Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Με το νέο έτος που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα αξιωθώ να έρθω πάνω περιμένω να μαζευτείτε......

Όχι τίποτε άλλο ρε σεις να σας δείξω τι τσιμπούσια κάνουμε στη Καλαμάτα. Τι στο διάστημα, γουρνοπούλα για γουρνοπούλα και Amstel για Amstel δεν αφήσαμε!!!!!!!
 
Έλα στο ''κοπή τη πίτα'' τον Γενάρη!
 
picture.php


Tσιμπήσαμε πάλι

ω..ποτε δεν αμφεβαλα.

εχω ερθει στο σωστο φορουμ.

πληρες προγαστωρων και εδεσματολατρων..
 
Ωραιότατα!!!

Συνάντηση 22 ή 29 Ιανουαρίου 2011. Την προαναγγέλω από τώρα!!!!!!
 
Εκτός ενδεχομένου θα είμαστε Θεσσαλονίκη ένα από τα δύο Σαββατοκύριακα.

Θα ήθελα πολύ να δω πάλι το Geoanas αλλά και τη ξαδέρφη από κοντά. Όποιο βολεύει περισσότερο εσάς ερχόμαστε.
 
Συνάντηση Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2010 (Θεσσαλονίκης)

Ήδη έχει περάσει ένας μήνας από την προηγούμενη συνάντησή μας και είναι καιρός να οργανώσουμε την επόμενη.

Έτσι λοιπόν ορίζεται συνάντηση το Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2010 και ώρα 11.30 π.μ. στο γνωστό πλέον σημείο στην συμβολή της Τσιμισκή με την πλατεία Αριστοτέλους έξω από το γνωστό ζαχαροπλαστείο.

Προειδοποίηση: Λόγω της Χριστουγεννιάτικης ατμόσφαιρας (εκείνες τις μέρες) οι μυρωδιες από το εν λόγω ζαχαροπλαστείο θα είναι έντονες.

Παρακαλώ πολύ να είστε εγκρατείς στην διάρκεια της αναμονής σας εκεί

Συμμετοχές ΕΔΩ!

Rygar


centurion



Οptimus



ford231



Morpheusthegod



kampia



θανοs



tsalk


Πρόγραμμα της συνάντησης δεν υπάρχει, θα κάνουμε ότι γουστάρουμε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λοιπον, επειδή εχω 8 μερες υπολοιπο αδείας και πρεπει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να το αξιοποιήσω μεχρι τελη του ετους, δηλωνω την παρουσία μου χωρίς όμως να δεσμεύομαι. Αυτό το τελευταίο εξαρτάται από το αν τελικά βρω να μείνω καπου που να μην ειναι ξενοδοχείο (καθότι τωρα τελευταία τα δίφραγκα ειναι μετρημένα), ή αν καποιος ανεβει και μοιραστούμε τα εξοδα (ξεν/χείο/μεταφορικά), θα είμαι πανω 100%. (αυτό είναι και ανοιχτή πρόσκληση προς όποιον θελει να ερθει μαζί μου, καθότι θα ειμαι με αμάξι).

Αφτιά! :p
 
Και γω μέσα :D (μικρής, πάντα, επιτρέποντος)
 
Πιστεύω και θέλω να είμαι μέσα και εγώ (αν δεν συμβεί κάτι απρόοπτο)
 
και εγω που υπολογιζω να ειμαι εκει εκεινες της μερες μπορει να ερθω αν επιτρεπομαι(δεν ειναι σιγουρο ομως)
 
Χαίρομαι ιδιαιτέρως που βλέπω εκτός των γνωστών προσώπων και νέες συμμετοχές
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα