Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μήπως τελικά και οι της Αθήνας να κανονίζαμε μιά συναντησούλα Σάββατο μεσημέρι και να το συνδυάσουμε με μασαμπούκα και κρασάκι;;;

Μου φαίνεται αποτελεσματικό... :wait2:

(Εκείνο το φιλέτο γαλοπούλας... κάτι μου κάνει... :dribble: :dribble: :dribble:)
 
Πολυ λυπηθηκα που δεν μπορεσα να παρεβρεθω στην τελευταια θεσσαλονικιωτικη συναντηση :( Αλλα στην επομενη θα ειμαι σιγουρα εκει :)
 
οχι ρε.. εγινε συναντηση..? και εγω δεν ήρθα..? δεν ηξερα οτι θα ηταν στο επισημο.. και αυτές τις μέρες δεν εμπαινα στο νετ! :shake:

Δεν το πιστευω... εχασα να δω ατομα που δεν ξαναδα..? εχασα να δω άτομα που ήδη γνώρισα.. :banghead: :banghead:

ααααχ :cry: :cry: :cry:

Δεν το πιστευω, θα έρχομουν αν το ηξερα, θα το παλευα.

Πότε θα ξαναγίνει και άλλη..? Και πως θα ξαναμαζευτουμε παλι..?

Ο sofologiotatos θα φυγει, η Ντομ το ιδιο, η Καμπια θα γεννησει...

Μήπως αυτό το Σαββατο βρε παιδια..? :dribble: Εσεις σαλονικιοί είστε, ευκολα βρισκεστε.. εγω ερχομαι..!

(πολυ πικρα, πρωι πρωι)
 
Παιδιά ήταν πολύ ωραία το Σάββατο! Η παρέα, η ατμόσφαιρα στη χιονισμένη (μάλλον χιονιζόμενη) πόλη, ο επίλογος με το ρετροπαιχνιδάδικο και τα πάμπολλα καλούδια που είχε. :) Χάρηκα πολύ που ξαναβρήκα την Κάμπια μετά από μήνες και γνώρισα δύο από τα νέα μέλη του φόρουμ. Κρίμα για την άρρωστη κι ελπίζω αναρρωνύουσα Δομνίκη, για την απογοητευμένη και πεσμένη από τα σύννεφα Λορένα, και για τους υπόλοιπους που εύχομαι να μας τιμήσουν με την παρουσία τους στην πίτα.

 


Τί λέτε, να κανονίσουμε και τα της πίτας; Για Σαββατοκύριακο πώς σας φαίνεται; Προτείνετε όποια ώρα θέλετε, διότι εγώ ως γνωστόν είμαι ο εύκολος της υπόθεσης.
:cool:
 
ναι... ναι.. ναι αυτό το Σάββατο!

ναι ναι ναι... αυτό το Σαββατο!

Μεσημέρι αν γινεται, να προλάβω να ερθω, και να προλάβω να φύγω!

θελω να σας δω όλους.... αχ!!!! κανονιστε!
 
Να προτείνω την Κυριακη 4/1/2009 ??? Το απογευματακι καλα ειναι? Ας πουμε κατα τις επτα (19:00) ?
 
Σαββατο...? μηπως Σαββατο?

Αν ειναι (εστω) κυριακη πρωι βρε παιδια, εχω ταξιδι την επομενη να προλάβω να γυρίσω!

Αλλά Σαββατο.....! please
 
Προτεινω κοπη πιττας την Κυριακη 4/1...και ραντεβου στις 19:00 στην Καμαρα (κλασικα ;) )

Και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ΟΛΟΥΣ :clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κυριακη και τόσο αργα (7 το απογευμα) σιγουρα δεν θα μπορεσω.

Αν βολευει και τους υπολοιπους, θα ανεβω τοτε σιγουρα την επομενη φορα.
 
Δηλώνω παρουσία από τώρα (εκτός απροόπτου).Όποια μέρα μέσα στο Σαββατοκύριακο σας βολεύει καλύτερα,ώστε να έρθουν όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη.Καλή πρωτοχρονιά!
 
:hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah:!!!!!

Γιατί χοροπηδώ σαν το λολό;;...Μα γιατί μάλλον θα μπορέσω να παραβρεθώ είτε το κλείσετε το Σάββατό είτε την Κυριακή!

:happyjump: :happyjump:...είπα να το εκμεταλλευτώ και να κάνω και καμιά γυμναστική,μην ενοχλείστε... :D
 
Αυτη τη χρονια Candy μου θα ειμαστε περισσοτεροι απο 3 :cheers:
 
Καλή χρονιά συμφορουμίτες και συμπατριώτες! ΟΚ για την Κυριακή, φυσικά. Κρίμα που ο Στάρμπακας δεν θα είναι... Θα χαρώ πολύ να ξαναδώ την Κάντυ και τη Δομνίκη, και να γνωρίσω την δεσποινίδα Πιπερίτσα! Πάντως Λορένα αν πρόκειται να έρθεις ούτως ή άλλως το Σάββατο, δώσε σημεία ζωής μήπως και πάμε για έναν ανεπίσημο καφέ, διότι εγώ θα είμαι γενικά στο κέντρο. Όποιος άλλος θέλει, ευπρόσδεκτος. Ποιος αναλαμβάνει την πίτα;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραια. Οποτε το "κλεινουμε" για αυτην την Κυριακη 4/1/2009 στις 19:00.

Τοπος συναντησης Καμαρα.

Πραγματι ποιος θα αναλαβει να φερει την βασιλοπιτα? Εγω λογο του δρομου που ερχομαι (περιφερειακό) δεν θα μπορεσω!!
 
Αν θέλετε μπορώ να φέρω εγώ την βασιλόπιτα.Απλά να κάνουμε μια λίστα ατόμων ώστε να υπολογίσουμε πόσοι θα είμαστε και τι μέγεθος πίτας θα πάρουμε.Με μια πρόχειρη εκτίμηση υπολογίζω γύρω στα 9 άτομα (μαζί με τα μη μέλη που θα παραστούν).

Kambia

domniki

misspepper77

Sofologiotatos

candy
 
Να δηλωσω και εγω συμμετοχη στην κοπή. Λορένα εαν εισαι αυριο Θεσσαλονικη για πες για να παμε για εναν καφε.

Οπότε:

Kambia

domniki

misspepper77

Sofologiotatos

candy

Bradypous
 
θα ελεγα να παρουμε την πιττα αφου συναντηθουμε...περσι ειμασταν ελαχιστοι.
 
Λοιπόν.. αν αποφασισω και ανέβω (που το σκέφτομαι σοβαρά) παιζει να τα πούμε λίγο νωρίτερα..? οχι πολύ.. κανά 2.30 ωρες μονάχα! :D

Ή έστω, με μερικους απο εσας, μέχρι να έρθουν και οι υπόλοιποι..
 
Μπορώ να ερθω νωριτερα εαν αποφασισεις να ερθεις.
 
Αν μείνει κανένα κομμάτι από την πίτα, μου το στέλνετε.

Εδώ πάντως έχει ήδη 30 πόντους χιόνι και προβλέπετε να χιονίζει όλη την νύχτα.

Αποκλειστήκαμε (αστειέομαι). Καλά να περάσετε αύριο παιδιά στην κοπή της πίττας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα