Συνάντηση Παρασκευή 8 Μαϊου 2009 (Θησείο)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Βολεύει όμως το Μετρό ως το Μοναστηράκι.

Αλλά και πάλι, από Ομόνοια Θησείο με τα πόδια είναι κανένα 15' δρόμος.

Για όσους έρχονται από τον Πειραιά ίσως χρειαστεί να πάρουν τα ειδικά λεωφορεία ως το Θησείο...
 
Επειδής αύριο έχω μπόλικα πραματάκια να κάμνω, δεν υπόσχομαι, αλλά θα προσπαθήσω να περάσω
 
Κάθε φορά το ίδιο λες. Κάθε φορά όλο και κάτι έχεις να κάνεις. Πάντοτε δεν υπόσχεσαι, και όλο έρχεσαι και μάλιστα τελευταία στιγμή. :p
 
Αντε αντε - και αργησες ;)
 
Mε λεωφορειο,ηλεκτρικο και με τα ποδια εν τελει θα ειμαι και γω εκει!!! :D
 
Rygar είπε:
(έτσι είχε πει και για την προηγούμενη συνάντηση, και τελικά δεν ήρθε. Μάλλον η αλογοουρά του θα πιάστηκε σε κανά φανάρι :p :p )
Δε θυμάμαι τί έγινε ;) Darn, I must be losing my mind!
 
Επειδή προέκυψε θέμα που δεν σηκώνει αναβολή, δεν με βλέπω να καταφέρνω να έρθω πριν τις 8 και μισή. Ελπίζω να μην το διαλύσετε νωρίς και να προλάβω να σας δω όλους.
 
Εγώ κατά τις 19.30 θα είμαι εκεί, τι στο καλό πριν τις 21.00 δε φεύγω, έχει μεγαλώσει και η μέρα πολύ, ζεστά θα είναι. Δε βιαζόμαστε, αύριο είναι Σάββατο.
 
χαχα, σιγά και μην φύγεις απο τις 9. Ξεχνάς οτι μου έχεις υποσχεθεί μια επίδειξη gps ;;;;;
 
(ωχ, το είχα ξεχάσει!!!)
 
τα νεα μελη ειναι ευπροσδεκτα;;;
 
Οσοι πάνε πρώτοι πρώτοι, γύρω στις 19.00 δηλαδή, να μην περιμένουν και να πάνε να πιάσουν τραπέζι εκεί που κάτσαμε τελευταία φορά.
 
τρεις φορές την εβδομάδα (και Παρασκευή φυσικά) σχολάω 9 το βράδυ!!

μου θέλετε και ήλιο και το κάνετε νωρίς....

καλά κάνετε, καλά να περάσετε παιδάκια :D
 
Αφεντικό για πρώτη φορά βγάλε με....

Είχα κανονίσει κάτι και το είχα ξεχάσει....
 
Rygar είπε:
Οσοι πάνε πρώτοι πρώτοι, γύρω στις 19.00 δηλαδή, να μην περιμένουν και να πάνε να πιάσουν τραπέζι εκεί που κάτσαμε τελευταία φορά.
και πού κάτσατε δηλαδή? Λογικά θα είμαι εκεί γύρω στις 7.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα