Ποιες κονσόλες έχετε στην κατοχή σας...

Dimion αγόρι μου μου πήρες και τα 'σώβρακα'...όχι τίποτα άλλο,αλλά βοήθησα και εγώ να γίνει αυτό το κατεβατό!! :mad: Μάλλον θα πουλήσω όλο το software και θα επικεντρωθώ στο hardware. :biglaugh:

Το xbox το θέλω μόνο για εμουλατορες και ειδικά neo geo που μου έβγαζε error not enough ram στο retail xbox.Να δώ μόνο πότε θα βρώ χρόνο να λιώσω κανα παλιοπαίχνιδο...αχχχ...

BTW η διέυθυνση που βάζω στα πακετάκια είναι του μαγαζιού μου και όχι του σπιτιού μου!:biglaugh:
 
Πωπω ...αχ βρε Dimion...πάνω που σκεφτόμουνα να γράψω για την μικρή ταπεινή μου συλλογή ......με έκανες να νιώσω τόσο λίγος.... :)
 
pitsunami είπε:
Dimion αγόρι μου μου πήρες και τα 'σώβρακα'...όχι τίποτα άλλο,αλλά βοήθησα και εγώ να γίνει αυτό το κατεβατό!!

Ναι πρέπει να σε ευχαριστήσω και δημόσια στο forum για τη μεγάλη προσφορά σου :) :) :) :)

ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΑΑΑ!!! Τα θέλω όλα :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Plink είπε:
Πωπω ...αχ βρε Dimion...πάνω που σκεφτόμουνα να γράψω για την μικρή ταπεινή μου συλλογή ......με έκανες να νιώσω τόσο λίγος.... :)
Μην το σκέφτεσαι έτσι.Όλοι μας, ασχέτως πόσο μικρή ή μεγάλη συλλογή έχουμε, είμαστε περήφανοι για αυτά που έχουμε στην κατοχή μας.

Με μεγάλη μας χαρά να μοιραστείς μαζί μας το τι έχεις στην κατοχή σου και με φωτογραφίες αν γίνεται, ακόμα καλύτερα! :)
 
pits αν σου "λαχει" κανα Panasonic 3DO,ριξε μια φωνη
 
Εγώ θα ειδοποιήσω αυτοί να δώ πότε....:mad:

Πάντως θα φτιάξω πυργάκια απο 3do/pcengines :biglaugh::biglaugh:
 
TallMan είπε:
Μην το σκέφτεσαι έτσι.Όλοι μας, ασχέτως πόσο μικρή ή μεγάλη συλλογή έχουμε, είμαστε περήφανοι για αυτά που έχουμε στην κατοχή μας.
Με μεγάλη μας χαρά να μοιραστείς μαζί μας το τι έχεις στην κατοχή σου και με φωτογραφίες αν γίνεται, ακόμα καλύτερα! :)

Καλά αυτό δεν το συζητάω φίλε...εννοείται ότι είμαι πάρα ΠΟΛΥ περήφανος για τη μικρή μου συλλογή...και μάλιστα την μεγαλώνω με πολύ καλούς ρυθμούς ...

έτσι για την γκρίνια τα είπα αυτά :p

Έχω σκοπό μέσα στο Σαββατοκύριακο να τραβήξω φωτογραφίες και να σας δείξω τι έχω και εγώ :) :)
 
Όλοι απο κάπου ξεκινάνε φίλε plink, εγώ πρίν τρία χρόνια δεν είχα τίποτα... :)

Το θέμα είναι να τα απολαμβάνεις κιόλας!
 
pitsunami είπε:
Όλοι απο κάπου ξεκινάνε φίλε plink, εγώ πρίν τρία χρόνια δεν είχα τίποτα... :) Το θέμα είναι να τα απολαμβάνεις κιόλας!
Έτσι ακριβώς...πάνω από όλα η ....χαρά του παιδιού...που κρύβουμε μέσα μας :diablotin: :diablotin:

Έχω βαλθεί πάντως να κάνω μια αξιοπρεπή συλλογή...ας είναι καλά το ebay...αν καταφέρω να συννενοηθώ και με κάναν φίλο αγγλία να πηγαίνουν όλα εκεί για να γλιτώνω τα ακραία μεταφορικά θα είναι ακόμα καλύτερα :)
 
DiMioN είπε:
Ναι είναι γεγονός μόλις έγινα κάτοχος και του Chitendo Vii...... Θα το τεστάρω και θα σας πω! http://www.retromaniax.gr/showthread.php?t=4328
Αμάαααν:eek::eek:....συγχαρητήρια DiMion....πόσο σου πήγε αν επιτρέπεται? ebay?

Είμαι πολύ περίεργος να ακούσω σχόλια....περιμένουμε νέα σου... :) :nervous:
 
Plink είπε:
Αμάαααν:eek::eek:....συγχαρητήρια DiMion....πόσο σου πήγε αν επιτρέπεται? ebay?
Είμαι πολύ περίεργος να ακούσω σχόλια....περιμένουμε νέα σου... :) :nervous:
Ναι ebay, κοντά στα 40 euro.

Όσο για τα σχόλια, αν έχεις δει το Post για τη κονσόλα, τα λένε όλα! :animeek:
 
DiMioN είπε:
Ναι ebay, κοντά στα 40 euro.Όσο για τα σχόλια, αν έχεις δει το Post για τη κονσόλα, τα λένε όλα! :animeek:
Τσάμπα πράγμα δηλαδή χαχαχα...

Το ποστ το είδα, έχω δει βίντεος παλιότερα και αναλυτικά review...αλλά πάντα μου αρέσει να ακούω προσωπικές γνώμες και απόψεις :)
 
Plink είπε:
Τσάμπα πράγμα δηλαδή χαχαχα...Το ποστ το είδα, έχω δει βίντεος παλιότερα και αναλυτικά review...αλλά πάντα μου αρέσει να ακούω προσωπικές γνώμες και απόψεις :)
Ε, τότε θα περιμένεις να βρω χρόνο για να κάνω ένα mini review!!
 
DiMioN είπε:
Ε, τότε θα περιμένεις να βρω χρόνο για να κάνω ένα mini review!!
Έτσι μπράβο...θέλω και βίντεο και φωτογραφίες και απ' όλα...:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

άντε και σε λίγες μέρες που θα έχω το καινούργιο μου παιχνίδι θα κάνω και εγώ το πρώτο μου review εδώ...

πάρτε μία γεύση εδώ....

http://en.wikipedia.org/wiki/Microvision :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
PSone το μικρούλι το λευκό. Ήταν το πρώτο που πουλήθηκε στην πόλη μου και κανένας δεν ήξερε να μου το τσιπάρει... Τρεις φορές την πέρασε την διαδικασία.

Δεν αγόρασα όμως ποτέ την οθόνη που έπαιρνε. Σε σχέση με το υπόλοιπο μηχάνημα ήταν ιδιαίτερα ακριβή...
 
Οχι ακριβως κονσολα, αλλα παιχνιδια για την αγαπημενη μου κονσολα! Φυσικα για το 2600! Οτι ειναι exposed και α-ντουλαπωτο (πρεπει να βγαλω μια μαζικη φωτο καμια μερα!! - και αν βαλω και τα διπλα και τριδιπλα, χαθηκα!)

Και μερικα Odyssey 2 (τα ασορτι χρωματα των κουτιων και cartridges ειναι οτι καλυτερο εχω δει σε κονσολα, παντος χρονολογιας - Οταν μιλαμε για το τελειο display παιχνιδιων για βιβλιοθηκη, χωρις ανακατεμενα χρωματα και αρωματα το εννοουμε - Ουτε εγκυκλοπαιδεια να ηταν!)

libraryatari.jpg


Μηπως πρεπει να βαλουμε και ενα thread, με το "Τι παιχνιδια εχετε υπο την κατοχη σας?!"

VCS rules bigtime!

..
 
Όχι, γιατί αν πιάσουμε το θέμα "τι παιχνίδια έχετε στην κατοχή σας", ορισμένοι από το forum θα χρειαστούν 1 thread ο καθένας μόνο για να γράψουν τίτλους. Βλέπω να κρασάρει η database του server... :)
 
Πίσω
Μπλουζα