Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Δομνίκη από μένα έχεις το ΟΚ (ε, τώρα που πάλιωσα κι εγώ ολίγον τι...). :) Έτσι κι αλλιώς εμείς εδώ είμαστε. Χτύπα κι εσύ ένα ενημερωτικό ποστάκι όταν έρθεις για να το κανονίσουμε όλοι μαζί: ο Τεφλων, ο Μικέζ, η Κάντυ, ο Στάρμπαξ (γεν. -ακος), ο Ακμαξ (παρομοίως)... Όπως βλέπω πάντως, ο Ανθρωπος-Ιαγουάρος και ο Πλαιυμομπίλης είναι ήδη ψημένοι για τα καλά! Γιατί όχι λοιπόν Κυριακή 23 του μήνα, ή και Τετάρτη 26 για να είναι ίδια μέρα με την περασμένη φορά. Εγώ μπορώ οποτεδήποτε. Άλλωστε το εορταστικό μου πρόγραμμα έχει αποκλειστικά διάβασμα, το οποίο πολύ ευχαρίστως θα παρατήσω το βράδυ της συνάντησης...

Candy βλέπω ότι πάμε πολύ καλά από συγχρονισμό! :rolleyes: Πολύ ενδιαφέρουσα η ιδέα σου. Ας την δουλέψουμε λιγουλάκι στις λεπτομέρειές της, γιατί κάτι μου λέει ότι θα βγει πολύ πετυχημένη! Θα το σκεφτώ απόψε. Άλλωστε αύριο έχω την ρετρο-ανασκαφή στα πατάρια και σίγουρα θα έχω κάποια έμπνευση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελπίζω ο ρετρο-πόντικας να φέρει στο φως πολύ ενδιαφέροντα ρετρο-ευρήματα... ;)
 
Θα ταξιδευω στις 21/12, οποτε θα ειμαι λιγο "χωμα" την Παρασκευη. Παντως ολες τις υπολοιπες μερες μπορω.

Ωραια η ιδεα της βασιλοπιτας :clap: :clap: :clap:
 
Καλώς ήλθες στα πάτρια εδάφη φίλε Σοφολογιότατε. Κανονίστε κάποια Τετάρτη στο δίπλα-απ'-το-διατηρητέο. Στις 21 όμως σίγουρα δεν θα είμαι καθώς ο υιός μου θα έχει τα πρώτα του γενέθλια! (πότε μεγάλωσε τόσο!)

Πώς πήγε η δοκιμασία;
 
Domniki με το καλό να μας έρθεις...Κανονίστε εσείς το πότε σας βολεύει και εγώ μέσα...άνευ προηγουμένου πάντα...
 
βλεπω starbuck το καταχωρησαμε το ονομα (δίπλα-απ'-το-διατηρητέο)μ'αρεσεις!!
 
playmobil είπε:
βλεπω starbuck το καταχωρησαμε το ονομα (δίπλα-απ'-το-διατηρητέο)μ'αρεσεις!!
έχω ήδη καταθέσει τα χαρτιά για την πατέντα..

πώς την λέγαν την dj; Έφη;
 
γατα εισαι ρε starbuck (καθηγητης βλεπεις!!)
 
ου ου ρε!! παντρεμενοι ανθρωποι και οι δυο!!
 
playmobil είπε:
ου ου ρε!! παντρεμενοι ανθρωποι και οι δυο!!
μα... το τηλέφωνο το θέλουμε για να παραγγείλουμε τραγούδια. Θεέ μου, πού πάει το μυαλό σου!!! :eek:
 
α!!! για να διαμορφωσεις το Play list της βραδιας το θελεις,ε!!πεστο ρε παιδακι μου γιατι ξερεις,καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα που λενε ,ειπα και εγω αυτος δεν μου φανηκε για τετοιος!!!!!
 
playmobil είπε:
α!!! για να διαμορφωσεις το Play list της βραδιας το θελεις,ε!!πεστο ρε παιδακι μου γιατι ξερεις,καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα που λενε ,ειπα και εγω αυτος δεν μου φανηκε για τετοιος!!!!!
χαίρομαι που διευθετήθηκε το θέμα :devil:
 
Μα γιατί??Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή...εξάλλου ήταν και ωραία...να...ξαναπάμε!!! :D
 
akmakas είπε:
Μα γιατί??Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή...εξάλλου ήταν και ωραία...να...ξαναπάμε!!! :D
βέβαια, αυτό το συμφωνήσαμε.. άντε και ο Σοφολογιότατος μαζί μας τώρα.

Αν και, βέλτιστε φίλε, δεν έχουν βελγικές μπύρες!! Ευτυχώς υπάρχει Erdinger* και το σώζουν το θέμα..

*δεν θυμάμαι έαν είχαν σωστό ποτήρι όμως.. τελευταία μου την προσφέρουν συχνά σε λάθος ποτήρι..
 
Starbuck είπε:
βέβαια, αυτό το συμφωνήσαμε.. άντε και ο Σοφολογιότατος μαζί μας τώρα.
Αν και, βέλτιστε φίλε, δεν έχουν βελγικές μπύρες!! Ευτυχώς υπάρχει Erdinger* και το σώζουν το θέμα..

*δεν θυμάμαι έαν είχαν σωστό ποτήρι όμως.. τελευταία μου την προσφέρουν συχνά σε λάθος ποτήρι..
Χα χα χα..χαλάλι όλα αν έχει μπάσα το μαγαζί!!!!!!! :D
 
akmakas είπε:
Χα χα χα..χαλάλι όλα αν έχει μπάσα το μαγαζί!!!!!!! :D
χαχα.. :D αχ, έγινα παράξενος μεσ' στα χρόνια μωρέ Γιώργο..! και πού να με δεις να παραγγέλνω τον ελληνικό μου..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα