Ο θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα (1987 ΕΡΤ2)

Τζαμπα η χαρα θα παει με φαινεται εμενα γιατι οπως την κοβω την δουλεια μαλον πανω στο επεισοδιο 14 θα εγραψαν κανα ντοκιμαντερ για το πως αναπαραγονται οι αστεριες  γιαυτο και δεν υπαρχει και τζαμπα το περιμενουμε τοσα χρονια.
Το επεισοδιο υπαρχει, απλα εχει αρκετα τεχνικα προβληματα, γι αυτο και ο προβληματισμος σχετικα με την επαναπροβολη της σειρας. Απ οτι φαινεται, με τον εναν ή τον αλλον τροπο ξεπεραστηκε το θεμα και ετσι η σειρα θα ξαναπαιχτει.
 
Δυστυχώς σημερα είδα στο πρόγραμμα της ΕΡΤ2 ότι έβγαλαν από τον πρόγραμμα την έναρξη της σειράς. Μάλλον την έφαγε ο ΕΣΚΟΜΠΑΡ...Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει με αυτούς!!!!!!Νομίζω θα περιμένουμε για πολύ. Πιστεύω ότι ο προβληματισμός επαναπροβολής της σειράς δεν  έγκειται για το 14ο επ. αλλά σε άλλους λόγους δυσκαμψίας....."Μα πρέπει να προβληθούν άλλες πιο ενδιαφέρουσες σειρές....."Λυπάμαι!!!!
 
To θεμα δεν ειναι η σειρα γιατι καλως η κακος εν ετη 2018 υπαρχουν τροποι να δει καποιος την σειρα και παρα πολλοι απο μας την εχουμε και σε καποιον σκληρο δισκο.Η μονη εκρεμοτητα ειναι το επεισοδιο 14 αυτο θελουμε επιτελους να παιχτει και μετα ας μην την ξανα προβαλουν ποτε που λεει ο λογος.
 
Δυστυχώς σημερα είδα στο πρόγραμμα της ΕΡΤ2 ότι έβγαλαν από τον πρόγραμμα την έναρξη της σειράς. Μάλλον την έφαγε ο ΕΣΚΟΜΠΑΡ...Είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει με αυτούς!!!!!!Νομίζω θα περιμένουμε για πολύ. Πιστεύω ότι ο προβληματισμός επαναπροβολής της σειράς δεν  έγκειται για το 14ο επ. αλλά σε άλλους λόγους δυσκαμψίας....."Μα πρέπει να προβληθούν άλλες πιο ενδιαφέρουσες σειρές....."Λυπάμαι!!!!
Σιγουρα? Απο 17 νομιζω οτι ξεκιναει
 
Το πρόγραμμα της ΕΡΤ2 δεν αναγράφει πλέον την έναρξη της σειράς.

εδώ:  http://program.ert.gr/search.asp
 
Να τους ταραξουμε στα email??

Ξερει κανεις αν υπαρχει email παραπονων ή του τομεα προγραμματος?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απιστευτο!!!! καλα οι "τυποι" ειναι για πολλες σφαλιαρες..... εχουν δε 15-20 σειρες που τις δειχνουν καθε τρεις και λιγο...ελεος!

Κέντρο Επικοινωνίας Ενημέρωσης Πολιτών ΕΡΤ Α.Ε.Τηλέφωνο: +30 210 6092323-4

Αρχείο ΕΡΤΤηλέφωνο: +30 210 6092445
 
Ας τους την πεσουμε στερεο! με email και τηλεφωνα.

Θα ξεκινησω με τηλεφωνο
 
Αν και προσωπικά δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει κάτι, η διαμαρτυρία μέσω τηλεφώνου και emails είναι ένας τρόπος αντίδρασης των φανατικών της σειράς!
 
Από Πέμπτη 2/8 και ώρα 22:00-23:00 ξεκινάει η προβολή της σειράς, όπως το έχουν αναγράψει στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα 28/7 έως 3/8. (Δείτε το στο    https://press.ert.gr/category/ert2/






ΕΡΤ2 – Εβδομαδιαίο πρόγραμμα 28.07-03.08.2018



18 Ιουλίου 2018



Εκτιμώ, σύμφωνα με την έως τώρα πρακτική, η σειρά θα προβάλλεται από ΔΕ έως και ΠΕ. Είδομεν......
 
Ισως τα τηλεφωνα επιασαν τοπο!

Αν καποιος μπορεσει, ας μας το θυμησει την 1 του μηνος :)
Έχω βάλει ξυπνητήρι στο κινητό, υπενθύμιση στο ημερολόγιο και timer στον δέκτη. Ξέχασα τίποτα;
 
Έχω βάλει ξυπνητήρι στο κινητό, υπενθύμιση στο ημερολόγιο και timer στον δέκτη. Ξέχασα τίποτα;
Ναι, ξεχασες. Δεν ειπες στη Ντενιση να σε παρει τηλεφωνο να στο θυμισει αποβραδις.
 
Θα την ξαναδουμε? τον Τιμοθεο εννοω και μεχρι όμως να την ξαναδουμε  και κολλησω θα περναω τις βραδιές με το "νυχτερινό δελτίο" από ότι μου είπε φίλος είναι ισάξιο των αστυνομικών που εδειχνε ή ερτ το 80'/ για να δω , δεν το έχω ξαναδεί σειρά της ερτ του 98'
 
To Νυκτερινο Δελτιο ειναι η σειρα που παντα ηθελα να δω, καταφερνα να δω κανα δυο επεισοδια και μετα κατι γινοταν και δεν...
 
Το Νυχτερινο δελτιο το γνωριζω μοναχα εξ' ακοης. Ξερω απλως οτι παιζοταν στο κρατικο καναλι. Δεν θυμαμαι πια, αλλα κατι με απετρεψε τοτε να το παρακολουθησω κι ετσι δεν ειδα ποτε ουτε επεισοδιο. Μαλλον θα το ξεκινησω καποια στιγμη και εαν μου φανει αρκετα ενδιαφερον, θα το φθασω μεχρι τελους. Να δω κιολας εαν τοτε που πρωτοπαιχτηκε ειχα σωστο αισθητηριο η οχι.....
 
Χατζησάββας εξαιρετικός. Ωραία στημένη σειρά αν κρίνω από τα λίγα επεισόδια που παρακολούθησα. Θα μας αρέσει το Νυκτερινό Δελτίο ;)
 
Παντως ειμαστε και οι τρεις οχι μονον εκτος θεματος, αλλα και εκτος χρονολογικου οριου. 9_9
 
Πίσω
Μπλουζα