Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Αν και νομίζω ότι με τον Optimus τους κάναμε όλους να βαρεθούνε ;) . Χάρηκα πολύ που γνώρισα όλα τα παιδιά άσχετα αν δεν μιλήσαμε πολύ με όλους, αλλά φαντάζομαι έτσι γίνεται πάντα. Κάποιους τους ξέρεις περισσότερο, κάποιους πάλι όχι.... Την επόμενη φορά πιστεύω να τα πάω λίγο καλύτερα :)
 
Εγώ ευχαριστώ ολα τα παιδιά για την τιμή που μου έκαναν και για τα καλά τους λόγια. Επίσης ευχαριστώ και τον geoanas που ήρθε από μακριά για να με(μας) δει. Δε μ'αρέσει ποτέ να περιαυτολογώ, αλλά είμαι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ! :D :p
 
Φυσικά το κεντρικό πρόσωπο της συνάντησης ήταν ο φερόμενος και ως ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ Ryqar που έκανε και τόσα χιλιόμετρα για να δει τις φάτσες μας (και να τον ξανά-δούμε).

Κατ τα άλλα νομίζω ότι ήταν μια ιδιαίτερα πολυπληθής συνάντηση σήμερα (11 νοματαίοι).

Αφού όπως ανέφερε πιο πάνω και η κάμπια τους περίμενα κανά τεταρτάκι, εμφανίστηκαν σιγά σιγά και οδεύσαμε προς παραλία μεριά για τον καφέ. Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα τον Sofologiotato τον geona τον Chris TO τον Οptimus και τον Starbuck και που ξαναείδα τους υπόλοιπους πάλι.

picture.php


Οι κυρίες της συνάντησης D@reDevil, κάμπια και Λορένα

picture.php


Από δεξιά D@reDevil, Λορένα, Chris TOS, TEΡΑΣΤΙΟΣ ή Ryqar, geonas, sofologiotatos, Optimus και kampia

picture.php


Δεν κατάλαβα εγώ, ήταν ξεχύχτης? απέκτησε τικ? τον τσίμπηκε μέλισα? μας έκανε πλάκα? πάντως μιλάμε για το τιμώμενο πρόσωπο της συνάντησης τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Ryqar

picture.php


Είχαμε και φωτογράφο στην συνάντηση (εκτός από μένα)

Mετά τον καφέ ακολούθησε η μασαμπούκα σε γνωστό ταβερνείο της Θεσσαλονίκης (το οποίο φοβάμαι ότι θα γίνει πλέον καθεστός. Στην παρέα μας ήρθε και ο Starbuck (προηγουμένος είχε αποχωρήσει ο geonas λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων που είχε).

picture.php


Τελικά τίποτα δεν φάγαμε

Συνεχίζετε........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tsalk είπε:
Mετά τον καφέ ακολούθησε η μασαμπούκα σε γνωστό ταβερνείο της Θεσσαλονίκης (το οποίο φοβάμαι ότι θα γίνει πλέον καθεστός.
Σιγά μη γίνει και καθιστός :p :D

Το ΤΙΚ οφείλεται στην έλλειψη υαλοκρυστάλλων ηλίου το τελευταίο διάστρεμμα.
 
Πολύ χαίρομαι που περάσατε τόσο όμορφα και πραγματικά λυπάμαι που δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στην συνάντηση.Ευελπιστώ πως σύντομα θα επαναληφθεί το γεγονός με τον τελετάρχη παρόντα.Πάντα τέτοια!
 
Πάνω από την Λάρισα δεν είναι Τελετάρχης. Η κάμπια θα αναλάβει καθήκοντα Τελετάρχη για τις συναντήσεις της Θεσσαλονίκης.
 
"Ναι χαρηκα που ειδα τον Rygar - που μιλησα με τον geoana - που δοκιμαζαμε καπαρντινες με τον Tsalk..." καλα βρε τους Αγγελους του Τσαρλι δεν τους ειδε κανεις σας ? Παλι καλα που εβγαλαν μαζι μια φωτογραφια μπας και σας θυμησουν τιποτα... :p

Χαιρομαι που περασατε καλα - λυπαμαι που δεν μπορουσα να ειμαι εκει, και ευχαριστω πολυ για την φωτογραφια ;)
 
picture.php


Περιμένωντας τον κόσμο να μαζευτεί ανακάλυψα σε ένα πάγκο με βιβλία αυτά που βλέπεται

picture.php


Δεν έχασε την ευκαιρία η κάμπια

Τελειώνω (απόψε) έχω και άλλες

picture.php


Οι συζητήσεις...περί ύψους εδώ τελειώνουν. Τα σχόλια δικά σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποιος ειναι αυτος ο ζουμπας διπλα στη διμετρη Λοενα ??

Καμπιουλα φανταζομαι τους ψαρωσες κανονικα με τον Κυβο του Ρουμπικ ε ?
 
Χαίρομαι που περάσατε καλά, και που το Σαλωνικιώτικο meeting επαναλήφθηκε 2,5 χρόνια περίπου έπειτα από το πρώτο.

Σημείο αναφοράς ο Geoanas που είχε παρευρεθεί τότε αλλά παρευρέθη και στο τωρινό.

Για τις κοπέλες της Βόρειας Ελλάδας δεν μπορώ να πω τίποτε. Είμαι λάτρης του ωραίου (και όχι ασθενούς) φύλλου και το ξέρουν όσοι με ξέρουν.

ΑΛΛΑ θα μείνω ιδιαίτερα στην παρουσία της Ξαδέρφης Kambia λέγοντας ότι είναι υπέροχη και οπτικά, εκτός από τον, πραγματικά, άψογο χαρακτήρα που διαθέτει. Φαίνεται ότι η μικρή που ήρθε στη ζωή της την κάνει πραγματικά και λάμπει. Ξαδέρφη να μου φιλήσεις τη μικρή!

Μένω στα λόγια του φίλου Paspartoo και λυπάμαι που δεν ήμουν κι εγώ εκεί, μια και η Θεσσαλονίκη είναι η μεγάλη μου αδυναμία από όλες τις πλευρές.

Λύστε μου, όμως, μια απορία: Αυτόν τον Ρίγανη τι τον θέλατε εκεί μαζί σας ρε παιδιά; Μια χαρά είστε όλοι, δεν φοβηθήκατε μη σας δαγκώσει; :D :D

ChrisTOS, Bradypous, Optimous και Sofo, μορφές όλοι σας ρε!!!!!!!!!!!!!!!
 
Πραγματικά φαίνεται ότι περάσατε πολύ όμορφα... τώρα πραγματικά ζήλεψα κυρίως γιατί θα ήθελα να σας γνωρίσω όλους σας από κοντά.... Ποιος ξέρει κάποια άλλη φορά... σε κάποια άλλη συνάντηση.... #) #)
 
Άντε... καιρός να κανονίσει ο κος Τελετάρχης και μιά συνάντηση για τα παιδιά της Αθήνας... :p
 
picture.php


H καμπιούλα.....με την αφεντιά μου

picture.php


Πεινούσε...πολύ
 
Πολυ χαιρομαι που περασατε τελεια και λυπαμαι που δεν ημουν παρουσα :( Την επομενη φορα...

Rygar το εκανες το θαυμα σου: αφου ηρθαν στην συναντηση οι Christos (που δεν εχει ερθει ΠΟΤΕ σε συναντηση), Optimus και D@redevil (που επιτελους εδειξε το πραγματικο της προσωπο) ηταν ιστορικες οι στιγμες! Λιγο ακομα και δεν θα γνωριζα τον Sofologiotato με μουσι!

Καλα να περνατε παιδια :clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είδαμε επιτέλους τις "φάτσες" πολλών μελών που δεν είχαμε δει ποτέ !!!

Καλή συνάντηση κάνατε απ' ότι φαίνεται και είπατε,well done !

@ Geoanas

Έχεις βρει το μυστικό της αιώνιας νιότης και δε μας το λες ρε μεγάλε ;;; :D :D
 
Βαλατε τα γυαλια στο Αθηναικο division που τωρα τελευταια ειναι ραθυμο... :)
 
Παντα τετοια παιδια, και να αρχιζουν να γινονται συγκεντρωσεις και σε αλλες ενδιαμεσες πολεις, μιας και βρισκω την ιδεα του να γνωριζουν τα παιδια νεες παραστασεις και εικονες που να συνδιαζονται με το γνωστο φιλικοτατο κλιμα των συγνετρωσεων του φορουμ, απιστευτο συνδιασμο.

Wally είπε:
Βαλατε τα γυαλια στο Αθηναικο division που τωρα τελευταια ειναι ραθυμο... :)
Mεσα σεπτεμβριου θα γινει ΤΗΕ Gathering, wally.. ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα