Παιδικές μας φωτογραφίες

άλλη μια φωτό που αγαπώ πολύ

[edit] dead imageshack photo [edit]

Καλοκαίρι 1973 (καλά που δεν φυσούσε πολύ...ΓΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΥΤΙΑ ΜΙΛΑΜΕ-σ εκείνη την ηλικία φαίνονταν έτσι!! Τώρα έστρωσαν!!) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ηρα, μιλάμε για πολύ ρετρίλα :thumbup:

Τα γυαλιά, το μαλλί, οι φαβορίτες, η παιδική χαρά, ολα. Τέλεια ήταν!

Κοιτάζω τη φωτό σου και του teflon, και θυμάμαι και νοσταλγώ το πόσο "φτωχικά" ντυνόμασταν.
 
teflon είπε:
Τσιμπάτε τώρα και έναν Teflon κάπου το '79..... :D
Ασε που φορώ και χειροποίητο τέτοιο(πως το είπαμε D2E????:whothehell:) με τα αρχικά μου .... :D

[edit] dead imageshack photo [edit]



Παναγιά μου η μπούκλα που ανεμίζει... all the money!!

:D

;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Tα ρουχα των παιδιων και γενικα το περιβαλλον ειναι τρομερα ρετρο!

Ειδικα αυτη του teflon πανω στο τουβλο απο μπετο, προφανως την εποχη της μεγαλης ανοικοδομησης :clap: :clap:

Ηρα γιατι εισαι συνοφρυωμενη? Στην παιδικη χαρα εισαι και κανεις τραμπαλα, δεν υπαρχει λογος για στεναχωρια...μονο οι γονεις σου το καταδιασκεδαζουν :D
 
Domniki είπε:
Tα ρουχα των παιδιων και γενικα το περιβαλλον ειναι τρομερα ρετρο! Ειδικα αυτη του teflon πανω στο τουβλο απο μπετο, προφανως την εποχη της μεγαλης ανοικοδομησης :clap: :clap:

Ηρα γιατι εισαι συνοφρυωμενη? Στην παιδικη χαρα εισαι και κανεις τραμπαλα, δεν υπαρχει λογος για στεναχωρια...μονο οι γονεις σου το καταδιασκεδαζουν :D


βεβαιότατα, διότι φορούν γυαλιά ηλίου!! Εμένα με χτυπούσε ο ήλιος στη μούρη γι αυτό κ αυτή η έκφραση!!!

;)
 
Αφού γελάσαμε (και ρεζιλευτήκαμε :D ) με τις παιδικές φωτογραφίες μας, το σκέφτομαι και εγώ πολύ σοβαρά να προσθέσω κάποιες δικές μου, έτσι ώστε να ρεζιλευτώ και εγώ :biglaugh: .
 
βεβαιότατα, διότι φορούν γυαλιά ηλίου!! Εμένα με χτυπούσε ο ήλιος στη μούρη γι αυτό κ αυτή η έκφραση!!!
;)
Aυτο ειναι που μ'αρεσει στις παιδικες φωτογραφιες. Τι και αν εχουν ολοι στηθει και χαμογελανε, τι και αν ο φωτογραφος τους κανει τις χιλιες μυριες γκριματσες για να κοιταξουν προς το φακο και να γελασουν, αν ο ηλιος πεφτει στα ματια τους, αυτα θα κατσουφιασουν και το αποτελεσμα θα ειναι μια υπεροχη γκριματσα!

Ηρα εισαι φοβερη :clap:

teflon, κ'εσυ κατσουφης φαινεσαι...μαλλον με το ζορι σε φωτογραφησαν :biglaugh:
 
Ωρε Βασίλη, το τοπίο πίσω είναι αυτό που νομίζω;
 
Ζήλεψα και είπα να συμμετάσχω κι εγώ... :)

2000147545812371370_rs.jpg


hachiko.jpg

Αυτό που με φτιάχνει περισσότερο απ' όλα είναι ότι η κόρη μου αυτή την εποχή είναι περίπου έτσι και μάλιστα μου μοιάζει τρομερά! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Jeeeeeeesus!!!!..

:eek:

.....................:animeek::animeek:

............................:animeek::animeek:

.................................:animeek::animeek:

.....................................:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:

Δεν θα σε ξαναρωτήσουμε αν την έφτιαξες με καρμπόν λοιπόν. Μια φωτογραφία ισούτε με 1000 λέξεις!!
 
Ήρα είπε:
Παναγιά μου η μπούκλα που ανεμίζει... all the money!!
:D
Αστα να πάνε Ήρα... Μου την έχει σπάσει αυτή η μπούκλα. Ακόμα ανεμίζει ..... :D :D:D

Όπως, ανεμίζει και αυτό που είναι φυτρωμένη...:loco:

pitsunami είπε:
:biglaugh: teflon ωραιο τετοιο :biglaugh:
XAXAXA!!!! Thanx ρε !!! :biglaugh:

Domniki είπε:
..... teflon, κ'εσυ κατσουφης φαινεσαι...μαλλον με το ζορι σε φωτογραφησαν :biglaugh:
Ναι κατσούφης ήμουν, αλλά οταν τους πέταξα την πέτρα που έπαιζα στα χέρια μου, αποφάσισαν να σταματήσουν ..... :diablotin:

telonio είπε:
Ωρε Βασίλη, το τοπίο πίσω είναι αυτό που νομίζω;

Ω, ναι !!!!
 
mariadelmar, αλλη μια μαγουλιτσα :clap:
 
QueenofHearts είπε:
Jeeeeeeesus!!!!..:eek:

.....................................:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:

Δεν θα σε ξαναρωτήσουμε αν την έφτιαξες με καρμπόν λοιπόν. Μια φωτογραφία ισούτε με 1000 λέξεις!!
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Κοίτα, η αλήθεια είναι πως μου μοιάζει αρκετά αλλά όχι απόλυτα. Έχει πάρει και από τον μπαμπά της κάποια πραγματάκια.

akmakas είπε:
Μωράκλα ήσουν Mariadelmar!!!
Ευχαριστώ πολύ! Ήμουν στρουμπουλό μωρό. :D

Domniki είπε:
mariadelmar, αλλη μια μαγουλιτσα :clap:
Ναι τα μάγουλα είναι χαρακτηριστικά σε όλους μας νομίζω. Αλήθεια, το φουστανάκι που φοράω δεν σας κάνει πολύ ρετρό; Εμένα πραγματικά μου φαίνεται πολύ διαφορετικό και χαρακτηριστικό εκείνης της εποχής.
 
Mariadelmar είπε:
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Κοίτα, η αλήθεια είναι πως μου μοιάζει αρκετά αλλά όχι απόλυτα. Έχει πάρει και από τον μπαμπά της κάποια πραγματάκια.
Ναι, τις πατούσες!! :biglaugh::biglaugh:
 
άλλη μία και δεν θέλω γέλωτες... :eek:

"ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ"



αργότερα έμαθα πως μασουλούσα άμμο και χαλίκια (σίδερα μασάει ο Κουταλιανός...)
 
Εχεις πάρει πόζα μοντέλου :D
 
Μετά απο ψυχολογικές πιέσεις εκατοντάδων μελών του Grm και χιλιάδες μυνήματα στο inbox μου (και στο κινητό μου) αποφάσισα να δημοσιεύσω μερικά στιγμιότυπα απο την μωρουδίστικη ζωή μου...

[edit] dead imageshack photo [edit]

Απο τις πολυτάραχες διακοπές μου στις Κάννες της Γαλλίας όπως φαίνεται

ολοκάθαρα απο το νούφαρο που κείτεται αδιάφορα στο νερό..:rolleyes:

[edit] dead imageshack photo [edit]

Η μοναξιά της κορυφής...Λίγες στιγμές πριν λάβω μέρος στο Ράλι Ακρόπολις

(μη σας ξεγελά η μηχανή)...

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ! Το μηχανακι είναι ρετρό!

[edit] dead imageshack photo [edit]

Στιγμές οικογενειακής γαλήνης.

Ας φαινόμαστε αγαπημένοι για τους παπαράτσι! :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα