Ο θάνατος του Τιμόθεου Κώνστα (1987 ΕΡΤ2)

ευτυχως εχω ολη τη σειρα σε dvd κ' το 14 φυσικα που λετε ολοι εδω.... κ' εχω κ' την original μουσικη των τιτλων με το υπεροχο Jazz μουσικο θεμα ....
 
[Edited] Αντιλαμβάνομαι το αγαθό των κινήτρων σου αλλά κάτι τέτοιο είναι αντίθετο με τα πνευματικά δικαιώματα της σειράς και τη νοοτροπία του χώρου] [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
165.jpg
165.jpg

166.jpg
166.jpg
 
attachment.php
attachment.php
περιοδικο σουπερ Κατερινα του 1987(συμφωνα με τον πωλητη)2.JPG

3.JPG
 
Τέλεια η φωτογραφία Κατερίνα με τους πρωταγωνιστές της σειράς.

Ευχαριστούμε πολύ.
 
Απιθανη η φωτογραφια της λατρεμενης μου σειρας! Μπραβο, katerinak!
 
Όντως πολύ όμορφη φωτογραφία! Λείπει η Ρίκα Διαλυνά βέβαια. Οι δολοφόνοι πάντως είναι μέσα!!! ;)
 
Κατερίνα συγχαρητήρια και απο εμένα για την φωτογραφία.. Έγχρωμη κιόλας και καταπληκτική!
 
Καταπληκτική φωτογραφία από μιαν από τος ωραιότερες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης. Ένας κι ένας στο καστ!
 
Υπέροχη σειρά, εξαιρετική η φωτογραφία!!!! Ωραίο θέμα!
 
Τασο...οπως παντα εξαιρετικος και on the spot
 
Ειναι πολυ ευχαριστο να διαβαζω ενα εξαιρετικοτατο αφιερωμα για μια τοσο αγαπημενη μου σειρα.
 
Υπέροχο αφιέρωμα σε μια υπέροχη σειρά! Ευχαριστούμε πολύ, Τάσο.
 
Να και το φουλαρι της Μιμης για το οποιο σας ελεγα εδω. :)
 
Αν ολα πανε καλα σχετικα με ενα συγκεκριμενο προβλημα, θα ξαναδουμε συντομα την σειρα στην ΕΡΤ2 μετα απο πολλα χρονια!
 
ChristosM είπε:
Αν ολα πανε καλα σχετικα με ενα συγκεκριμενο προβλημα, θα ξαναδουμε συντομα την σειρα στην ΕΡΤ2 μετα απο πολλα χρονια!

Μακάρι!!! Από το στόμα σου και στης ΕΡΤ το αυτί!!!
 
tonytony είπε:
Μακάρι!!! Από το στόμα σου και στης ΕΡΤ το αυτί!!!
Ε και μια χειρα βοηθειας την χρειαζονται....τι να κανουμε, θα τους την δωσουμε...
 
Πίσω
Μπλουζα