Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
και οχι μονο...

που ειναι ομως οι φωτο οοοοοεεεεεεεοοοοοο?

αντε να κανονιζουμε σιγα σιγα και την επομενη μαζωξη!!!!

εεε τι λετε????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
morpheusthegod είπε:
που ειναι ομως οι φωτο οοοοοεεεεεεεοοοοοο?αντε να κανονιζουμε σιγα σιγα και την επομενη μαζωξη!!!!

εεε τι λετε????
Ναι, και γιατί να μην την κάνουμε στην Κρήτη;
 
Κάντε μια συνάντηση και εσείς στην Κρήτη. Φαντάζομαι είστε αρκετοί εκεί.
 
tsalk είπε:
Κάντε μια συνάντηση και εσείς στην Κρήτη. Φαντάζομαι είστε αρκετοί εκεί.
Ωπ, δίνεις ιδέες τώρα! Ψήνομαι, αλλά πόσοι θα μαζευτούμε;;; :xm:
 
και γιατι δεν ερχεστε μια βολτα μεχρι τη Θεσσαλονικη?
 
Εμ, πολύ θα το ήθελα, αλλά δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο... Δεν είναι που λέμε ένα τσιγάρο δρόμος! :p Αλλά αν βρεθούμε πολλά κρητικάκια, θα μπορούσαμε να οργανώσουμε μια μάζωξη κι εδώ κάτω! :)
 
μηπως να καναμε καναμε καμια πανελλαδικη μαζωξη εδω πανω?πλακα θα ειχε!!!θα πιασουμε ενα μαγαζι μονοι μας και δε θα ξεκολλαμε με τιποτα!!!!!
 
Kαι επειδή δεν θέλω να σας κάνω να περιμένετε άλλο πάρτε την πρώτη δόση από τις φωτογραφίες της συνάντησης!

picture.php


kampia, soufle, Lorena, tsalk, Ευπαλίνος, Optimus,cybermaniac

picture.php


Lorena, Ευπαλίνος, Optimus, cybermaniac, morpheusthegod, d@redevil,centurion, kampia, soufle

picture.php


Δεν θα μπορούσα να διαβάζω κάτι άλλο, παρά μια Ραδιοτηλεόραση του 1977!!!!
 
πολυ καλες οι φωτο!!!!!κουκλια ειμαστε ολοι!!!!!μπραβο!!!που ειναι οι αλλες?που ειναι τα αλλα τα ντοκουμεντα???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
morpheusthegod είπε:
πολυ καλες οι φωτο!!!!!μπραβο!!!που ειναι οι αλλες?που ειναι τα αλλα τα ντοκουμεντα???
Y Π Ο Μ Ο Ν Η !!!!!!!!

ένα ένα τα χτυπήματα!!!!
 
θα το παμε σαν βασανηστηριο?να δουνε τι καλα που περναμε εμεις εκει στο βορια!!!!ξερουμε να περναμε καλα!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πασχίζω να χωνέψω!!! Τί φαγητό ήταν αυτό?

Εχμ... στα της συνάντησης τώρα

Πέρασα πάρα πολύ καλά για ακόμα μια φορά. Δέσαμε σαν παρέα και με τα νέα μέλη. Περιττό να πω οτι όπου καθόμασταν και όπου στεκόμασταν ακουγόμασταν μόνο εμείς :D

Για τα υπόλοιπα θα μιλήσουν οι φωτογραφίες...
 
Γεια σας και από μένα την ταλαίπωρη οργανώτρια πάρτυ :p Η δεύτερη συνάντηση για μένα και οφείλω να ομολογήσω ότι πέρασα υπέροχα!! Καλωσορίζω και διαδικτυακά τα νέα μέλη και έχω την εντύπωση ότι μάλλον καλοπέρασαν και κείνα όπως και εμείς!! ;)

Παρευρέθηκα μέχρι το πέρας του ''καφέ'' και δηλώνω υπεύθυνα, γνωρίζοντας τις κυρώσεις του νόμου, ότι ως και εκείνη τη στιγμή δεν συνέβησαν όργια και έκτροπα. Για ό,τι ακολούθησε δεν έχω γνώμη... :sealed: και βλέπω και μία καθυστέρηση στην παρουσίαση των ντοκουμέντων πολύ ύποπτη... :tsktsk:

Έκλαψα δάκρυ πικρό :cry: με τα υπονοούμενα για τραγανούς λουκουμάδες και παγωτό αλλά ο μικρός μας μας αποζημίωσε με το παραπάνω με τις τσαχπινιές του!! (Και μια υπέροχη τούρτα τρενάκι). Ελπίζω τώρα που δέσαμε θα ξαναβρεθούμε σύντομα!! Ως τότε!!
 
Ημουν και γω παρων για 1η φορα και χαρηκα για τις νεες γνωριμιες. Κοντα στα αλλα και οι ιστορικες ραδιοτηλεορασεις του Αλκη. Δεν ημουν στο τσιμπουσι και ανυπομονω να μαθω ποιος αποδειχτηκε το πιο γερο πηρουνι! Ελπιζω σε επομενη συναντηση να εμφανιστει και κανεις απο παλαιοτερες γενιες!
 
αντε να βγουνε ολα τα ντοκουμεντα για να λαμψη ολη η αληθεια...!!!!
 
Kambia είπε:
Για τα υπόλοιπα θα μιλήσουν οι φωτογραφίες...

morpheusthegod είπε:
αντε να βγουνε ολα τα ντοκουμεντα για να λαμψη ολη η αληθεια...!!!!
Aς βγούνε λοιπόν τα ''ντοκουμέντα'' όπως τα λέτε στην φόρα!

Masabouka time!!!!!

picture.php


Tσιμπήσαμε πάλι

picture.php


cybermaniac, morpheusthegod, kouikaras, d@redevil, kampia, Optimus, Centurion, Lorena, tsalk

picture.php


Δόξα το Θεό.......φάγαμε και σήμερα

Ο Λογαριασμός των 151,60 euro θα αποσταλεί στην Οικονομική διεύθυνση του retromaniax.
 
... πάλι νηστικοί μείνατε :p
 
φτου φτου μη μας ματιασω...!!!!

την πατωσαμε καλα εχθες το απογευμα!!!αλλα που ειναι το παγωτο με τους λουκουμαδες?μηπως καποιος λαδωσε για να μη βγουνε?εγω παντως εφαγα το λιγοτερο...(λεμε τωρα...)

τον φωτογραφο ομως δε θα τον τιμησουμε?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ρε κατι μασαμπούκες! Καλα περάσατε πουλάκια μου! Δε με έβγαλε ο δρόμος μεχρι πανω. Εχω ...στεγνώσει ;) , αλλιώς θα ησασταν αναγκαζμένοι να με υποστείτε. BTW, γέμισε ο τόπος τσουλούφια ή κανω λαθος; :p :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα