Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Έλα βρε Ρήγα μου που σε ρίχνει μιά ψιλοψυξούλα κοτζάμ παλικάρι.... 8)

Το απόγευμα, στη συνάντηση να είσαι παρόντας... θα ακολουθήσει και μασαμπούκα θεραπευτική... :p
 
Πάλι θα μασαμπουκιάσετε?
 
Σπαρτιάτικα Άλκη μου...

Μη φαντάζεσαι τίποτα κραιπάλες... Έχουμε και μιά κορμάρα να διατηρήσουμε... :p
 
video80 είπε:
Καλημέρα αγαπητέ Rygar.(επιτέλους έμαθα σωστά το nick σου).Αυτό ειναι πολύ δυσάρεστο, περαστικά ευχομαι , η ερώτηση μου είναι : Θα πραγματοποιοιθεί η συνάντηση χωρίς εσενα που είσε διοργανοτής? Μήπος και τα άλλα παιδιά δεν έρθουν!

ChrisTOS είπε:
Εγώ πάλι προβλέπω αύξηση των αφίξεων ;P
Περαστικά βρε Rygar, αλλά ου γαρ...
@video80, ακριβώς όπως τα είπε ο Χρήστος είναι :D

Και δεν είμαι εγώ ο διοργανωτής αλλα η Didimusic. Λόγω όμως του ότι ακόμα δεν έχω καταφέρει να μαζέψω 5000 κόσμο, δε μου δίνουν το Tera Vibe για 15 άτομα! Λες και δε θα παρουν χρήματα... :D
 
Juanita είπε:
Σπαρτιάτικα Άλκη μου...
Μη φαντάζεσαι τίποτα κραιπάλες... Έχουμε και μιά κορμάρα να διατηρήσουμε... :p

έτσι έτσι. Με μέτρο
 
Juanita είπε:
Έλα βρε Ρήγα μου που σε ρίχνει μιά ψιλοψυξούλα κοτζάμ παλικάρι.... 8)
Το απόγευμα, στη συνάντηση να είσαι παρόντας... θα ακολουθήσει και μασαμπούκα θεραπευτική... :p
Ναι θα τον ταΐσουμε Βασιλικό Πολτό.!!! :D :D

Περαστικά Νίκο! :) :)
 
Rygar είπε:
Παιδιά εγω μαλλον δε θα έρθω σήμερα. Ειμαι σπίτι με ψύξη. Εχθες ήμουν στο ΟΑΚΑ και έφαγα αρκετή βροχή. Δεν το κατάλαβα όταν γυρνούσα. Σημερα το πρωί όμως δε μπορούσα να γυρίσω κεφάλι. Ειμαι μετα βίας στη δουλειά και μαλλον θα την κανω νωρίς. Αμα ειμαι καλύτερα, θα ριξω σύρμα, αλλά δεν το βλέπω. Προτιμώ να γυρίσω σπιτι να ξεκουραστώ..
Περαστικα και απο μενα Rygar και ελπιζω να σε γνωρισω απο κοντα σε επομενη συναντηση (Εμμ μιας και ειναι η πρωτη μου συναντηση ηθελα να σου δωσω και παρον ΚυριεΤελεταρχα μας που ολο διαβαζω τοσα καλα εδω΄ ;) ) αλλα η υγεια παντα πρωτη απο ολα! Παντως ευχομαι εαν εισαι καλυτερα μεχρι το απογευμα να μπορεσεις να ερθεις μιας και αναφερθηκε και παραπανω :please: .
 
Λοιπόν αναλαμβάνω δράση μιας και ο τελετάρχης ασθενεί!

Το μαγαζί έχει πλαϊνή είσοδο - μπροστά από αυτή θα συναντηθούμε. Θα είμαι εκεί 7:30 ακριβώς. Για όσους δεν με γνωρίζουν, φοράω μαύρο τζιν & μπεζ πουκάμισο και θα κρατάω ένα μαύρο τσαντάκι (και μια γυναίκα). Μόλις μαζευτούμε 4-5 θα καθήσουμε σε τραπέζι οπότε όποιος δεν γνωρίζει κανέναν καλό θα είναι να μην αργήσει διότι δεν θα μας βρει.
 
Μήπως να μετονομαστεί το παρόν thread σε "Ημερολόγιο ενός Τελετάρχη"; :tease:

Τι λέει το ιατρικό συμβούλιο;; Θα επιζήσεις;; :p

Περαστικά σου, Rygar!! :)

(Κι έλεγα να απέχω από τα άσχετα, αλλά πήγες κι αρρώστησες κι εσύ!!)
 
Και ο Wally ενα πορτοκαλι φουλαρι - θα βρεθουμε σιγουρα :p :D
 
Επιμενω οτι το πορτοκαλι φουλαρι του Wally θα σωσει την παρτιδα :D
 
tsalk είπε:
Κάνετε πολύ φασαρία οπότε είναι αδύνατον κάποιος να μην σας καταλάβει

Δεν κάνουμε εμείς φασαρία...
bc1.gif


Οι παραδιπλανοί μιλάνε φωναχτά...
bf2.gif
Εμείς απλώς προσπαθούμε να ακουστούμε από τη μιά άκρη του τραπεζιού στην άλλη...
mocantina.gif
 
Ειχαμε πολυ και καλο κοσμο σημερα
 
(Πρώτος έφυγες πάλι; :p :p )
 
Παντα καλες ειναι οι συναντησεις μας.

Σε αυτη γνωρισα απο κοντα τον circleag, τον video80,τον Sofologiotato,την Diana και την Ντινα (φιλη της Χριστινας).

Φυσικα λογω χωροταξιας δεν προλαβα να μιλησω οσο θα επιθυμουσα (σχεδον καθολου για την ακριβεια) με τα "νεα" μελη της παρεας αλλα καιρος υπαρχει για πολλες πολλες ακομα συναντησεις.

Αποφασιστηκε παντως, με συνοπτικες διαδικασιες και χωρις χρονοτριβες, η μετακινηση της πρωτευουσας της Ελλαδος απο την Αθηνα στο Αυλωναρι αφου ολοι βρηκαν να εχουν κατι κοινο εκει περα. Kyriazisv για προεδρος λεμε!
 
Ευχαριστω πολυ παιδια για ολα! Θελω να πω οτι περασα παρα πολυ ομορφα και ας μην μιλησα με ολους (βασικα ειχα και λιγο τρακ στην αρχη γιατι δεν ηξερα κανενα απο κοντα αλλα μετα μου εφυγε ;) )

Και οτι τωρα που σας βρηκα και με βρηκατε :D θα σας γινω τσιμπουρι οχι μονο εδω στο Φορουμ αλλα και στις συναντησεις (χεχεχε)

Να εισαστε ολοι καλα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα