Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να περασετε ολοι πολυ καλα..αν και ειμαι σιγουρος αν κρινω απο την προηγουμενη συναντηση θα ειναι τελεια!!!
 
bspus είπε:
Καλα να περασετε!
Ο δικος μας τελεταρχης που βρισκεται? Καιρος ειναι να κανονιστει και καμια συναντηση Αθηνα
Από την προηγούμενη συνάντηση στην Αθήνα, έχω βρεθεί για καφέ με τις παλιόφατσες πάνω από 5 φορές. :)

Υπάρχουν τα pm και, πια, τα τηλέφωνα, δεν περιμένω τον δόντια!!!!!! :p :p
 
Τί έγινε βρα παιδιά? Τόσα άτομα από Θεσσαλονίκη και την τριγύρω περιοχή και μόνο ο Τsalk, εγώ και ο ChrisTOS θα ήμαστε? Αντε να βλέπω κόσμο. Και καινούριο κόσμο επίσης. ΑΝΤΕ λέμε....
 
Μακάρι να μπορούσαμε να ξαναέρθουμε. Θα περιμένουμε όμως φωτογραφίες και όλα τα παρασκήνια!
 
Καλέ!! Γιατί τελευταία στιγμή η ανακοίνωση????? Τι να πρωτοπρολάβω η δόλια???? :burn: Ψώνια? Κομμωτήριο? Φρύδι? Προσθετική? Laser? Λιποαναρρόφηση? Να φτιάξω το σουφλέ που υποσχέθηκα στην Kambia?:nervous: Με αγχώσατε!!!!:biglaugh:

Βάλτε και μένα μέσα εκτός απροόπτου πάντα...

Μήπως πρέπει να κρατάω κάτι για αναγνώριση όπως ο Κωνσταντίνου στα χτυποκάρδια στα θρανία?? Μια bibi bo ας πούμε??:biglaugh:
 
soufle είπε:
Βάλτε και μένα μέσα εκτός απροόπτου πάντα...

Μήπως πρέπει να κρατάω κάτι για αναγνώριση όπως ο Κωνσταντίνου στα χτυποκάρδια στα θρανία?? Μια bibi bo ας πούμε??:biglaugh:
Μην αγχώνεσαι κατ αρχήν. Θα σε κρίνουμε επιεικώς. (Αστιεύομαι)

Τώρα για την αναγνώριση που λες είναι πολύ εύκολο να μας γνωρίσεις.

Θα χλαπακιάζουμε κάτι από το διπλανό ζαχαροπλαστείο (οπότε θα μας γνωρίσεις εύκολα)!!!!
 
Καλού κακού, στείλτε κανένα κινητό στο κορίτσι μας, αν και με το soufle που θα κουβαλάει δύσκολα θα ξεφύγει από το άγρυπνο μάτι της Κάμπιας μας... :p

Άσχετο... ο δικός μας ο τελετάρχης δεν έχει συγκινηθεί ακόμη;;;; :xm:
 
Juanita είπε:
Καλού κακού, στείλτε κανένα κινητό στο κορίτσι μας, αν και με το soufle που θα κουβαλάει δύσκολα θα ξεφύγει από το άγρυπνο μάτι της Κάμπιας μας... :p
Άσχετο... ο δικός μας ο τελετάρχης δεν έχει συγκινηθεί ακόμη;;;; :xm:
Η κάμπια συνήθως αργεί (για καλή μου τύχη). Αν βρει soufle όταν έρθει............

Τώρα για τον Τελετάρχη σας δεν ξέρω τι έγινε. Πάντως όταν κατέβω στην Αθήνα θα οργανώσω κάτι εγώ.
 
tsalk είπε:
...Τώρα για τον Τελετάρχη σας δεν ξέρω τι έγινε. Πάντως όταν κατέβω στην Αθήνα θα οργανώσω κάτι εγώ.
Tί κάνεις το άλλο Σάββατο;;;; :p
 
Καλα να περασετε παιδια
 
Τι???? Θα έχει σουφλέ? Θα είμαι στην ώρα μου τότε (μή σου πω και πιο νωρίς :D )
 
Παιδιά υπάρχει ένα μεγάλο πρόβλημα που λέγεται ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.

Με δεδομένο οτι τα εγκαίνια είναι αύριο έχουν οργανωθεί κινητοποιήσεις και πορείες από το κέντρο προς την έκθεση μέχρι το Σάββατο το απόγευμα. Με λίγα λόγια το κέντρο της πόλης θα είναι κόλαση, οι δρόμοι κλειστοί και θέλω να πιστεύω πως δεν θα υπάρχουν επεισόδια (αν και αμφιβάλω με την αγανάκτηση του κόσμου).

Αν συμφωνείται να την μεταφέρουμε την συνάντηση για το επόμενο Σάββατο νομίζω πως θα ήταν καλύτερα. Διαφορετικά εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να έρθω. Σόρρυ αλλά έρχομαι και από ανατολικά και για να περάσω το κέντρο πρέπει να ξεκινήσω να έρθω από σήμερα!!! Για περιφερειακό ούτε συζήτηση να χρησιμοποιήσω γιατί όλοι από κει θα κινηθούν.
 
Φυσικά αντί για κέντρο θα μπορούσε ο τόπος να μεταβληθεί κάπου προς τα ανατολικά ή προς τα δυτικά. Μην νομίζεις, ειδικά για το μεσημεράκι δεν θα έχει ιδιαίτερο πρόβλημα ο περιφερειακός.
 
Ανατολικά θα με βόλευε αλλά είναι πακέτο για τα παιδιά που έρχονται εκτός Θεσσαλονίκης. Οκ θα έρθω... το πολύ πολύ ξεκινάω και αν δω οτι δεν πάει το πράμα γυρίζω πίσω.
 
Καλά, ας δούμε τι θα πουν και τα άλλα παιδιά...
 
Δεν εχω προβλημα να ερθω ανατολικα.

Αστικα θα λειτουργουν? ταξι? η κατι αλλο εστω? Θα πρεπει να το κανονισουμε
 
η συνάντηση θα γίνει κανονικά στην ώρα και στο μέρος που έχουμε πει.
 
tsalk είπε:
Τώρα για την αναγνώριση που λες είναι πολύ εύκολο να μας γνωρίσεις.

Θα χλαπακιάζουμε κάτι από το διπλανό ζαχαροπλαστείο (οπότε θα μας γνωρίσεις εύκολα)!!!!
Ααααα!!! Τώρα το κατάλαβα! Ο τόπος συνάντησης δεν ορίζεται τυχαία (δεν νομίζω) δίπλα στο ζαχαροπλαστείο!! Εξυπηρετεί απλά την αναγνώριση των μελών μεταξύ τους!! Και άσε τις κακές γλώσσες να λένε... :D :D

Juanita είπε:
Καλού κακού, στείλτε κανένα κινητό στο κορίτσι μας, αν και με το soufle που θα κουβαλάει δύσκολα θα ξεφύγει από το άγρυπνο μάτι της Κάμπιας μας... :p
Καλή μου που μένεις να σου στείλω το sοufle μαζί με το ταψί και το μισό γνωστό ζαχαροπλαστείο???? :bow: Έχουν να με πουν κορίτσι από την περίοδο του...μεσοπολέμου :D :D:D Να 'σαι καλά γλυκιά μου πολύ το χάρηκα!!! :flower: #) :D

Οκ παίδες!! Την είχα ξεχάσει και εγώ τη ΔΕΘ. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!! Θα τα πούμε αύριο!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα