της καημενούλας κι ήξερα ότι είχε ανάγκη τα λεφτά, και δεν μου χάλασαν το χατήρι.
 
με συγχωρείτε κυρία Μπρουκ! αλλά το πιο όμορφο και πιο περήφανο αιλουροειδές είναι η Ζουζού μου! (όχι ότι περιαυτολογώ!) πως λέμε θωρηκτό τσέπης; και το πιο βολικό με τα μικρά αιλουροειδή είναι ότι δεν θέλουν ένα χασάπικο κρέας για πρωινό.
 
και το πιο βολικό με τα μικρά αιλουροειδή είναι ότι δεν θέλουν ένα χασάπικο κρέας για πρωινό.

Κι αν το χασάπικο είναι κλειστό δεν τρώνε εσένα.
 
ακριβώς Ελέφαντα! και υπάρχει λόγος που εμείς οι γατόφιλοι αγαπάμε τις γάτες. πρώτον είναι "low maintenance". είναι αυτοκαθαριζόμενες, είναι ανεξάρτητες, μπορείς να τις αφήσεις ένα σ/κ μόνες χωρίς να πάθουν κοκομπλόκο όπως οι σκύλοι, κυνηγάνε ποντίκια και άλλα vermin, και είναι πολύ στοργικές στο αφεντικό τους. dogs have masters, cats have staff.
 
Πίσω
Μπλουζα