Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Και εγώ, και εγώ! (Το δήλωσα σε κάποιο facebook/macebook/κλπ και ξέχασα να το αναφέρω εδώ :)
 
ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

μια ακομη συναντηση ελαβε τελος!!!ηταν η πρωτη μου συναντηση και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις!!!!!!ολοι ειστε ενας κι ενας!!!μακαρι να γινονται σε πιο συχνα αυτες οι συναντησεις!!!!!!!!!!περιμενω και τις δικες σας εντυπωσεις!!!πως σας φανηκα?ημουν καλο παιδι?:biglaugh:
 
morpheusthegod είπε:
μια ακομη συναντηση ελαβε τελος!!!ηταν η πρωτη μου συναντηση και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις!!!!!!ολοι ειστε ενας κι ενας!!!μακαρι να γινονται σε πιο συχνα αυτες οι συναντησεις!!!!!!!!!!περιμενω και τις δικες σας εντυπωσεις!!!πως σας φανηκα?ημουν καλο παιδι?:biglaugh:
Photos or it didn't happen:)
 
εγινε και ηταν και πολυ καλα!!!!!!οποιος δεν ηρθε εχασε παντως!!!!
 
θα μπουνε ολες οι φωτο? και οι φωτο ντοκουμεντα?
 
μια πολύ ωραία συνάντηση έλαβε τέλος.!!αν και πρώτη συνάντηση ..φοβερές εντυπώσεις απο ολη την παρέα ...! και ελπίζω να επαναληφθεί ..το σημερινό.!! *περιμένω και τις δικές εντυπώσεις * :)
 
Χμμμ... εκει μπορεί να πέσει λογοκρισία...
 
kouikaras είπε:
Χμμμ... εκει μπορεί να πέσει λογοκρισία...
Επ, απαιτώ να λάμψη η αλήθεια στο φόρουμ ή όλα ή τίποτα!

Δεν θα σας έχουμε εδώ με πονηρά χαμογελάκια λες και βγήκατε από ρωμαϊκό όργιο και μας δείχνεται μόνο τα φαγητά.:Ρ
 
θα πεσει λογοκρισια ή θα αρχισουν οι εκτελεσεις απο καποιους? :bash:
 
:cool: ωωωχχχχχχ ... θα βγούνε πολλά στην φόρα.....!
 
οργια παντως δεν γιναν!!!!ολη η αληθεια θα λαμψη με τις φωτο!!!!καντε λιγη υπομονη please...!!!!
 
morpheusthegod είπε:
οργια παντως δεν γιναν!!!!ολη η αληθεια θα λαμψη με τις φωτο!!!!καντε λιγη υπομονη please...!!!!
Είπα "λες και" όχι τίποτα άλλο μην γίνει καμία στραβή πάλι σήμερα.:Ρ
 
α πα πα πα....!!!!εμεις ειμαστε καλα παιδακια...!!!δε κανουμε τετοια πραγματα!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh: :diablotin: :diablotin:
 
πολλά συγχαρητήρια στο δημιουργό του βίντεο....!! ειναί φανταστικό.
 
Βλέπω ότι αρχίσαν ήδη τα πρώτα σχόλια. Υπομονή παιδιά, θα μάθετε πως περάσαμε και βεβαίως θα δείτε και φωτογραφίες.

Ήταν μια απ τις καλύτερες συναντήσεις κατά την προσωπική μου άποψη. Είμασταν πάνω από 10 άτομα κάποια στιγμή και βεβαίως υπήρχαν και 4 καινούργια μέλη και από εκεί και πέρα το παρόν έδωσαν και οι λοιποί γνωστοί...άγνωστοι.

Το παρόν έδωσαν οι εξής

kampia

d@redevil

soufle

Optimus

Λορένα

centurion

kouikaras

cybermaniac

morpheusthegod

Ευπαλίνος

tsalk

ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον.

Το πρόγραμμα περιελάμβανε καφέ σε γνωστό μαγαζί στην πλατεία Αριστοτέλους και μια μικρή μασαμπούκα στην συνέχεια.

Αυτά περισσότερα.......προσεχώς

Να μην ξεχάσω να αναφερθώ στους καινούργιους φίλους μας τον Eυπαλίνο, τον kouikara και βεβαίως τους morpheusthegod και cybermaniac από τους οποίους έχω τις καλύτερες εντυπώσεις, μια που όλοι μαζί δεσαμε σαν παρέα και περάσαμε καταπληκτικά.
 
ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα λογια!!!!κι εγω ειχα τις καλυτερες εντυπωσεις απο ολους σας!!!!ποτε με το καλο οι φωτο? θα μπουνε ολες ή λες να υπαρξει λογοκρισια και να υπαρξουν μαζικοι εκτελεσμοι?
 
και ειδού κάτι για το οποίο θα γίνει αρκετή συζήτηση... ;)

Loukoumades.jpg


Η φωτογραφία δεν είναι η original. Απλά λειτουργεί σαν υπονοούμενο...
 
αμαν...απο τωρα ξεκινησαν τα ντοκουμεντα?

ναι αλλα ειχαν και κατι αλλο μαζι οι λουκουμαδες...!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα