Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τριγωνα Πανοραματος ηταν το γλυκο (τωρα φαγωθηκαν :p

Επισης φαγαμε και παγωτο (επιδορπιο στην ταβερνα #) )
 
Σας χαίρομαι... ::)

Εμείς στην Αθήνα, όοοοοοοοοποτε βγούμε (έχουμε κανά τρίμηνο... :wait2: ) τη βγάζουμε λιτά λιτά... σπαρτιάτικα... :(
 
Χουανα η μυτη σου πρεπει να εφτασε το ενα μετρο και κατι ψιλα με αυτα που ειπες :p
 
Paspartoo είπε:
Χουανα η μυτη σου πρεπει να εφτασε το ενα μετρο και κατι ψιλα με αυτα που ειπες :p

Μα... δε λέω ψέμματα... :precry:

Κάτι καλαμάκια σκέτα τρώμε... πού οι τυροκαυτερές, τα λουκάνικα, οι χωριάτικες, οι μπύρες, τα γλυκά και οι καφέδες after... :confused: Mέχρι και οι μετανάστες μας λυπούνται... :p
 
Juanita είπε:
Μα... δε λέω ψέμματα... :precry:
Κάτι καλαμάκια σκέτα τρώμε... πού οι τυροκαυτερές, τα λουκάνικα, οι χωριάτικες, οι μπύρες, τα γλυκά και οι καφέδες after... :confused: Mέχρι και οι μετανάστες μας λυπούνται... :p
Τότε μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή στην επόμενη συνάντηση να χορτάσεις καφέδες και φαγητά!!!!!!
 
Χαίρομαι που περασατε τοσο καλα. Αντε να παιρνουμε και εμεις σειρα. ;)

εμ....έχω μια απορια. τα κρουασαν και τα κεκακια στην καφετερια δεν μετρανε για γλυκό; :p
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
εμ....έχω μια απορια. τα κρουασαν και τα κεκακια στην καφετερια δεν μετρανε για γλυκό;

Εμείς (στην Σαλονίκη) δεν τα μετράμε!!! Άλλωστε λίγα είναι, πόσο να φας
 
Αν και όπως πάντα, καθυστερημένα, να πω ένα μεγάλο εύγε στον φωτογράφο (που κατόρθωσε να με βγάλει με απορημένη φάτσα - με ξάφνιασε εντελώς!) & να πω ότι χάρηκα πολύ, πάρα πολύ που σας ξαναείδα τους παλιούς και γνώρισα κι άλλα παιδιά! :)

Μου έλειψαν οι ρετροκουβέντες & οι ατελείωτες συζητήσεις που ξεκινάνε με το "Θυμάσαι το...." ή το "Εσείς προλάβατε το.....".

Περιμένω πώς και πώς την επόμενη συνάντηση & θα χαρώ να τα ξαναπούμε! :)

...και όπως είπε και η Kambia, η επόμενη συνάντηση θα είναι σε κάποια παραλία για πλατσούρισμα & μετά ταβερνούλα! :)
 
Συνάντηση Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου 2010 (Θεσαλλλλονίκης)

Το καλοκαιράκι μας άφησε. Το φθινόπωρο ήρθε και μαζί του νομίζω ότι ήρθε και το πλήρωμα του χρόνου για να ξαναβρεθούμε και να τα πούμε λίγο.

Έτσι λοιπόν ορίζεται συνάντηση στις 11 Σεπτεμβρίου 2010 ημέρα Σάββατο και ώρα 12 πμ στην συμβολή της πλατείας Αριστοτέλους με την οδό Τσιμισκή έξω από γνωστό ζαχαροπλαστείο.

Όσοι και όσες ενδιαφέρονται να σηκώσουν το χεράκι.

Το πρόγραμμα της συνάντησης είναι μυστικό αυτή την φορά!! (Θα αποφασιστεί επί τόπου)

1. Kampia

2. Tsalk

3. ChrisTOS

4. ?????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δηλαδή θες να μας πεις ότι δεν θα πάτε για καφέ, ή φαγητό, ε;

Και περιμένεις να το χάψουμε, ε; :D :D:p:p
 
Δηλώνω παρούσα στην συνάντηση. Αλλά ίιιιιιιιιιισως να αργήσω λίγο :p :D οπότε θα σας βρω εκεί που θα καθίσετε (ας είναι καλά τα κινητά!)
 
Κατάλαβα, εσύ θα πας για φαΐ και μετά θα πας στους άλλους!!!!!!

Κάτι ξέρεις!!!!
 
pooky(1) είπε:
Δηλαδή θες να μας πεις ότι δεν θα πάτε για καφέ, ή φαγητό, ε;
Και περιμένεις να το χάψουμε, ε; :D :D:p:p


Nαι, με χαμομήλι θα την βγάλουμε αυτή την φορά.

Αλήθεια λέω!!!!!
 
A, πας για δήμαρχος εσύ!!!!! Πες τα όλα!!!!!!

Πολύ θα ήθελα να είμαι μαζί σας παιδιά. Αλλά σύντομα θα το καταφέρω, να λυθούν κάποια προβλήματα πρώτα και έρχομαι!
 
pooky(1) είπε:
Αλλά σύντομα θα το καταφέρω, να λυθούν κάποια προβλήματα πρώτα και έρχομαι!
Nα ετοιμάσουμε το κόκκινο χαλί και τις μπάντες δηλαδή?
 
Πωπω, είμαι στα αλήθεια άτυχος!!!

Μετα απο χρόνια, θα ειμαι Θεσσαλονίκη ,αλλα οχι αυτο το Σάββατο στις 11/9, το επόμενο στις 18/9(ειναι κανονισμενο να παω στο γαμο της ξαδερφης μου).

Δεν πειραζει παιδια. Ευχομαι να περάσετε όλοι καλα και να στευθει με επιτυχια και αυτη η συναντηση.

Τους χερετισμους μου.
 
Καλα να περασετε!

Ο δικος μας τελεταρχης που βρισκεται? Καιρος ειναι να κανονιστει και καμια συναντηση Αθηνα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα