Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
(με τρωει να γραψω ασχετο.... με τρωει να γραψω ασχετο... εεε, θα το γραψω!)

Αφου δε θα ερθω τωρα, γινεται στο Κοπη τη Πιτα το γεναρη, να μου κρατησετε ενα κομματι ?? (αν γραψω και κανα 2 μελη ακομα, θα γινει τριπλο??? :D )
 
Μονο αμα έρθεις εσύ θα γίνει τριπλό το κομμάτι ;)
 
Δηλαδη το ενα το εχω εξασφαλισει???? :D :D :D
 
Αμα έρθεις. Αμα δεν ερθεις, δε θα παρεις κανενα... :p
 
Ε... θα της το στείλουμε της κοπέλας... :flower:

(αν δεν το φάει ο Ρήγας στην πορεία... )
 
Υπενιθύμιση!!!!!

Η αλλιως, UP! λες και ειναι αγγελία... :p
 
Αυτός ο ΑΧΑΪΡΕΥΤΟΣ ο μαχοθλούλης θα έρθει τελικά???

Εγώ θα σας κάνω την τιμή τελικά μετά από πολύ καιρό και θα είμαι μαζί σας...
 
Που εισαι ρε ψυχη εσυ?
 
Τωρα που επιασα δουλεια κοντα στο Καραισκακη, συναντιομαστε στο Θησειο, Ατιμη κενωνια...

(οχι οτι μου αρεσε το Olympico)

Αφου παμε θησείο, γιατι δεν πάμε στην James Joyce?
 
Μπορώ να κανονίσω υπο-συνάντηση στο εν λόγω μαγαζάκι με εσένα ως μοναδική παρουσία και εμείς πάμε Θησείο :p
 
Rygan καλημέρα.

Δεν βλέπω ομως το ονομα μου στιν αρχική λιστα με τα ονοματα(ποιοι θα έρθουν στην συνάντηση),που κατα 99,99% θα είμαι και γώ.

Τι λεεί η Χαλκίδα? Ασχετο λίγο αλλα συμαντικό για πολλούς ,έχουν τελιοσει εκεινα τα αναθεματισμένα εργα πάνο στη γέφυρα ,που μας καθηστερούσαν γυρο στο μισάωρο ?
 
Η συγκεκριμένη φάση των έργων στη γεφυρα ναι έχει ολοκληρωθεί και η κινηση ειναι ομαλή. Ομως η κόλαση θα συνεχιστεί καποια στιγμή τους επόμενους μηνες...

Επίσης, διάβασε καλά το nickname μου...
 
Κυριε Τελεταρχα βαλτε με και εμενα στην ρετροπαρεα σας!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενος που θα σας γνωρισω παιδια....
 
Θα υπάρξει προσυνάντηση στο σταθμό ή θα βρεθουμε απ΄ευθείας στο μαγαζί;;; :xm:

@Circleag, θα μας αναγνωρίσεις εύκολα!!!! ;)
 
Tην επόμενη βδομάδα οι Κέντρο-Βοριοελλαδίτες οργανώνουν νέα συνάντηση (στην Αθήνα) για την οποία θα ενημερωθείτε τις επόμενες μέρες.
 
Juanita προτείνω απ' ευθείας ώστε να αποφευχθούν φαινόμενα σαν της προηγούμενης φοράς, όταν βρεθήκαμε μόνο τέσσερα άτομα στον σταθμό, περιμέναμε μισή ώρα, τελικά πήγαμε και πιάσαμε τραπέζι για να διαπιστώσουμε πως καθόσασταν σε άλλο! :)
 
Παιδιά εγω μαλλον δε θα έρθω σήμερα. Ειμαι σπίτι με ψύξη. Εχθες ήμουν στο ΟΑΚΑ και έφαγα αρκετή βροχή. Δεν το κατάλαβα όταν γυρνούσα. Σημερα το πρωί όμως δε μπορούσα να γυρίσω κεφάλι. Ειμαι μετα βίας στη δουλειά και μαλλον θα την κανω νωρίς. Αμα ειμαι καλύτερα, θα ριξω σύρμα, αλλά δεν το βλέπω. Προτιμώ να γυρίσω σπιτι να ξεκουραστώ..
 
Καλημέρα αγαπητέ Rygar.(επιτέλους έμαθα σωστά το nick σου).

Αυτό ειναι πολύ δυσάρεστο, περαστικά ευχομαι , η ερώτηση μου είναι : Θα πραγματοποιοιθεί η συνάντηση χωρίς εσενα που είσε διοργανοτής? Μήπος και τα άλλα παιδιά δεν έρθουν!
 
video80 είπε:
Καλημέρα αγαπητέ Rygar.(επιτέλους έμαθα σωστά το nick σου).Αυτό ειναι πολύ δυσάρεστο, περαστικά ευχομαι , η ερώτηση μου είναι : Θα πραγματοποιοιθεί η συνάντηση χωρίς εσενα που είσε διοργανοτής? Μήπος και τα άλλα παιδιά δεν έρθουν!
Εγώ πάλι προβλέπω αύξηση των αφίξεων ;P

Περαστικά βρε Rygar, αλλά ου γαρ...
 
Rygar είπε:
Παιδιά εγω μαλλον δε θα έρθω σήμερα. Ειμαι σπίτι με ψύξη. Εχθες ήμουν στο ΟΑΚΑ και έφαγα αρκετή βροχή. Δεν το κατάλαβα όταν γυρνούσα. Σημερα το πρωί όμως δε μπορούσα να γυρίσω κεφάλι. Ειμαι μετα βίας στη δουλειά και μαλλον θα την κανω νωρίς. Αμα ειμαι καλύτερα, θα ριξω σύρμα, αλλά δεν το βλέπω. Προτιμώ να γυρίσω σπιτι να ξεκουραστώ..

Περαστικα σου Rygar :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα