Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Θα ερθω και εγω, εκτος απροοπτου.
 
Ωραια, τωρα ειναι η καταλληλη στιγμη να αλλαξουμε την ωρα και μερα της συναντησης.
 
Μήπως να αλλάζαμε το μέρος;;;;

Κάτι άκουσα για την ύπαρξη μιάς καφετέριας πίσω από το Καλλιμάρμαρο... :p
 
Juanita είπε:
Μήπως να αλλάζαμε το μέρος;;;;
Κάτι άκουσα για την ύπαρξη μιάς καφετέριας πίσω από το Καλλιμάρμαρο... :p
Οχι μωρέ, ας πάμε καπου που έχουμε ξαναπάει! Ας πάμε π.χ. στο Εξάρχειο (που'λεγε κι ο μαχόθλης), σ'εκείνο το μαγαζί με τον καταπληκτικό φραπε. Ναι, εκεί που είχαμε κόψει την πίτα του 2008... :p :p
 
Μα... ξανασκεφτείτε το για Καλλιμάρμαρο... :xm:

Θα έχουμε και live μουσική... :p
 
Juanita είπε:
Μήπως να αλλάζαμε το μέρος;;;;
Κάτι άκουσα για την ύπαρξη μιάς καφετέριας πίσω από το Καλλιμάρμαρο... :p
Ώπα για για καφετέρια λες? Εκεί είναι το σπίτι μου...
 
theoritikos είπε:
Ώπα για για καφετέρια λες? Εκεί είναι το σπίτι μου...

Αν έχει καλή θέα και ακουστική στο Στάδιο, λέω να μας φιλοξενήσεις... :p :D
 
Θα ερθω Χριστινα - αρκει να μην αλλαξει (παραδοσιακα) την ημερομηνια ο Τελεταρχης
 
Δεν είναι η Χριστίνα ο τελετάρχης, εγώ είμαι, αρα σε μένα πρέπει να απευθύνεστε (έστω και με το χαρακτηρισμό "μπαρμπα":D) όλοι ανεξαιρέτως, διότι όπως λένε και οι κανονισμοί όλα τα μέλη είναι ισότιμα. :D :p :p:p

Ναι... παω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εφυγα λεμε. Παω να δω Εθνικάρα...!!!
 
Rygar φημες αναφερουν οτι αργησες να πας και οτι ανοιξες την τηλεοραση στο 89ο λεπτο του αγωνα!!! :p
 
Ναι, αυτό όμως που εγώ άκουσα είναι ότι τελικά ήμουν για μπριζολίδια σε ενα 1ο μου ξαδερφο με καλή παρέα, και ακούγαμε το παιχνίδι από το μπαλκόνι. Επίσης άκουσα, ότι αφου έφυγα από κει, πηγα σε άλλο ξάδερφο παρα δίπλα και όταν μπήκα σπίτι του, φαγαμε το γκολ. Αλλα δε με ένοιαξε, αφου εγώ είχα φάει καλά.
 
Το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι και στα 2 σπιτια εφαγες!!!Στο ενα μπριζολιδια κα στο αλλο γκολ!!!! :D

Τουλαχιστον δεν πηγαινες καμια βολτα μεχρι να ληξει το ματς και μετα να πας στο 2ο σπιτι? :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα