Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δράττομαι της εφκαιρίας να ενημερώσω ότι, εκτός απροόπτου, θα σας κάνω την τιμή να παρεβρεθώ στη συνάντησή σας, με βοηθό μου το shock και νεροκουβαλητή τον aardvark.

These....
 
Δημητρη οχι μονο προσον, αλλα και απαραιτητος ορος επιβιωσης στη χωρα της απατης, της διαφθορας και των στημενων.
 
Παιδιά, συγνώμη αλλά τελικά δεν θα μπορέσω να παραστώ γιατί προέκυψε κάτι. Τα λέμε!
 
Κανείς άλλος είναι για αύριο?

Το τρίο από Αθήνα θα μας προλάβει στον καφέ ή θα έρθει στο φαγητό μόνο? :D (η δε θα έρθει καθόλου?)
 
με 6 κάτι αναχώρηση από Αθήνα ελπίζει να σας βρει στον καϊφέ
 
Ενας και ενας αποτελουν το τριο αυτο. Θα κλεψουν την παρασταση.. θα μας επισκιασουν ολους.
 
"Ενας και δυο" θες να πεις. Εγώ είμαι ο ενας, οι αλλοι ειναι δορυφόροι μου... :D

7.30 θα ξεκινήσουμε από Οινόφυτα και λογικά σε περίπου 14 ώρες θα είμαστε επανω :p :p
 
Με τα πόδια θα ρθείτε ωρέ και θα κάνετε 14 ώρες? :tease: Να σας δώσω μερικά από τα δικά μου αν είναι να 'ρθειτε πιο γρήγορα :p
 
Μια ωρα χαμενη γιατι καποιον θα τον εχει παρει ο υπνος τοσο πρωι,μια σταση καμμια ωρα μιαμιση να φαμε τα κεφτεδακια που θα εχει ετοιμασει ο Rygar με εξτρα δυοσμο,μια προβλεπομενη σταση για σουβλακια,6 στασεις ανα μιση ωρα για καφε και τσιγαρο,κανα 3ωρο να ψαχνουμε να βρουμε τον δρομο,κανα 8αρι στασεις να τεντωθουμε γιατι θα εχουμε πιαστει κατι να δουμε την θεα,αντε να φαμε και απο ενα παγωτο ,Κυριακη ξημερωματα να μας περιμενετε.

 

Θα παμε για πατσα!
 
Νικόλα τσιροτα νικοτινης. Βάλε 2-3 γιατί θα το πάμε μια κι έξω !
 
Δυστυχώς και εκτός συγκλονιστικού απροόπτου δεν θα μπορέσω να έρθω.
 
κ' έλεγα να βάλω την Atari μπλούζα
 
Παρακαλώ να γραφτεί με χρυσά γραμματα η μονοήμερη επίσκεπσή μας στο θεσσαΛΛονίκη χαριν της συνάντησης! 10 ώρες πήκσιμο σε ενα παλιάμακσο (οδηγούσε ο βοηθόζ μου) και 5 ώρες που εφαγα στη μάπα 5-6 αντρικά και 3 θηλυκά πανέμορφα μουτράκια ;) . Στο γυριζμό μερακλώσαμε με το πιο περίεργο σεντέ που έχω ακούσει ποτέ μου. Είχε μεσα ΝΕΒΜΑ, Νεο Κυμα, Χαϊνηδες και Ξυλούρη μαζί!!!! Δεν ηταν δικό μου βεβαίως αλλά του shock :p .

Αφτά....

Περιμένω τις φωτογραφίες. Ντων, θελω κι εκείνη που γλύφω το φεγγάρι ;) .
 
_DSC0657.jpg

Θα επανέλθω με σχόλια σύντομα
 
Tα καλυτερα και απο τα παιδια και απο αναμνησεις! ;)
 
Έχω να πω οτι πέρασα πολύ ωραία και χάρηκα ιδιαίτερα που είδα από κοντά και που γνώρισα Shock και Aard (τον Rygar τον θεωρούμε "δικό" μας εδώ και καιρό :D ).

Ξεκινήσαμε με τον κλασικό καφέ στην Αριστοτέλους. Είπαμε διάφορα, λύσαμε κάτι απορίες, λύσαμε και έναν κύβο (στο χαλλλλλαρο :p ),μετά πήγαμε για φαγάκι :D και μετά πάλι για καφέ.

Το παρόν έδωσαν

Ford

Dimitrissss

Optimus

D@redevil

Kambia

Shock

Aardvark

Rygar

Lorena

Tsalk (τηλεφωνικώς :p )

Επόμενη συνάντηση κατά τον Σεπτέμβρη. Kανονίστε να μας ξανάρθετε!

Υγ. Lol για την φωτογραφία με το φεγγάρι. Περιμένω και τις άλλες φωτογραφίες της συνάντησης :)
 
Μοναδικη συναντηση διοτι μας κανανε την τιμη και ανεβηκανε στην θεσσαλονικη οι Shock Aardvark και Rygar !!!!


χαρηκα πολυ που τους γνωρισα
Shock και Aardvark (ο Rygar ειναι γνωστος )


Σας ευχαριστουμε πολυ και σας περιμενουμε και παλι !!!



Τα υπολοιπα ειναι γωστα καφε φαγητο καφε .....φυσικα περασαμε τελεια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα