Συμμαθητές που αργότερα έγιναν διάσημοι

Καλά και διάσημο δεν τον λες, πάντως κάποιοι ίσως τον ξέρουν

Πάνος Σακελλαρόπουλος (στο σχολείο τον ξέραμε Τάκη) εμφανίστηκε στο 2ο κύκλο του big brother και σε ένα δύο επεισόδια της Λάμψης. Τώρα αν δεν κάνω λάθος κάνει δημόσιες σχέσεις σε νυχτερινά μαγαζιά.

[edit] Dead pic [edit] 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στο γυμνάσιο για μια χρονιά είχα καθηγητή αδερφό ενός διάσημου ηθοποιού θεάτρου-τηλεόρασης, γνωστό για τη σχέση του με σταρ του παλιού κινηματογράφου και μετά με πολιτικό... :zip:
 
Σαφέστατο.. σαν είδηση του STAR Channel. :D
 
ΧΑΧΑΧΑ!!!! :biglaugh:

Παρακαλώ, υποψηφιότητα για ποστ της χρονιάς!!! :D
 
Πλάκα πλάκα νομίζω ότι το βρήκα, στον Κώστα Σπυρόπουλο αναφέρεσαι;
 
Μου φαίνεται ότι εδώ μέσα πρέπει να λύσουμε γρίφους! Μία η "Πόπη" που μάλλον είναι "κατά 99%" η Χατζηδημητρίου (πού να τη φανταζόταν η Ποπάρα τέτοια επιτυχία στο ποστ) και μία ο Αγνωστος - Χ ηθοποιός. Μήπως εννοείς το Σπυρόπουλο? Αποκάλυψη τώρα! :p :p:p
 
(αδελφος) Κιμουλης;
 
Τα είχε με πολιτικό ο Σπυρόπουλος;;;; :xm:

Και εγώ τον Κιμούλη (αδερφό) υποψιάζομαι...
 
Βικη Καγιά.

Συμμαθητρια στο λυκειο, την προλαβα για 2-3 μερες μετα αλλαξε σχολειο για καποιο λογο.
 
κι εγώ Κιμούλη ψηφίζω... :p

εγώ που έτρωγα όλο το φοιτητικό μου χαρτζηλίκι στο μαγαζί-μπουάτ που τραγουδούσε ο Οικονομόπουλος στην Κομοτηνή, προ Dream Show πιάνεται;;; δεν ήμουν μαθήτρια, ήμουν φοιτήτρια... :p :p:p:p ε;;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
!!

...και γω λόγω επαρχίας, δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιον απο το Λύκειο που έγινε διάσημος...

Στο πανεπίστήμειο και στο στρατό βέβαια είχα αρκετούς...αυτός που αξιζει πιο πολύ να αναφέρω είναι ο Shawn Fanning ..Είμασταν σε μια τάξη μαζί στο πανεπιστήμειο..αυτος πρωτοετής στο πρώτο τρίμηνο και γω στον τελευταίο ετος.

Το μάθημα ήταν "ανοιχτό" κοινονιολογία ή κατι τέτοιο και καθόμασταν δίπλα...Ο τυπάκος κλασικο αμερικανάκι με το baseball cup δεν του φαινόταν με τίποτα τι genious ήταν..μιλήσαμε λίγο και είχε πλάκα...μάλιστα μια φορά μιλoύσαμε για games και μου είχε φέρει "πειρατικό" το fallout 2 :) το πολύ να ήρθε 10 φορές στην τάξη. Από ότι ξέρω πάντως δεν τελείωσε κάν το πανεπιστήμειο
 
thamonas είπε:
το πολύ να ήρθε 10 φορές στην τάξη.
Η αλήθεια είναι πως είχε σοβαρή δουλειά ο άνθρωπος... ;)

wikipedia είπε:
After graduating from Harwich High School in 1998, Shawn enrolled at Boston's Northeastern University. Shawn rarely attended class and spent Christmas break working at the Hull, Massachusetts chess.net office with his uncle John pushing himself to get the Napster system completed. The system was launched in early 1999.
Αν πατούσε στη σχολή σου δεν θα μπορούσε όλη η δική μου σχολή (και πολλές σχολές ακόμα φαντάζομαι...) να αποκτήσει σε δευτερόλεπτα την ηλεκτρονική δισκοθήκη των ονείρων τους... ;)

//Σου έφερε το Fallout 2 πειρατικό??? :D ΡΟΦΛΟΛΜΑΟ!!! Φαινόταν πάντως από τότε... #)
 
Ο thamonas είναι ασυζητητί ο νικητής του thread! :eek:
 
Ποιός νοιάζεται για τον Shawn Fanning όταν άλλοι δηλώνουν συμμαθητές με την Βίκυ Καγιά;;; :xm:
 
Καλα αν δεν ηταν ο Πατακης να σας εβλεπα :Ρ
 
Πες τα για το Πατάκη!!!!!

Όσο για τη καγιανά Γιατρέ μου who cares; Έχουμε κλιματιστικά που μας παγώνουν οικονομικότερα το καλοκαίρι.......
 
Καλά, κράτα τον Shawn Fanning εσύ! :p
 
buzzer είπε:
Στο δημοτικό τότε δεν ασχολούμασταν ακόμα με τα κοριτσάκια!
Θα γίνω λίγο αδιάκριτος,αλλά έχεις περάσει τα δεύτερα -άντα?Αν θες μου λες φυσικά!Ή είσαι 37-38?Πάντως σε ένα site με βιογραφικό της Σαμπρίνας λέει ότι γεννήθηκε το 1973,απλά θέλω να μάθω την ηλικία της τόσο πολύ,χρόνια έλιωνα για αυτή,είναι τόσο sexy!

Πάντως κι εγώ αν και δεν είχα τόσο διάσημους συμμαθητές,στο σχολείο που πήγαινα για λίγα χρόνια όταν είχα φύγει από Αθήνα και φοιτούσα στην Ηλεία είχα συμμαθητή αυτόν που βγήκε "καλύτερα οπίσθια" σε διαγωνισμό στην Ελλάδα και στη συνέχεια πήγε στο εξωτερικό χωρίς να πάρει καλή θέση,και επίσης στο ίδιο σχολείο αλλά σε μεγαλύτερη τάξη πήγαινε ο γιος του Μαραγκού,ενός ποδοσφαιριστή παλιού!Και στη σχολή που σπουδάζει ένας φίλος μου και έχω γνωστούς,είχε περάσει η Ελεάνα Παπαιωάννου,αλλά μετά πήρε μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μιας και κάποιοι ανεφεραν παιδια διασημοτητων θα πω κι εγώ για καποιους που γνωρισα.

Ο ένας ειναι ο γιος του ηθοποιου Τασου Κωστη (ο παχουλος φιλος του Δόγκανου, ο "Δημούτρης"). Τον γνωρισα στον στρατό πριν απο 9 χρονια, ειμασταν στον ιδιο λόχο. 'Εχει ίδια μάγουλα με τον πατερα του :D :D

Επεισης γνωριζω και τον γιο του Γιώργου Κωνσταντίνου (Χρειαζονται συστασεις?) Είναι φίλος ενος κολλητου μου και όταν τον είδα πρωτη φορα ειπα στον φίλο μου "ρε αυτος μοιαζει με τον Κωνσταντινου" και μου ειπε απλα στην ψύχρα "ναι ειναι ο γιος του" :eek: . Ο τυπος παντως ειναι πολυ καλο παιδι και πηγαινουμε καμια φορα σπιτι του και παιζουμε πολυπλοκα επιτραπεζια φαντασιας που αγοραζει απο το εξωτερικο (κανουν το Hero Quest να μοιαζει με φιδακι)....
 
Πίσω
Μπλουζα