Ρέτρο Υπολογιστές Μελών [2006 - 2007]

παιδιά βοήθεια..

εβαλα τον αρχιμήδη στην μπρίζα και μπουταρε κανονικά

αλλα στο desktop ολα ειναι κλειδωμένα...

προφανώς πρέπει να κάνω κάπως login..

ξέρει κάποιος τι παίζει?
 
Olivetti Prodest PC128

Ηρθε, Ηρθε !!!!! Χεχε !!! Εχει και προίκα... Manuals, games, cartridges, LightPen, software....... Δυστυχώς, όλα είναι στα ιταλικά, αλλά δεν πειραζει, γιατί δεν πουλήθηκε και πουθενά αλλού..... :) Ευκαιρία να μάθουμε και ιταλικά :D

pa261699uw5.jpg


pa261701uf9.jpg


tvtimeoutput040734rv8.png


tvtimeoutput040805ej9.png


tvtimeoutput040818rr7.png


tvtimeoutput042650zb5.png


:)
 
Μιλιόρι αγκούρι απομίσκο κρόνια πολλά :biglaugh: :biglaugh:

Πολύ ωραίο ρε, καλορίζικο!
 
Με έφτιαξε πάλι...καλορίζικο φίλε μου!!
 
2 V2 σε sli ,

σε οτι οτιδηπωτε κατω απο 200 (Pentium mmx ή Κ6) (να μην σου πω pIII >233) ψιλοχαραμιζονται
 
nai to ksero Nemo, alla diatheto kai K6-II me voodoo3, opote as parei kai o 486 thn dosh tou LOL
 
Πιό άρρωστο άνθρωπο δεν έχω γνωρίσει εδώ μέσα :animeek: :animeek:
 
Βγάλε τη σκούφια σου και βάραμε... :D
 
:argue: :krach: :shout: :grindteeth: :pistolies:

:eviltongue: :eviltongue: :eviltongue:
 
Καλορίζικος....και...καλόπαιχτος..(Καλοτάξιδος δεν ταιριάζει αφού έφτασε στον νέο του ιδιοκτήτη...)...Με γιες!!!!
 
Aμ δεν έφτασε ακόμα akmaka μου..... από Αμερική αναχωρεί για να μου έρθει, ελπίζω σήμερα....
 
Ένα άριστο micro που απέκτησα πρίν λίγες μέρες από το μέλος μας pitsunami..Ενας Philips MSX VG8020..

msxvg8020jh5.jpg


Δεν ξέρω γιατί αδιαφορούμε για αυτά τα micro..ίσως επειδή δεν ήταν τόσο δημοφιλή...Εγώ πάντως το πρόσθεσα στην συλλογή μου και τον θεωρώ εξίσου σημαντικό micro του 80s....

Pitsunami...δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά..έτσι και δεν δουλεύει θα φας ban που θα πάει καπνός... :diablotin:
 
Θα έρθει και η ώρα του του MSX.... μεγειά και να τον χαρείς :)
 
Σε κανα δυο μέρες θα έχω και τον Spectrum 128K...Δεν μπορώ να περιμένω!!!
 
Το Game gear μου εφτασε μολις σημερα μαζι με 2 boxed games!!!!! Κουτι οριτζιναλ σε καλη προς πολυ καλη κατασταση και η κονσολα ειναι σε παρα πολυ καλη κατασταση εξωτερικη και ......μπινγκο.....ο ηχος λειτουργει αψογα!!!!!!!!!!!!! Και ολα αυτα μονο με 20ε. Θα ποσταρω φωτο μολις βρω χρονο
 
Πίσω
Μπλουζα