Ρέτρο Υπολογιστές Μελών [2006 - 2007]

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας akmakas
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
:animeek: :eek: :bigeyes: :woot: Πατρίδα...ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Η ΣΥΛΛΟΓΑΡΑ ΣΟΥ!Είσαι ένας μικρός retro-θεός!Προσκυνώ! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 
Φίλε μου χαίρομαι για την συλλογή σου και σε συγχαίρω πραγματικά..και εις ανώτερα!! :thumb:

(Δεν χορταίνω να βλέπω τις συλλογές σας...μας έφτιαξες VIKING3100!!!!!) :D
 
Amigos...σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά...:rolleyes:....μην με αναγκάσεις να αλλάξω την υπογραφή σου και να λέει....


Γιατί.... αν δεν ήταν commodore θα ήταν Spectrum Αμήν!!!!
:D


 
akmakas είπε:
Amigos...σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά...:rolleyes:....μην με αναγκάσεις να αλλάξω την υπογραφή σου και να λέει....
Γιατί.... αν δεν ήταν commodore θα ήταν Spectrum Αμήν!!!!
:D


αχαχαχαχαχα λολ
 
Βρέθηκε χώρος για πάρτυ!!
 
Μαλλον "αρμενικη βιζιτα"...αν παμε...δεν θα ξεκολαμε!!!

Συγχαρητηρια Viking!!
 
:animeek: :animeek: :animeek: To Wonderboy in Monsterland !!!!!!!! Tο αγαπημένο μου παιχνίδιιιιι:eek: :eek:

Αλήθεια ένα flipperάρκι αν το βρεί κανείς, πόσο περίπου πάει?
 
Kατσε να το δει ο Keeper...θα παθει εγκεφαλικο...τον βλεπω να ανεβαινει Σαλλονικη :D
 
O έχων δύο Interface I να δίδει το ένα :D
 
Παιδια ευχαριστω πολυ......

Η αληθεια ειναι οτι ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρεις τοσο παλια φλιπερ(αυτα που εχω ειναι και τα δυο του 76).Ακομα ποιο δυσκολο να είναι και λειτουργικα... Και αν δεν ειναι αντε να βρεις μάστορα να σου τα φτιαξει.Πλεον η αγορα απο αποθηκες και εμπορους εχει αδειάσει....(300-600ευροπουλα)

Αν θα βρεις καποιο μονο απο ιδιωτη και σιγα να μην στο δωσει.(600 και άνω) Απο την αλλη δεν ειναι και κατι που μπορεις από το ebay( και λογο βαρους) να αγορασεις και ευκολα.
 
Την αλλη φορα θα ανεβασω και foto απο το μπιλιαρδο μου....:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Χρειάζομαι ένα για το σαλόνι επειγόντως, έχω ελεύθερο χώρο, τα λεφτά τα βρίσκουμε :D

To Star Trek που έχεις το έπαιζα παιδί :)

Το σκεφτόμουν να βάλω μπιλιάρδο αλλά τελικά κατέληξα στα flipper και σε κανένα juke box.
 
Ειναι εξαιρετικο παιχνιδι και λειτουργει τελεια......

θα μπορουσα ομως και να το δωσω αν η προσφορα ηταν ακρος δελεαστικη.....
 
Δηλαδήηηηηηηη? Είναι που είμαι Αθήνα και είσαι Σαλλόνικα αλλιώς...
 
Και εγω το ενα απο Αθηνα το εφερα τι να λεει..... :)
 
Ε πως, κάτι λέει.... μεταφορικά.
 
Έξοχο ρετρό stuff φίλε Viking3100!
 
Πίσω
Μπλουζα