Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
ειμαι κι εγω μεσα εκτος απροοπτου. αντε γιατι παρα πολυ το αργησαμε. λογικα θα ερθει και ο cybermaniac.

μπορει να ερθουν και αλλοι.
 
Υπενθύμιση

Αντε να βλέπω συμμετοχές. Τόσα άτομα έχουμε από Θεσσαλονίκη :D
 
Δεν το βλέπω. No money, no funny! :(
 
ελα ντε, που ειναι ολοι οι αλλοι??????

οεο που ειναι?????
 
Άντε να βλέπω συμμετοχές! Μη διστάζετε. Τόσα άτομα είμαστε από Θεσσαλονίκη.
 
Για άλλη μια φορά περάσαμε πολύ ωραία. Στην αρχή μαζευτήκαμε λίγοι (@Tsalk πρώτη φορά ήμουν στην ώρα μου :p ) και στον καφέ ήρθαν και οι υπόλοιποι. Εννοείται οτι μετά ακολούθησε μασαμπούκα.

Το παρόν στη συνάντηση έδωσαν

FORD231

Lorena

Ευπαλίνος και ένας φίλος του

kouikaras

kampia

morpheus

cybermaniac

Και η μεγάλη έκπληξη.... η CAPRICE (μετά συζύγου και τέκνων) με μπόλικα δωράκια για όλους :D
 
Kambia είπε:
(@Tsalk πρώτη φορά ήμουν στην ώρα μου :p )
Αδύνατον!!!!!!

Μπράβο παιδιά πολύ χαίρομαι που βρεθήκατε και περάσατε καλα.

Καμιά φωτό θα δούμε???? ή μπα????????????
 
Όντως περάσαμε πολύ ωραία και ιδιαίτερα με την οικογένεια CAPRICE (τα μικρά ήτανε SUPER)

που ήταν η ποιο ευχάριστη έκπληξη με δώρα για όλους την οποία και ευχαριστούμε πολύ
 
Με μόνο μειονέκτημα την επιβλητική απουσία του tsalk, κατά τ'άλλα περάσαμε άψογα! Άντε να πεφτουν και οι φωτογραφίες σιγά σιγά
 
Πολύ ευχάριστη η συνάντηση, σε βαθμό που θα έλεγε κανείς ότι σχεδόν(σχεδόν γράφω) δεν αντιληφθήκαμε την απουσία του επιβλητικού Άλκη, που προτίμησε τη δροσιά της Λεπτοκαρυάς.

Μνημονεύω τις αποκλειστικές, όπως πάντα, πληροφορίες που συλλέξαμε απο τον FORD231.
 
Όμορφοι άνθρωποι ….

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ώρες που περάσαμε μαζί. Σπανίζει να συναντάς πλέον κόσμο με ανιδιοτέλεια και επίπεδο. Ακόμα πιο σπάνιο είναι να περνάς την ώρα σου με ανθρώπους που ναι μεν δεν τους ξέρεις αλλά είναι σαν να τους γνωρίζεις από καιρό.

Ιδιαίτερη μνεία θα κάνω στην απεριόριστη υπομονή που κάνατε και το χρόνο που αφιερώσατε στα παιδιά μου (το super μπορεί να αποδοθεί και ως nonstop).

Να ʽστε πάντα καλά, ειλικρινά περάσαμε πολύ όμορφα και σας ευχαριστούμε για τη φιλοξενία (και τα καλά σας λόγια).

IMG_0285.jpgΜία και καλή (φωτογραφία)

 
Συνάντηση Σάββατο 16 Ιουλίου (Θεσσαλονίκη)

[edit] Η συνάντηση θα γίνει τελικά στο κέντρο της πόλης όπως συνήθως.


Ραντεβού στις 11:30 στη συμβολή Τσιμισκή με Αριστοτέλους έξω από το ζαχαροπλαστείο.


Όσοι είναι να καθυστερήσετε πέρα του 15λεπτου φροντίστε να έχετε ανταλλάξει τηλέφωνα ώστε να μας βρείτε
[edit]

Ή αλλιώς πάμε για καφέ σε κάποια παραλία? Μια και ήταν επιθυμία αρκετών να πάμε κάπου διαφορετικά αυτή τη φορά.

Δεν με νοιάζει αν γυμνάσατε κοιλιακούς ή σκεμπεδιακούς για να βάλετε το μαγιό σας! Ο ήλιος άρχισε να καίει για τα καλά και ένας καφές σε κάποιο κοντινό beach bar (έχουμε μπόλικα από δαύτα) με μια καλή παρέα δε θα ήταν κακό? Τί λέτε? Αμάξια υπάρχουν (θα συνεννοηθούμε). Διάθεση να υπάρχει και ελεύθερος χρόνος.

Αν παλι δε βολεύει το κάνουμε στο καμίνι του κέντρου. :) Όπως και να έχει το μόνο στάνταρ είναι ότι ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ και ώρα 11:30 πάμε για καφέ.

Προτάσεις για καφέ και φαγητό


1) Περαία - Νεους επιβάτες. Πολλά beach bar, αρκετές ταβέρνες, υπάρχει συγκοινωνία (ΟΑΣΘ)

2) Πάλιουρα Επανωμής Beach Bar "To Κύμα". Είναι κοντά στην Θεσσαλονίκη, υπάρχει συγκοινωνία (ΟΑΣΘ) ο χώρος είναι πολύ ωραίος, θάλασσα υπάρχει και είναι καθαρή και επίσης πιο κάτω υπάρχει ταβέρνα για φαγητο.

3) Ποταμός Επανωμής. Μπόλικα Beach Bar, 2 ταβέρνες, ωραία θάλασσα αλλά πιο μακρυά σαν απόσταση

4) Στα γνωστά στέκια στο κέντρο της πόλης.

1) Kambia

2) Lorena

3) Ford

4) Centurion

5) D@redevil

6) Shock - Aardvark - Rygar

7) Oprimus (εκτος απροόπτου)

8 ) ChrisTOS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aλλαγές βλέπω στις συναντήσεις πλέον. Παραλίες βλέπω, beach bar βλέπω.Ελπίζω να βγάλετε πολλές και καλές φωτό και φυσικά να περάσετε καλά μιας και εγω θα λείπω ΠΑΛΙ λόγω ταξιδίου αναψυχής.
 
Και ναι, να μια φορά που δε θα με δηλώσεις εσύ συμμετοχή, Kambia! Εγώ μέσα & με μέσο για να εξυπηρετήσω! :)
 
Lol part !

Παιδάκια μόνο να λέμε και για πού προτιμάμε να πάμε ώστε να καταλήξουμε ;)
 
Επίσης επειδή κάποιοι μπορεί να μην είναι ετοιμοι ψυχολογικά για μπάνιο, υπάρχει και η επιλογή της Περαίας ή Νεων Επιβατών με την πρώτη να έχει πολλές περισσότερες επιλογές για να κάτσουμε κάπου.
 
Βρε.. πλακα μου κανετε??? θα παμε παραλια και θα φορεσουμε και μαγιο...?

πω πω..

Και 11 πμ εγω φτανω Θεσ.κη, δεν προλαβαινω να ειμαι εγκαιρως εκει
 
Σωστό Christos. Το βάζω στις επιλογές στο αρχικό ποστ.

Λορένα την ώρα την μεταθέτουμε ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα