Συνάντησεις RetroManiax 2006-2011 (Θεσσαλονίκη)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Και εγώ παράξενος είμαι μην νομίζεις..Έχω στείλει καφέδες πίσω...αν δεν μου τον κάνουν σωστό φεύγει πακέτο!
 
Ας δηλώσει ο καθένας από εμάς ημερομηνίες που τον βολεύουν ώστε να καταλήξουμε στην ημερομηνία συνάντησης.Ξέρω είναι δύσκολες μέρες για όλους και σίγουρα προέχουν οι οικογενειακές υποχρεώσεις.Προσωπικά 22-26 δεν γνωρίζω αν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη,οπότε δεν μπορώ να απαντήσω με βεβαιότητα.Ωστόσο αν καταλήξετε σε κάποια από αυτές θα προσπαθήσω να παραστώ...
 
ΕΕΕεεεεπ.....!!! Τι γίνεται εδώ μέσα ???? Πάλι ραντεβουδάκι κανονίζουμε ???:rolleyes::rolleyes:

Δυστυχώς εγώ, από 20/12 ως 6/1 δε θα μπορώ να ξεκουνήσω από Ελα$$όνα!! :( Εχει τρελλή δουλειά στο μαγαζί..... :(

......εκτός αν θέλετε να έρθετε εσείς......:woot: .....θα 'χει και τσάμπα κρέπες.... :)
 
Γιωργο εγω αυτο το κανω με το φαγητο εξω τρελενομαι μιλαμε τα περνω,εχω στειλε πισω πακετο ψαρικα γενικως!!
 
χμ.. ίσως καλύτερα να μην το βάλουμε μέσα στις γιορτινές μέρες.. γιατί δεν λέμε την ερχόμενη Τετάρτη (19/12) ;

οι αθηναίοι θα σκάσουν απ' το κακό τους με την άνεσή μας..
 
Starbuck είπε:
χμ.. ίσως καλύτερα να μην το βάλουμε μέσα στις γιορτινές μέρες.. γιατί δεν λέμε την ερχόμενη Τετάρτη (19/12) ;
Ανεβαινω Θεσσαλονικη στις 21/12
 
εγω μπορω καθε μερα καθημερινη μετα τις 9
 
Εγω παλι με τα μαγαζια παιδια δεν λεω τιποτα σιγουρο, ειδη αρχισε η εορταστικη κινηση και το ολοημερο προγραμμα.
 
Starbuck είπε:
Καλώς ήλθες στα πάτρια εδάφη φίλε Σοφολογιότατε. Κανονίστε κάποια Τετάρτη στο δίπλα-απ'-το-διατηρητέο. Στις 21 όμως σίγουρα δεν θα είμαι καθώς ο υιός μου θα έχει τα πρώτα του γενέθλια! (πότε μεγάλωσε τόσο!)
Πώς πήγε η δοκιμασία;
Σ' ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα φίλε Starbuck, έστω και καθυστερημένα! Αλήθεια, για ποια δοκιμασία λες; Αν εννοείς του ΑΣΕΠ, δυστυχώς δεν έχει βγει καν η προκήρυξη. Αναμένεται ακόμη...

Για άλλη μια φορά, να το χαίρεσαι το Σταρμπακάκι σου! :) Εννοείται ότι δεν μπορείς να είσαι μακριά του μια τέτοια μέρα. Έτσι κι αλλιώς η Δομνίκη δεν μπορεί στις 21.

Χθες πέρασα από την Ικτίνου και νομίζω ότι κατάλαβα σε ποιο μαγαζί πήγατε.

Starbuck είπε:
Αν και, βέλτιστε φίλε, δεν έχουν βελγικές μπύρες!!
:eek: Δ Ε Ν


Ε Χ Ο Υ Ν



Β Ε Λ Γ Ι Κ Ε Σ



Μ Π Ι Ρ Ε Σ ; ; ; ; ; ; ; ;
:eek:

Στην πυρά!

Χμμμ... Βλέπω ότι δεν διαθέτει πυρά το φόρουμ. Ε, τότε στη λαιμητόμο! :behead:

Ελπίζω τουλάχιστον να έχει αλσατικές μπύρες (βλέπε Dorelei). Άντε, ας είναι και Erdinger. Έστω και σε λάθος ποτήρι… Κι ελπίζω η περιβόητη Έφη να είναι τόσο καλή όσο λέτε (στις μουσικές επιλογές εννοώ, ω πεπονηρευμένοι νόες… :diablotin: ). Όποιος προνομιούχος έχει το κινητό της παρακαλείται να τη ρωτήσει ποιες μέρες δουλεύει εκεί ώστε να είμαστε βέβαιοι. Προσέχουμε για να έχουμε (κατά το "δώσε και σώσε" :biglaugh:)

akmakas είπε:
χαλάλι όλα αν έχει μπάσα το μαγαζί!!!!!!!
Ας έχει, ω σύντροφε Ακμάκα, αρκεί να ακουγόμαστε μεταξύ μας!!! Είναι αλήθεια όμως ότι χωρίς μπάσα δεν τη νιώθεις αυτή τη μουσική. Όπως λένε και στην πιάτσα μας: "Μπάντα χωρίς μπάσο, παππάς χωρίς ράσο" :cool:

candy είπε:
Προσωπικά 22-26 δεν γνωρίζω αν θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη,οπότε δεν μπορώ να απαντήσω με βεβαιότητα.Ωστόσο αν καταλήξετε σε κάποια από αυτές θα προσπαθήσω να παραστώ...
Μήπως τελικά, φίλοι άρρενες, να δείξουμε ιπποτικό πνεύμα και να ικανοποιήσουμε τις δύο κυρίες Δομνίκη και Candy κανονίζοντας τελικά για Πέμπτη 27 ή Παρασκευή 28; Το λέω επειδή είναι εργάσιμες μέρες και βολεύουν και τον Playmobil. Εκτός κι αν θέλουμε οπωσδήποτε Τετάρτη, οπότε προτείνω να το καθυστερήσουμε και να πάει για 2 Ιανουαρίου. Θα μπορούμε έτσι να κόψουμε και την Ρετρονιόπιτα που λέγαμε! :rolleyes:

Τίποτε δεν μας εμποδίζει πάντως να κάνουμε δύο συναντήσεις, αν συμφωνείτε:

(1) μία λιγότερο επίσημη την Τετάρτη που μας έρχεται (19 Δεκ), έστω και με απόντες/απούσες,

και (2) μία πιο γκαλά και σικ, δύο εβδομάδες μετά, στις 2 Ιανουαρίου. Τί λέτε;

Εγώ πάντως σας υπενθυμίζω ότι είμαι ο πιο εύκολος της παρέας, εφόσον μπορώ οποιαδήποτε μέρα και ώρα μέχρι και τις 6 Γενάρη!

teflon είπε:
Δυστυχώς εγώ, από 20/12 ως 6/1 δε θα μπορώ να ξεκουνήσω από Ελα$$όνα!!
Ω εξάδελφε Τέφλων, θα το ρίξεις στην κρεπ-άλη βλέπω... Πολύ κρίμα που δεν θα σε δούμε. Αλλά υπόσχομαι την επόμενη φορά που θα πάω Δεσκάτη (τον Μάιο) να κάνω μια βαρβάτη στάση στην Ελασσόνα και να δοκιμάσω τις κρέπες σου! :hungry: Μόνο να μου πεις σε ποιο σημείο είναι το μαγαζί, και να είσαι βέβαιος ότι θα σε τιμήσω!
 
Sofologiotatos είπε:
:eek: Δ Ε Ν
Ε Χ Ο Υ Ν



Β Ε Λ Γ Ι Κ Ε Σ



Μ Π Ι Ρ Ε Σ ; ; ; ; ; ; ; ;
:eek:



χμ.. μπορούμε να πάρουμε από αλλού και να έχουμε μαζί μας..


 





Ας έχει, ω σύντροφε
Ακμάκα, αρκεί να ακουγόμαστε μεταξύ μας!!! Είναι αλήθεια όμως ότι χωρίς μπάσα δεν τη νιώθεις αυτή τη μουσική. Όπως λένε και στην πιάτσα μας: "Μπάντα χωρίς μπάσο, παππάς χωρίς ράσο" :cool:


 


ποιο μέρος είναι αυτό που έχει τόση ευαισθησία στα μπάσα; :eek:


 





Τίποτε δεν μας εμποδίζει πάντως να κάνουμε
δύο συναντήσεις, αν συμφωνείτε:


(1) μία λιγότερο επίσημη την Τετάρτη που μας έρχεται (
19 Δεκ), έστω και με απόντες/απούσες,


και (2) μία πιο γκαλά και σικ, δύο εβδομάδες μετά, στις
2 Ιανουαρίου. Τί λέτε;


 


χμ.. για τις 19 εντάξει.. θα κατέλθω.
 
Τελικά μπορείτε για Τετάρτη 19/12 ή θέλετε το Σάββατο 22/12;Δηλώστε προτίμηση για να το κανονίσουμε εγκαίρως.Προσωπικά μπορώ και τις δύο μέρες,αν και κλείνω περισσότερο προς Τετάρτη.
 
Εγώ είμαι σαφέστατα υπέρ της Τετάρτης, δηλαδή αύριο!!!
 
αχ.. αχ.. υπό κανονικές συνθήκες μπορούσα μια χαρά αλλά για κάποιον λόγο θα ήθελα να μείνω στο σπίτι αύριο.. και δεν μπορώ να υποσχεθώ για Σάββατο.. :icon_cry:
 
Άλλος για Σάββατο που θα μπορεί και η Domniki;Sofologiotatos για αύριο δεν βλέπω να υπάρχει ζήτηση.
 
Αύριο ίσως να μπορέσω Σαββάτο πολύ δύσκολα..Τετάρτη ποιος μπορεί?
 
Να η έκπληξη της βραδιάς!!! ;) Μέχρι τώρα εγώ και ο Sofologiotatos μόνο.

Τετάρτη μια,Τετάρτη δυο,Τετάρτη δυόμισι...Άλλη προσφορά;
 
No problem! Τετάρτη, Σάββατο, όλα δεκτά. Σας έχω πει ότι είμαι απόλυτα διαθέσιμος οποιαδήποτε μέρα και ώρα. (Μα τι εύκολος άντρας που είμαι...)

Παρεμπιπτόντως, μπορείτε να με αποκαλείτε Sofolog για συντομία. Μα nickname που διάλεξα κι εγώ... :wow:
 
Τελικά να το βαρέσω το σφυράκι;Έκλεισε για αύριο;Αν και να πω την αλήθεια θα προτιμούσα Σάββατο που θα είμαστε και περισσότεροι και πιο ξεκούραστοι...:animrolleyes:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα