Προέλευση του nick-name σας ;

Καλο εεεεεε ειναι πολυ κοινο δηλαδη δεν βγαινει απο καπου απλα απο το ονομα μου αλλα περα απο την πλακα δεν ξερεις αν υπηρχε Γιαννης δεν ειπε και τους 300 με τα ονοματα τους.Manowar forever φιλε joey sign of the hammer
 
Καντε αποπειρα να μαντεψετε απο που ερχεται το δικο μου?:biglaugh::biglaugh:

Τη να πω ο Sonic ηταν,ειναι και θα ειναι το ινδαλμα μου(εστω και αν εχει ξεπεσει καπως τωρα τελευταια :icon_cry: )
 
sonic μου βαζεις δυσκολα.Τα μαλλια σου μηπως τα κανεις καρφακια?
 
SONIC είπε:
Καντε αποπειρα να μαντεψετε απο που ερχεται το δικο μου?:biglaugh::biglaugh:
Τη να πω ο Sonic ηταν,ειναι και θα ειναι το ινδαλμα μου(εστω και αν εχει ξεπεσει καπως τωρα τελευταια :icon_cry: )
Nintendo Fanboy Emulation mode on

Α... τον ....,

εκεινο τον Sonic εννοεις ????

Αν δεν το ομολογουσες ηδη :diablotin: ξεδιαντροπα :diablotin: ,θα θεωρουσα πιθανοτερο θα μπορουσες να λεγεσαι Σωτηρης Νικολοπουλος η Νικος Σωτηροπουλος (οπως και ο γνωστος θεολογος τηλεπανελιστας) η τελος παντων καπως ετσι ,στην ιδια λογικη merging.....

Nintendo Fanboy Emulation mode off

Εξορκισμος ,εξτρα νηστεια -αποχη ,διαλογισμος για απομακρυνση ολων των Νιn -tendecies για να ερθω στα ισα μου .....
 
LoL Nemo :biglaugh: (τωρα λες να συμφωνησα με τον Wally παλι ???...κλαψ...)
 
Συμφώνησες..... Ιστορική στιγμή.

Την έκατσες!!!!!!!!
 
johnk10 είπε:
sonic μου βαζεις δυσκολα.Τα μαλλια σου μηπως τα κανεις καρφακια?
Θα τα εκανα αν ειχα πλουσιο μαλλι ομως ειναι της μοιρας μου να τα εχω παντα σε στρατιωτικο στυλ :icon_cry:

Οχι οτι μου κακοπευτει βεβαια :cool:

Το δευτερο ινδαλμα μου ειναι στη μεση του avatar αλλα επειδη ειναι απο τη φυση του κακο παιδι προτιμησα να βαλω το καλο καρφοτο αγορι της Sega.

Mαγκες απο περιεργεια ειχε κανεις απο σας ονειρευτει να δουλευει στη Sega οταν μεγαλωσει? :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το bi-bi προέρχεται απο την bibi-bo.Απλά μου φαίνεται πιο χαριτωμένο έτσι.Και επειδή μου δόθηκε η ευκαιρία κατάρα στην ακατανόμαστη ξανθιά(barb..) ούτε το ονομά της δεν μπορώ να γράψω. :bash:
 
Το δικό μου nickname προέρχεται από τότε που ήμουν στο Λύκειο και πήγαινα Θεωρητική κατεύθυνση (πολύ πρωτότυπο :p ). Τότε έμπαινα πολύ συχνά στο irc, και κάθε φορά έβαζα άλλο nickname. Κάποια στιγμή δεν ήξερα τι nick να βάλω (είχα χρησιμοποιήσει πολλάαααα ονόματα μέχρι τότε), και σκέφτηκα να βάλω την κατεύθυνση που είμαι, και αποφάσισα να γίνει μόνιμο επειδή μου άρεσε σαν nickname. So simple :)
 
Το δικο μου μου ηρθε ως εμπνευση κατα την εγγραφη μου σε ενα international Καντυ Καντυ φορουμ..ετυχε εκεινες τις ημερες να εχω ξαναδει μετα απο 20 χρονια τα επεισοδια στο youtube (γιαπωνεζικα με αγγλικους υποτιτλους ) και ειχα βγαλει αφρους με την Ελιζα..παραδοξως ολοι εκει ενθουσιαστηκαν με το nickname και απο τοτε το σουρνω μαζι μου οπου και να παω..(με το αβαταρακι μου πακετο παντα!! :diablotin: )
 
ειναι μουσικη ειναι παιχνιδι ειναι τροπος ζωης ειναι απλα εγω ο GOTHIC!!!!!!!

επισης το χρησιμοποιω κ σαν τιμητικη προσφωνηση ρωτηστε κ την candy την εχω πρηξει χεχε
 
star και sky και τα δυο μου αρεσουν παρα πολυ ,τα αστερια ειδικα τοτε που πετυχα το μεγαλο μπλακ αουτ στα 80 ,ηταν φοβερο θεαμα
 
dim απο τα 3 πρωτα γραμματα του επιθετου μου.
 
ΠΑΝΔΩΡΑ τι τον έκανες τον Πλάτωνα?Ωραίο avatar τα φραουλόπουλα πολύ μου άρεσαν. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
gothic είπε:
ειναι μουσικη ειναι παιχνιδι ειναι τροπος ζωης ειναι απλα εγω ο GOTHIC!!!!!!!
επισης το χρησιμοποιω κ σαν τιμητικη προσφωνηση ρωτηστε κ την candy την εχω πρηξει χεχε
Username gothic με avatar Iron Maiden δεν ταιριάζει. Αλλαξε το ΤΩΡΑ, και βάλε Sisters of Mercy. :D :D

Το δικό μου είναι από το γνωστό παιχνίδι. Το έπαιζα ΜΑΝΙΩΔΩΣ στον 6128 μου. Η εικόνα του Μπενι Χιλ υφισταται λογω της τρέλας μου με το συγκεκριμένο κωμικό.
 
Καλωσόρισες ΠΑΝΔΩΡΑ!!!Εύχομαι το κουτάκι σου να κρύβει μόνο ευχάριστες εκπλήξεις... ;)
 
Rygar είπε:
Username gothic με avatar Iron Maiden δεν ταιριάζει. Αλλαξε το ΤΩΡΑ, και βάλε Sisters of Mercy. :D :D
εμεις οι goths εχουμε κ αρρωστημενη αισθηση του χιουμορ, :diablotin:
 
Δεν ξέρω για εσάς,εμένα ετσι με βαφτίσανε ....:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα