Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
πρέπει να πούμε και ένα μεγάλο μπράβο στον φωτογράφο μας για τισ άψογιες φωτογραφίες ο οποίοσ δν άφησε τίποτα να κρυφτεί......!!
 
νομίζω ότι πιθστεύει ότι δεν χρειάζεται να πει τίποτα ..... :D οι φωτογραφίεσ μιλάνε από μόνες τους .......! :cool:
 
AMAN - AMAN!!!!

Τι φατσούλες είναι αυτές;

Μπράβο σας!!!!!

Morpheus είσαι..... μορφή!!!!!!!!!!!!!!

Ρε σεις τίποτε δεν φάγατε. Κάτι βγήκε στα δελτία ειδήσεων για έλλειψη φαγώσιμων στην Θεσσαλονίκη και έλεγα..... μπα δεν μπορεί να είναι δυνατόν.......
 
Ο Λογαριασμός των 151,60 euro θα αποσταλεί στην Οικονομική διεύθυνση του retromaniax.
Μην ξεχασεις να γραψεις διευθυνση Αποστολεα, για να στον επιστρεψει ο Wallys :D
 
pooky(1) είπε:
AMAN - AMAN!!!!
Τι φατσούλες είναι αυτές;

Μπράβο σας!!!!!

Morpheus είσαι..... μορφή!!!!!!!!!!!!!!

Ρε σεις τίποτε δεν φάγατε. Κάτι βγήκε στα δελτία ειδήσεων για έλλειψη φαγώσιμων στην Θεσσαλονίκη και έλεγα..... μπα δεν μπορεί να είναι δυνατόν.......
ειδες μορφη που ειμαι?(ειδικα οταν εισαι αϋπνος και θες να πας για καφε...τελειως πρισμενα τα ματακια μου!!!)

οσο για φαγητο απλως τσιμπησαμε λιγο..., να οπως τρωνε τα πουλακια...!!!:biglaugh:
 
Kαι οι τελευταίες φωτογραφίες.

picture.php


Τα καινούργια μέλη μας εξ αριστερών cybermaniac, morpheusthegod, kouikaras

picture.php


Tα παλιά μέλη μας, εγώ ανάμεσα στις δύο κάμπιες (άλλη έχει το όνομα και άλλη την χάρη (λόγω χρώματος!!!!!!!!!!)
 
Α ρε ενας πασάς στα Γιάννενα!!!! μουχαχαχαχαχαχα!!
 
Σκεφτομαι να αλλαξω τον user title του Tsalk απο Moderator σε Αλη Πασα...
 
Χα χα! Συμφωνει και ο ιδιος! Αυτος εισαι!
 
Η συναντηση ηταν παρα πολυ ωραια :)

Με τα νεα μελη, να γινονται αμεσως μερος της παρεας (κουβαλανε την ιδια τρελα με εμας, γι'αυτο δεσαμε :p )

Να με συγχωρησουν οι cybermaniac, morpheusthegod που τους τρελανα στις ερωτησεις, αλλα βρηκα ενδιαφερον το θεμα :D

Πηγαμε για καφε, φαγητο, γλυκο, και αν περισσευε η ωρα θα ξαναπηγαιναμε για καφε, αλλα η ωρα ειχε φτασει ηδη 5.30 (απο τις 11.30 που ξεκινησαμε), οποτε ειπαμε για την επομενη ;)

Τα ντοκουμεντα... που ολοι λενε, αλλα κανεις δεν τολμα να πει ξεκαθαρα, ειναι για καποιον που λιγουρευτηκε λιγο παραπανω τους λουκουμαδες, και εκει που πηγε ο καημενος να κοψει ενα κομματακι παραπανω, ειδε ξαφνικα, 2 φωτογραφικες και 2 κινητα να απαθανατιζουν την σκηνη :D

Σα δε ντρεπεστε.. :p :p :p

Απλα εχει αδυναμια στα γλυκα το παιδι :)

Α.. κατι κατι φωτο με ψαρια που μιλανε :D :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λορένα είπε:
Η συναντηση ηταν παρα πολυ ωραια :)
Με τα νεα μελη, να γινονται αμεσως μερος της παρεας (κουβαλανε την ιδια τρελα με εμας, γι'αυτο δεσαμε :p )

Να με συγχωρησουν οι cybermaniac, morpheusthegod που τους τρελανα στις ερωτησεις, αλλα βρηκα ενδιαφερον το θεμα :D

Πηγαμε για καφε, φαγητο, γλυκο, και αν περισσευε η ωρα θα ξαναπηγαιναμε για καφε, αλλα η ωρα ειχε φτασει ηδη 5.30 (απο τις 11.30 που ξεκινησαμε), οποτε ειπαμε για την επομενη ;)

Τα ντοκουμεντα... που ολοι λενε, αλλα κανεις δεν τολμα να πει ξεκαθαρα, ειναι για καποιον που λιγουρευτηκε λιγο παραπανω τους λουκουμαδες, και εκει που πηγε ο καημενος να κοψει ενα κομματακι παραπανω, ειδε ξαφνικα, 2 φωτογραφικες και 2 κινητα να απαθανατιζουν την σκηνη :D

Σα δε ντρεπεστε.. :p :p :p

Απλα εχει αδυναμια στα γλυκα το παιδι :)

Α.. κατι κατι φωτο με ψαρια που μιλανε :D :p
1)το οτι θα δεναμε με την παρεα το καταλαβα απο την πρωτη στιγμη και ειμαι χαρουμενος γι'αυτο!!!!(ή και χαζοχαρουμενος θα ελεγα...)

2)μη στεναχωριεσαι δε μας τρελλανες στις ερωτησεις!!!οποτε βρισκομαι μονος σε μια παρεα που δε με ξερουν ολοι τους περναω απο μια ανακριση και μονο τα νυχια που δε με βγαζουν...(γιατι ολο και καμια μπλουζα θα βγει επειδη δε πιστευουν οτι δεν εχω tatto...!!!)

3)οντως το καημενο το παιζακι ειχε αδυναμια στους λουκουμαδες και ολοι οι αλλοι το καναν μεγα θεμα...

4) αληθεια που ειναι τα ψαρια που μιλανε οεο? (μηπως λαδωσε κι εκει καποιος?)

5)αν προσεξει καποιος τη φωτο (της μασαμπουκας...) θα δει τους :cybermaniac, morpheusthegod, kouikaras, d@redevil, kampia . ολοι εχουμε πιασμενα τα μαλλια και καθομαστε απο την ιδια πλευρα λες και μας εβαλε καποιος επιτηδες!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικά του Άλκη του βγήκε το όνομα!!!!!!

Μη μου πειράζετε τη μορφή γιατί σας έφαγα!!!!!!

Η ώρα της μασαμπούκας είναι πάντα ιερή, αν δεν πέσεις μέσα στο φαί με μακροβούτι, δεν λέει. Οπότε δικαιολογημένοι και άξιοι. Α, και το γλυκάκι διώχνει τη λιγουρίτσα......

(Έτσι δεν είναι ρε ξαδέρφη;;; Ή τρώμε ή κοιτάζουμε!!!!!!! )
 
τελικα τι θα κανουμε? να το ανοιξουμε το θεμα με τα ταξιδια που λεγαμε το Σαββατο?
 
morpheusthegod είπε:
4) αληθεια που ειναι τα ψαρια που μιλανε οεο? (μηπως λαδωσε κι εκει καποιος?)

Θα τα δείτε και τα ψάρια.

pooky(1) είπε:
Τελικά του Άλκη του βγήκε το όνομα!!!!!!
Άδικα όμως γιατί αν προσέξετε τις φωτό θα δείτε ότι υπηρχαν εκτός από μένα και άλλοι ''μαντράχαλοι'' για να μην πω ότι είμασταν περισσότεροι από τις κυρίες.
 
ετσι , ετσι τα ντοκουμεντα!!!! ποτε λοιπον ειπαμε οτι θα ξαναεχουμε μαζωξη?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα