Παντρεμένοι με παιδιά (Married… with children)

Μαλλον δεν εγινε κατι με το reunion ε;

@paulochelao24 τη θυμαμαι αυτη τη σειρα, βασικα ελεγε οτι ο πατερας ηταν σε διασταση και η συζυγος τον ειχε 'εξορισει' στο υπογειο, και ο κουνελος βασικα δεν ηταν κατοικιδιο αλλα ενα κουκλακι που ειχε για παρεα, και μιλουσε μονο οταν ηταν μονοι τους, υποννοωντας οτι υπηρχε στη φαντασια του

Ψιλοπλακα ειχε η (κακοφτιαγμενη) διαφημιση για το μουρουνελαιο, σαφης αναφορα στη σειρα
 
Μαλλον δεν εγινε κατι με το reunion ε;

@paulochelao24 τη θυμαμαι αυτη τη σειρα, βασικα ελεγε οτι ο πατερας ηταν σε διασταση και η συζυγος τον ειχε 'εξορισει' στο υπογειο, και ο κουνελος βασικα δεν ηταν κατοικιδιο αλλα ενα κουκλακι που ειχε για παρεα, και μιλουσε μονο οταν ηταν μονοι τους, υποννοωντας οτι υπηρχε στη φαντασια του

Ψιλοπλακα ειχε η (κακοφτιαγμενη) διαφημιση για το μουρουνελαιο, σαφης αναφορα στη σειρα
Α μπράβο ήταν κούκλα ο κουνελος δεν ήταν κανονικός.Αλλα πολύ φευγάτο σαν ιδέα. Τίτλος της συγκεκριμένης σειράς ήταν "Unhappily Ever After" και έτρεξε απ' το 1995 ως το 1999
 
Τελευταία επεξεργασία:
πραγματικά είναι πολύ άτυχη...
 
Η αγαπημένη μου ξένη σειρά.Είναι για μένα οτι είναι οι απαράδεκτοι η οι τρείς χάριτες για όλους μας.Υπήρχε μια εφαρμογή εκτώς playstore που τη λέγανε mobdro και έπαιζε μαραθώνιο κατεπανάληψη όλα τα επεισόδια απο όλες τις season.Όχι μόνο αυτή τη σειρά αλλά κι όλες τις αμερικάνικες σειρές απο την αρχή του κινηματογράφου μέχρι σήμερα.Κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ έβαζα την εφαρμογή να παίζει μέχρι να με πάρει ο ύπνος.Αυτή η εφαρμογή κατέβηκε λόγω πνευματικων δικαιωμάτων.Όχι για τις ταινίες, οχι για τις σειρές, όχι για τα αθλητικά κανάλια αλλά άκουσον άκουσον για το κρίκετ.Κάποιοι απο την Ινδία κάνανε μήνυση για ένα άθλημα που δεν ενδιαφέρει κανέναν πέρα των Ινδών.Αν κάναμε μια λίστα με όλους τους quest stars που πέρασαν απο τη σειρά αυτή, γνωστούς κι αγνώστους(τότε) θα παθαίνατε πλάκα.Απο τον καλοκάγαθο γιγαντα στο πράσινο μίλι μέχρι τον Τζόυ απο τα φιλαράκια κι απο τη Ντενίζ Ρίτσαρτς του Wild Things μέχρι τη Φέργκυ απο τους Black eyes peas.Απο την Tawny Kittaen (whitesnakes-is this love-Hercules the legendary journey) μέχρι και το συγκρότημα Anthrax.Απο τη Tracy Lords μέχρι και τον Pat Morita απο το καράτε κίντ (Μιγιάγκι).Μέχρι και τους ηθοποιούς απο τη μεγάλη των μπάτσων σχολή φέρανε.Να μην αναφέρω κι όλους τους διάσημους αθλητές της εποχής.Μόνο για αυτούς (quest) θα μπορούσα να γράφω σελίδες.Η καλύτερη κωμική σειρά ever.Απο τους κύριους χαραχτήρες μέχρι τους δευτερεύοντες ήταν όλοι τους ένας κι ένας.Ήταν όλοι τους υπέροχοι.Το τι γέλιο έχω ρίξει με αυτή τη σειρά δε λέγεται.Σατύριζαν πάρα πολύ τη πολιτική ορθότητα κι αυτό ήταν κι ο λόγος που σταμάτησαν χωρίς τελικό επεισόδιο.Τους έκοψαν ξαφνικά χωρίς να το περιμένουν.(που να βλέπανε που φτάσαμε σήμερα...)Το καλύτερο τρίο στούτζες: Al Jefferson Griff.Καλύτερος χαρακτήρας καρτούν:Μπομπ Ρούνε'ι' και μόνο στο άκουσμα του ονόματός του γελάς.Καλύτερες 'ανάφτρες' μάνα και κόρη.Η πέγκυ ήταν η αιτία που έχω μια αδυναμία στις κοκκινομάλλες.Σίγουρα όμως δεν είναι το πρώτυπο της νοικοκυράς
 
Από τις καλύτερες των παιδικών μου χρόνων. Δεν την έχανα όταν την είχε ο ΑΝΤ1. Αυτή η σειρά θυμαμαι πως ενεργοποίησε το χίουμορ μου.
 
Πίσω
Μπλουζα