Πάρτυ στις 18 Απριλίου!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
zoro είπε:
Εγώ, έπαθα σοκ, όταν με κάλεσαν οι παλαιοί συμμαθητές μου από το 2ο Γυμνάσιο Αρρένων, σε μία συνάντηση (απορώ πως με βρήκε ο οργανωτής έπειτα από τόσα χρόνια).Έφυγα τρέχοντας έπειτα από μία ώρα, αφού συνάντησα καλοκαθισμένους καρεκλοκένταυρους, που η μόνη τους ασχολία ήταν πιά η βραδυνή τηλεόραση, η κριτική "κατά της νέας γενιάς" και η μόνη τους συζήτηση, το πότε επιτέλους θα πάρουν σύνταξη.

Ορκίστηκα να μην καταντήσω σαν αυτούς.
Δίκιο έχεις !

Αντιθέτως εμείς, θα μιλάμε συνέχεια για εκπομπές που βλέπαμε το 80' στην τηλεόραση και για το πόσο διαφορετική είναι η σημερινή νεολαία, σε σχέση με τα όσα ζήσαμε εμείς ! :cool:
 
exetlaios είπε:
Δίκιο έχεις !
Αντιθέτως εμείς, θα μιλάμε συνέχεια για εκπομπές που βλέπαμε το 80' στην τηλεόραση και για το πόσο διαφορετική είναι η σημερινή νεολαία, σε σχέση με τα όσα ζήσαμε εμείς ! :cool:

Ξέρεις πως τιμωρώ όσους με πειράζουν;

Τους πάω βόλτα!!! #)
 
zoro είπε:
Εγώ, έπαθα σοκ, όταν με κάλεσαν οι παλαιοί συμμαθητές μου από το 2ο Γυμνάσιο Αρρένων, σε μία συνάντηση (απορώ πως με βρήκε ο οργανωτής έπειτα από τόσα χρόνια).Έφυγα τρέχοντας έπειτα από μία ώρα, αφού συνάντησα καλοκαθισμένους καρεκλοκένταυρους, που η μόνη τους ασχολία ήταν πιά η βραδυνή τηλεόραση, η κριτική "κατά της νέας γενιάς" και η μόνη τους συζήτηση, το πότε επιτέλους θα πάρουν σύνταξη.

Ορκίστηκα να μην καταντήσω σαν αυτούς.
Έτσι είναι οι σημερινοί τριαντάρηδες? :sealed:

Που να γίνουν 50-60 χρονών!
 
Μια μικρη παρατηρηση

Αρχικό μήνυμα απο zoro Εγώ, έπαθα σοκ, όταν με κάλεσαν οι παλαιοί συμμαθητές μου από το 2ο Γυμνάσιο Αρρένων
Αρα ο φιλος μου ο zoro δεν ειναι τριανταρης ;) οποτε προσεχε τι συνειρμους κανεις theoritike :D (γιατι σε βλεπω και εσενα για βολτα :animlaugh: )
 
Μάλλον ο φίλος theoritikos θέλει την βόλτα του!!!
 
LoL κοιτα να δεις που θα αρχισουμε τις βολτες εδω μεσα :D
 
Χμμμ... το θετικό είναι πως μας βλέπω πολύ σίγουρους για τις χορευτικές μας ικανότητες και όχι γεμάτους απογοήτευση για περασμένα μεγαλεία που τα διηγούμαστε και κλαίμε... :cool:

975episode010themassivesc4.jpg


Άντε... ο θεός βοηθός...

(Πως ήταν εκείνο το πετυχημένο του Starbuck;;;

Α..ναι... Ελπίζω να μην ξεπαρταλιαστούμε στο γέλιο... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:)
 
Με αφορμή το ομώνυμο πάρτι της Παρασκευής, σκέφθηκα ένα πρόγραμμα, στο οποίο, όσες και όποιες από τις τέσσερεις βασικές αριθμητικές πράξεις να κάνει κανείς, και με όποιους αριθμούς και να σκεφθεί κανείς, το αποτέλεσμα οδηγεί πάντα στον "μαγικό αριθμό" που χαρακτηρίζει το πάρτι, τον αριθμό 18 (με βασάνισε όλο το Σαββατοκύριακο να το φτιάξω, καθ' ότι "μαθητής" ακόμη).

Το πρόγραμμα έγινε με την Locomotive Basic του Amstrad 6128 και βασίζεται σε μία μαθηματική ιδιαιτερότητα. Όποιος την βρει και μου το πει το βραδυ του πάρτι, κερδίζει μιά... βόλτα!

Το πρόγραμμα θα το βρείτε στο θέμα του Shock, το "Game programming... the Old Way"
 
Για να πάρετε μια γεύση τι θα παιχτεί τη Παρασκευή απο άποψη μουσικής , και όχι μόνο, αλλά και για να δείτε το διαφημιστικό για το Πάρτυ μας στην Τηλεόραση μην χάσετε τις δύο επόμενες εκπομπές του Rewind με το Γιώργο Σανιέ στο τηλεοπτικό σταθμό Blue Sky.

Σήμερα λοιπόν Τρίτη και Πέμπτη απο τις 7 μέχρι και τις 8.30 ζεσταθείτε για το Πάρτυ μας παρέα με το Γιώργο Σανιέ και τις ρετρό μουσικές του.

Δυστυχώς το Blue Sky εκπέμπει μόνο Αττική :(
 
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΟΟΛΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ :cool:
 
εστω και καθυστερημένα μια και τώρα μπήκα (μετα από καιρό) στο φόρουμ θα ΕΡΘΩ!!!
 
Παιδια αν ειναι καμια τηλεοπτικη διαφημιση που θα πρωταγωνιστει ο Shock δεν θα το αντεξω...:biglaugh:
 
Έχω πληροφορίες απο μέσα οτι το διαφημιστικό έχει Shock ντυμένο Τραβόλτα (αλα Saturday Night Fever) να επιδίδεται σε τρελές χορευτικές φιγούρες. :cool:
 
Και στο καπακι να μεταμορφωνεται σε Πατρικ Σουεζ με ντερτι (ζεϊμπεκικο) Ντανσινγκ. Μπραβο στο καλλιτενικο τμημα
 
Μη φάμε καμία πόρτα βρε παιδιά!(Θα είναι πολύ ρετρό αυτό)

Πρέπει να συνοδευόμαστε; :D
 
Εγώ λέω να φέρω 4-5 φίλες μου πάντως...

Μπορώ ή υπάρχει πρόβλημα?
 
Ρακόμελα θα έχει;;;; :D :D:D
 
Turrican είπε:
Μη φάμε καμία πόρτα βρε παιδιά!(Θα είναι πολύ ρετρό αυτό)Πρέπει να συνοδευόμαστε; :D
Το ξέρω οτι ο Turrican το είπε για πλάκα αυτό (άλλωστε με τη φυσική σου διάπλαση δεν νομίζω να φάς πόρτα :cool: ) αλλά προς αποφυγή παρεξηγήσεων να τονίσω ότι δεν υπάρχει πόρτα και τα λοιπά (αρκεί να πείτε το password=retromaniax :D )

Το σποτάκι το οποίο αρχικά είχε γυρίσει ο Shock ήταν τελικά πολύ μεγάλο σε χρόνο μιας και ο Shock δεν σταμάτησε να χορεύει καθ' όλη τη διάρκεια του Staying Alive με αποτέλεσμα να μην μπορουμε να μοντάρουμε :gdance:

(εντάξει μην περιμένετε και κανένα σπότ τεράστιο, απλά σφήνα θα είναι μέσα στο διαφημιστικό του Fashion)
 
Omega είπε:
Το ξέρω οτι ο Turrican το είπε για πλάκα αυτό (άλλωστε με τη φυσική σου διάπλαση δεν νομίζω να φάς πόρτα :cool: ) αλλά προς αποφυγή παρεξηγήσεων να τονίσω ότι δεν υπάρχει πόρτα και τα λοιπά (αρκεί να πείτε το password=retromaniax :D )
Μα κατι τετοιους σαν τον Turrican δεν αφηναν να περασουν χωρις συνοδο για να μην κανουν φασαριες :D Γενικα ισχυει ακομα αυτο για την συνοδο στα club? Πως φαινεται οτι εχω αιωνες να παω σε τετοιο μαγαζι :rofl:

K'εγω θα φερω μερικες φιλες μου, να ειμαστε πολλες, γιατι απο την αναλογια ανδρων-γυναικων στο φορουμ, μας βλεπω να ειμαστε μονες με την juanita :cool:

Οσο για το βιντεο με τον Shock....ανυπομονω να το δω :clap:
 
2 Ερωτήσεις κρίσεως...8)

 


Θα χωράμε;;;;
:sweat:

 


ή ακούω πολλά κεράσια και

 


θα είμαστε 20 άτομα στη γωνιούλα
:angry: να τα λέμε μεταξύ μας;;;; :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα