Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Βάλτε κι εμένα, με μικρή επιφύλαξη.
 
Επειδή σας βλέπω για βουτιά στη θάλασσα να πούμε Περαία? Γιατί πρέπει να κανονίσουμε και τι θα γίνει με τα αυτοκίνητα :)
 
Λοιπόν καλές οι σκέψεις για αλλαγή παραστάσεων αλλά υπάρχει το εξής πρόβλημα.

Θα πρέπει για να αποφύγουμε την κίνηση να ξεκινήσουμε νωρίς (όπου και να πάμε). Αλλιώς στην καλύτερη περίπτωση να φάμε 1 ώρα και στη διαδρομή.

Η Λορένα πριν τις 11:30 δεν φτάνει Θεσσαλονίκη και με δεδομένο οτι δε βλέπω διάθεση για μπάνιο λέω να κάνουμε τη συνάντηση στα κλασικά στέκια.

(σας ξεσήκωσα αλλά βλέπω οτι δε βγαίνει το πρόγραμμα)
 
Θα είμαι Αλεξανδρούπολη εκείνες τις μέρες :(

Καλά να περάσετε πάντως όπου και αν πατε!
 
Αν δεν έχω τίποτα άλλο εκείνη την ημέρα, σίγουρα μέσα!
 
Θα υπερθεματίσω κι εγώ στην άποψη της Κάμπιας. Επειδή κάθε Σάββατο κάνω το δρομολόγιο Καλαμαριά - Επανωμή, δεν υπάρχει περίπτωση να συναντηθούμε κατά τις 11:00 - 11:30 και να είμαστε στην Περαία γρήγορα. Θέλουμε στην καλύτερη 1 ώρα μέσα στο αυτοκίνητο, με τον κίνδυνο να γίνουμε ψητοί (προσωπικά το Σάββατο που μας πέρασε, στράγγιζα τα ρούχα μου όταν έφτασα και μιλάω κυριολεκτικά).

Επομένως, για να συναντηθούμε νορμάλ ώρα και να μπορέσουμε να τα πούμε προτού αρχίσουν να φεύγουν οι εκτός πόλης, μόνη λύση είναι το κέντρο και τα στάνταρ στέκια μας.

Με σπαραγμό ψυχής, ψηφίζω κέντρο....
 
centurion είπε:
Ο Ποταμός, εξ όσων γνωρίζω, είναι για γυμνιστές, ανεπίσημα τουλάχιστον. Επίσης είναι gay friendly παραλία.

Προχωρημένα πράγματα στο retromaniax! 8)
 
Θα μας τρελλάνεις ρε Dimitrissss? Από πότε ισχύει αυτό? Μάλλον λάθος πληροφορίες σου έχουν δώσει. ΕΛΕΟΣ
 
Kambia είπε:
Θα μας τρελλάνεις ρε Dimitrissss? Από πότε ισχύει αυτό? Μάλλον λάθος πληροφορίες σου έχουν δώσει. ΕΛΕΟΣ
Για δες εδώ: http://www.greekgayguide.eu/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=187&Itemid=7

Greek Gay Guide After the Potamos beach in Epanomi, on our way to Faros, there is a relatively big beach, where gay nudists, usually over 30 years old, swim. Meet a lot of people at the sand-hills across the beach.
 
Dimitrissss είπε:
Προχωρημένα πράγματα στο retromaniax! 8)

Dimitrissss είπε:
Για δες εδώ: http://www.greekgayguide.eu/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=187&Itemid=7
Greek Gay Guide After the Potamos beach in Epanomi, on our way to Faros, there is a relatively big beach, where gay nudists, usually over 30 years old, swim. Meet a lot of people at the sand-hills across the beach.
Δε μπορώ να κρατηθώ να μην απαντήσω ότι κι εσύ φαίνεσαι αρκετά ψαγμένος... :D

Στο θεμα μας. Σορυ παιδάκια, εγώ δε θα μπορέσω να ανέβω. Ζέστη πολύ, με μηχανή δεν ενδείκνυται. Από Σεπτεμβρη βλεπουμε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βάζω αυτοκίνητο και το μερίδιο σε βενζίνη/διόδια για να πάμε μαζί. Ο Aardy είναι μέσα άρα είμαστε 3. Ετοιμάσου, περνάω να σε πάρω
 
Aντε βρε θα φάμε και σουβλάκια στον δρόμο. ;)
 
Ντων εχεις πμ. Αν το κανετε μονοήμερο, είμαι μεσα. Δηλαδή ξεκιναμε χαραματα Σαββάτου και πίσω Σαββατο βράδι...
 
Τι διαβαζω... θα ανεβειτε τριο πανω?

Ωραια ιδεα :) ελπιζω να πραγματοποιηθει κιολας..
 
Λοιπόν ανακεφαλαιώνω και θα γίνει ενημέρωση και στο αρχικό ποστ

Σάββατο 16/7 ώρα 11:30 (για να προλάβει και η Λορένα) συνάντηση στο γνωστό μέρος, συμβολή Τσιμισκή και Αριστοτέλους έξω από ζαχαροπλαστείο, για καφέ και ότι άλλο ακολουθήσει.

Όσοι είναι να καθυστερήσετε πέρα του 15λεπτου φροντίστε να έχετε ανταλλάξει τηλέφωνα ώστε να μας βρείτε ;)

Αν το τρίο έρθει εγώ κερνάω μια γύρα μπύρες :p
 
Κατσε να έρθουμε, και κερνάμε εμείς (ο shock δηλαδή, μιας και αφτός εχει την ιδέα να ανέβουμε πανω)...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα