Ποιο παιχνίδι (σύγχρονο) παίζετε αυτό το διάστημα;

Μαματο παιχνιδακι το εχω κατεβασει και γω και γουσταρω με τον συντοπιτη μου φυσικα τον Σερραιο ξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξσσσσσσσσσσσσσσσσ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

Ελα και ενα Remix να γουσταρουμε λεμεεεεεεεεεεεεεεε :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

 
Elden Ring PS4 και αντίο κόσμε :p
 
Δυστυχως δεν ανεβαινουν τα screenshots απο το crysis με το expanded mod του 2013 γιατι ειναι ελαχιστα μεγαλυτερα απο 2 mb εως 2,5 mb φτανουν περιπου...απο το κινητο παλι χανει πολυ η εικονα.
 
Δυστυχως δεν ανεβαινουν τα screenshots απο το crysis με το expanded mod του 2013 γιατι ειναι ελαχιστα μεγαλυτερα απο 2 mb εως 2,5 mb φτανουν περιπου...απο το κινητο παλι χανει πολυ η εικονα.
Aπ οτι ειδα τα screenshots του crysis που ειναι σε αναλυση 720p ανεβαινουν κανονικα στο retrocomputers gr και τα εβαλα εκει.

 
Roblox έπαιξα (σαν παιδί και γω), μου άρεσε η ελευθερία κινήσεων που δίνει, κάπως θυμίζει Minecraft, είναι διασκεδαστικό. Δίνει την δυνατότητα να σχεδιάσεις δικoύς σου κόσμους από την εφαρμογή studio (με την LUA για scripting γλώσσα). Γενικά το βρήκα ενδιαφέρον και μάλλον θα το ξαναδώ.
 
Mαγκες το παιχνιδι αγοραστηκε και τερματιστηκε day one σε περιπου ενα δυωρακι οποτε αν δεν το εχετε παρει χαμπαρι εχει κυκλοφορησει εδω και μερικες μερες.Τωρα οσον αφορα τα πληκτρα με ολα τα πληκτρα του gamepad παιζετε απλα εχει διαφορους συνδιασμους και combos τα οποια ειναι αρκετα και μπορει αρχικα να ειναι λιγο μπερδεμα.
 
  • Like
Reactions: Ace
παίζω το Black Mirror 1 (2003). Έχω προχωρήσει στο 3ο Κεφαλαιο μεχρι τώρα. Αρκετά καλό το είχα παίξει πριν πολλα χρονια και δεν το πολυθυμομουνα.
 
AC Black flag στο ps5 (ναι το πήρα τελικά). Πώς μου είχε ξεφύγει αυτή η παιχνιδαρα!
 
Παρε μωρε κανενα αντρικο παιχνιδι σαν το resi Village εκει.
Το ΑC origins το χει το Game Pass και ουτε που το ακουμπαω.
Με γειες.
 
παίζω το Black Mirror 1 (2003). Έχω προχωρήσει στο 3ο Κεφαλαιο μεχρι τώρα. Αρκετά καλό το είχα παίξει πριν πολλα χρονια και δεν το πολυθυμομουνα.

Τελειωσα το -1 και εδω και λιγες μερες παιζω το -2 (2007).
 
Πριν λιγες μερες τερματισα το Pillars of Eternity. Απο τα κορυφαια, για μενα, στο ειδος του. Μπορει τα γραφικα του να μην ειναι η τελευταια λεξη της τεχνολογιας, αλλα βλεπονται ανετα.
Παραλληλα εξακολουθω να παιζω LOTRO, αν και το εχουν μετατρεψει σε ενα μονοτονο pay to win απο play to win παιχνιδι. Παντως αξιζει ακομα να ασχολιθει καποιος που του αρεσει το ειδος, τουλαχιστον μεχρι 100-110 level.
 
Ως λατρης των simulators εγω ασχολιεμαι με το DCS:World,το απολυτο combat flight simulator,με ιδιαιτερη λατρεια στο θρυλικο F-14 Tomcat (επονται τα F-16 και Mirage 2000)..Δυστυχως ομως δεν διαθετω ολον τον χρησιμο εξοπλισμο (πχ VR Headset) που δινει και ρεαλιστικη αισθηση και επιπλεον δυνατοτητες,λογω του οτι χρειαζονται ακριβες "επενδυσεις".
Το TOP GUN μεσα απο το DCS..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα